Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 22.05.14 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10870)

Estebano 22-05-14 22:08

Cytat:

Napisał Atnamorken (Post 98098)
@cewix Z twoich postów wynika, że masz palka nekro. Tak walczysz o ten jego dmg, który i tak jest największy.

Ma palka nekro ale to nie znaczy że walczy o jego dmg bo coś. Jaki ty wgl masz lvl że tak sie wypowiadasz bo po twoich wypowiedziach nie wydaje mi się, że wbiłeś kiedykolwiek coś dużego. Moim zdaniem teraz balans jest dobry, puginał może znów mocno stracił na znaczeniu ale nigdy nie będzie się dało zrobić go dobrze ze względu na to, że jak jest dobrze dla pve to jest wtedy too OP na pvp. Mimo wszystko nekro alch daje spory bonus dmg do samego kpiro więc i tak mocnego kopa dostaje taki ktoś.

Stros 22-05-14 22:17

Proszę nie używać skrótu myślowego "mag". Różnica między magiem ele-nekro a duch-ach jest gigantyczna. Obecnie mag duch-achemik nie ma bonusu ani do obszarówek ani do ataku punktowego.

Tu jest pies pogrzebany:

http://i.imgur.com/2dTfcxe.png

Obrażenia zadawane z pocisków są zależne jedynie od mlvla.
Przy tak wyglądającej relacji mlvl - dmg z pocisków (po za SD):
od 160 mlvla dmg prawie nie rośnie, przy gigantycznych nakładach w itemy i PNy.

Rozwiązania są dwa:
1) Wzór na zadawane obrażenia wzbogacić o bonus wynikający z poziomu postaci.
2) Dmg do mlvl jest wprost proporcjonalny. Wykres linowy.

Bubsko 22-05-14 22:23

Lai dochodzi do sedna sprawy,level teraz nic nie daje,poniewaz nawet rozdajac pny w magic level nasze obrazenia przestaja rosnac i to kiedy?Przy 150mlv?

@Mozecie pokazac jeszcze wykres dotyczacy obrazen zwiadowcy i jak one rosna wraz z wzrostem dista?

Altrel 22-05-14 22:33

Obrażenia nie będą uzależniane od poziomu postaci.

Obles 22-05-14 22:43

Z jednym trzeba się zgodzić. Zdobywanie kolejnych poziomów naszej postaci jest sensowne do momentu zdobycia umiejętności, przez którą zadajemy widocznie większe obrażenia. W tym przypadku ~160 poziomu magicznego.

Expienie po zdobyciu tego może tylko irytować, bo czy mamy 190 czy 290 poziom - zadawane obrażenia będą różnić się minimalnie.

Wykres liniowy byłby trudny do prawidłowego zrobienia. Wystąpiłyby kolizje z za słabym/mocnym przelicznikiem na niskich i wysokich poziomach. Tak mi się zdaję.

Siemanos 22-05-14 23:07

Wiec i ja sie wypowiem w temacie. Nie lubie hejtowac ani obrazac itd itp........ale kur...... na jaki ch... wbijac teraz lvle i tak jest to teraz bez znaczenia,,, nie po o tyle gramy zeby bic ten lvl i ch.. z tego jest... ale widocznie macie inne myslenie..aaaaaaaa i jeszcze jednooo najlepsze jest to ze mam ponad 160 mlvl i lecze sie z hape tawis po 800 a np... Lai i Arteron ktorzy nie rozdali jeszcze penow lecze sie tyle samo chociaz maja 120+ mlvl wiec gdzie tu jest logika......
Pozdrawiam Majster Siemanos

Kr92 22-05-14 23:14

Coś czytam, że mag ma głównie skupiać się na obszarowym biciu?
Przy tym co jest teraz?
Fakt przed upem z GFB (każdego rodzaju) expiło się zacnie, ale teraz bijąc 350-400~ to sory ale odpada.
Obszarowe czary? Jedyny przydatny to "święte ue" które w tym momencie jest nie opłacalne: 750 many, DMG na poziomie 700-800? nie dzięki.
I rozmawiamy tu o magu 250~ nie 100 żeby była jasność
Niby jako ele mam super "bonus" do obszarowych czarów, tylko co z tego jak ogólny wzór został osłabiony znacznie.
Dużo jest do zrobienia oj dużo...

Co do tego, że magiem nie idzie expić z gfb z racji małej przeżywalności:
Pewnie, że się da!! Pod warunkiem, że masz dobrą mysz(z programowalnymi guzikami) i DOBRY DMG, żeby jak najszybciej zabić to całe świństwo!
Przy tym co zostało zmienione, sama mysz nie wystarczy.

Wiem kochani, że pracy macie dużo, a pieniądze nie te, ale to jest wasza inwestycja więc zepnijcie się i zróbcie to dobrze, ja chętnie pomogę i służę radą (w granicach rozsądku)

pozdrawiam.

ReeZo 22-05-14 23:57

Cytat:

Napisał Estebano (Post 98095)
matt - exp z masówek potem solo masówki na katakumbach świętości - 100 w tydzień w 2-3 miechy 250+?

Keee ? ja 250 wbijałem 2 lata :) z łączną przerwą 6-8 miesięcy

cewix 23-05-14 00:16

Skoro dało się zrobić, aby puginały nie waliły krytów w pvp to pewnie da się również obniżyć ich dmg w pvp przez co już nie będą op, mylę się?

Ezreal 23-05-14 07:56

110 mag duchowny 98 mlvl - leczę się po 600 z bala tawisa
50 mag duchowny 70 mlvl - leczy się po 600 z bala tawisa

Tak dla waszej informacji


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin