Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Podsumowanie konkursów (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=8067)

Slythia 07-12-13 16:16

Podsumowanie konkursów
 
1 załącznik(i)
Oto ostatnie informacje na temat zimowych konkursów:

Cytat:

Napisał Wicked
Witam,

Zapewne okaże się to zaskoczeniem dla niektórych, ale to koniec konkursów w tym tygodniu. Niskie zainteresowanie, nieliczne prace zgłoszone. Cóż. W pewnym momencie urządzanie tego przestaje mieć sens, gdy na koniec dnia nagrody trzeba przyznać jedynym, a nie najlepszym uczestnikom. Chciałbym podziękować zainteresowanym za uczestnictwo i mieć nadzieję, że chociaż w małym stopniu nagrodziły wasze starania. Ze swojej strony nie będę kryć rozczarowania. Była to okazja do oderwania się, pokombinowania i zdobycia darmowego statusu szlacheckiego. Dziękuję także Slythii za skromne wsparcie dla konkursów. Okazuje się jednak, że to nie jest to, czego gracze oczekują.

Pozdrawiam,
Kael

Nie będę ogłaszać zwycięzców ostatnich konkursów. Nagrody zostaną przyznane wszystkim uczestnikom biorącym w nim udział. Zostanę one rozlosowane ze wspólnej puli. Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony takim rozwiązaniem. Prac zamieszczać nie będę, ponieważ szczególnego zainteresowania nimi nie widać i tak. Wyróżnię jednak Młodego Gniewnego za zaangażowanie w konkursy i pomysłowe prace, zwłaszcza za jego 'Miejsce w Altaronie'.


beta2468 07-12-13 16:35

Ale mam... harem ... :owca2:

sebcio12 07-12-13 16:51

Szkoda trochę... mi się podobało, a nagrody też super :P

Zróbcie edycję 2 za jakiś czas, plx
Może dzień po dniu to trochę dużo, ale żeby był konkurs raz na tydzień, to by się znalazło pewnie więcej chętnych :)

A Ci którzy nie wzieli udziału niech żałują :P

Nil Loth 07-12-13 17:10

Nie wiem czemu ktoś się czuje zaskoczony małą ilością prac jak połowa ludzi nawet nie zdążyła przeczytać tematu zanim się konkurs skończył. :zdziwiony:

Swistakowy 07-12-13 17:18

Super zabawa i konkursy, liczę na drugą edycję :uśmiech:

sebcio12 07-12-13 17:21

Oj tam oj tam Niluś, kto chciał ten zdążył :uśmiech6: Ale fakt tak dzien po dniu troche za szybko :zdziwiony:

Wicked 07-12-13 18:20

Cytat:

Napisał Nil Loth (Post 81119)
Nie wiem czemu ktoś się czuje zaskoczony małą ilością prac jak połowa ludzi nawet nie zdążyła przeczytać tematu zanim się konkurs skończył. :zdziwiony:

Jak pisał Gniewny. Kto chciał, ten zdążył. Ja wydanie gazety jedno pisałem w godzinę, max. A jednak sporo tego pisania było. Jakby ktoś serio miał zamiar wziąć udział, to by wynalazł czas. Nikt nie oczekiwał prac na 10 stron A4 czy dzieł rysowanych tygodniami. Bez przesady.

mikeleplacido 09-12-13 13:17

Cytat:

Napisał sebcio12 (Post 81118)
Szkoda trochę... mi się podobało, a nagrody też super :P

Zróbcie edycję 2 za jakiś czas, plx
Może dzień po dniu to trochę dużo, ale żeby był konkurs raz na tydzień, to by się znalazło pewnie więcej chętnych :)

A Ci którzy nie wzieli udziału niech żałują :P

No, było warto. Udało mi się zdobyć nagrody z dwóch edycji konkursu i bardzo się z tego cieszę.

leon 13-12-13 15:49

Zajebista praca :)


.....


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin