Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Wiosenna aktualizacja 2013 - zapowiedź IV (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5673)

Slythia 15-04-13 09:12

Wiosenna aktualizacja 2013 - zapowiedź IV
 
1 załącznik(i)
Tydzień (oraz jeden dzień) temu pisaliśmy o otworzeniu serwera testowego dla graczy. Postanowiliśmy jednak przed tym zająć się jeszcze jednym problemem, o którego istnieniu informowaliście nas na forum, a mianowicie - zależności czarów i umiejętności od poziomu gracza. Na tym etapie wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i uda się nam osiągnąć oczekiwany cel, niestety - potrzebujemy na to jeszcze kilka kolejnych dni.

We wcześniejszych zapowiedziach pisaliśmy o nowych bossach, zarówno tych dla początkujących graczy jak i takich będących sporym wyzwaniem nawet dla najlepszych graczy, o nowych potworach, które pojawią się w świecie Altaronu. Bardziej uważni gracze mogli zauważyć także nowe bronie i sety, zarówno zwykłe jak i mieszane. W dodatku, istniejące obecnie miejsca zostaną wzbogacone o tajne przejścia czy pułapki, które na pewno urozmaicą rozgrywkę.

Nowością dla osób posiadających status szlachecki na Licorze będzie hotel, w którym za drobną opłatą będzie można spędzić noc i zregenerować swe siły.


W dodatku, jakiś czas temu na forum, w dziale sugestii i propozycji pojawił się pomysł na wspólne zbudowanie depozytu w Bekalelu. Postanowiliśmy przychylić się do waszej prośby i już niedługo dostaniecie szansę połączenia swych sił w celu rozbudowania rybackiej wioski.

Zmian doczeka się także balans profesji, lecz o nim napiszemy więcej uruchamiając serwer testowy, gdyż jego celem będzie sprawdzenie właśnie tej kwestii.

Podsumowując. Ogromnymi krokami zbliżamy się do wypuszczenia największej aktualizacji od momentu uruchomienia gry. Prosimy więc o jeszcze odrobinę cierpliwości, co mamy nadzieję wynagrodzić ogromną ilością zmian.

cewix 15-04-13 12:57

Dp w Bekalelu ;) ,jestem ciekaw jak to będzie wyglądać.

Rian 15-04-13 14:16

Wszystko zapowiada się ciekawie :)

Veliothe 15-04-13 14:25

Eeee.. A moim zdaniem hotel nie jest potrzebny. Domki stracą na wartości.
Edit: Poza tym zapowiada się mega ;) Czekam z niecierpliwością !

Mastach 15-04-13 14:30

@up
Czytaj dokładnie. Bo chyba nie zrozumiałeś tekstu.

Veliothe 15-04-13 14:39

@up FAKTYCZNIE ! Pokiełbasiło mi się z Ankardią :) Dzięki za oświecenie.

eremce 15-04-13 19:31

Rozbudowa bekalelu, na styl Farmine? :)

jakub00s 15-04-13 19:39

podsumowując podsumowanie w tej zapowiedzi piszecie ze to co mialo byc to nie ma ale mydlenie oczy hotelem na rooku ;d

Zenon von Wons 15-04-13 20:09

@up podsumowując podsumowanie posumowania stwierdzam, że albo ja nie potrafię czytać po polsku, albo Ciebie nie nauczyli magicznej umiejętności używania interpunkcji.

W temacie: bekalelu! :D

bomb 15-04-13 20:34

Pomysł z hotelem na rooku mi się nie podoba,ale na update czekam z niecierpliwością xd


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin