Zobacz pojedynczy post
Stare 31-05-14, 00:40   #9
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
strzałka Dzień wielkich wyzwań!

"Dzisiaj będzie wyjątkowy dzień!" - Z takim pozytywnym nastawieniem Breaner przywitał kolejny poranek.
"Dzisiaj spróbujemy czegoś nowego, silniejszego ! Ale przed tym musze nabyć jeszcze trochę więcej doświadczenia w walce!"




Bywało gorąco...



Bohater jednak jak zawsze brnął do przodu, przyświecał mu cel który założył sobie na początku!







"Ci magowie naprawde są denerwujący..."



"Na dzisiaj opuszczam to miejsce, nie wiem czy jeszcze tu wrócę. Muszę pamiętać żeby polecić to miejsce komuś słabszemu...w końcu sam kiedyś miałem mniej doświadczenia niż obecnie" - Pomyslał opuszczając to plugawe miejsce pełne nienawiści.



"I co teraz ?" - Pomyślał. "Czas spróbować swoich sił z naprawde potężnym przeciwnikiem z którym moge się obecnie zmierzyć, co jednak mogło by nim być..." - Rozmyślał w trakcie udoskonalania swoich umiejętności. "Obrona to podstawa jeżeli chce się zmierzyć z kimś silniejszym!"



Śmiałek niezapominał również o sile!



Wielu przyjaciół pomagało mu w treningach do tej wyprawy...





Był już gotowy, jednak gdzie mógł się wybrać ? Stał tak pogrążony sam na sam ze swoimi myślami gdy nagle na jego drodze pojawiła się znajoma twarz którą spotkał na początku swojej przygody - to mędrzec, który przekazał mu ważną radę gdy był jeszcze młodym, niedoświadczonym łucznikiem - CASUAL!



"Cóż może kryć tajemnicze miejsce na północy..." - rozmyślał. "Ten doświadczony człowiek na pewno wiele przeżył i muszę skorzystać z jego rady, w końcu to dzięki niemu wiem w którą stronę kierować swoje losy!"

"TO SMOKI ! Czy poradzę sobie tutaj ? Muszę!"






"To był dobry pomysł przychodzić tutaj, mam u Casual'a wielki dług wdzięczności, który kiedyś na pewno spłacę!"

Siła bohatera wzrasta z dnia na dzień, staje się coraz bardziej rozpoznawalnym mieszkańcem swojego rodzinnego miasta Neolith. Jak potoczą sie jego losy ? Wszystko zależy od niego, a on sam dobrze o tym wie!

__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468

Ostatnio edytowane przez Breaner ; 02-06-14 o 01:25
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem