Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Oddawanie poziomu (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22446)

Zaabsorbowany 24-08-18 20:28

Oddawanie poziomu
 
Dzień dobry witam serdecznie.
Dzisiaj chciałbym poruszyć temat oddawanie lvli poprzez "deskowanie", więc doszły mnie słuchy, że osoby, które zdobyły lvl w taki sposób mają mieć to cofnięte i stąd moje pytanie a co z osobami, które ten poziom oddały w końcu to my poświęciliśmy czas na jego wbijanie i niektórzy oddali w geście dobrej woli inni z innych powodów ale nadal to był tylko i wyłącznie nasz czas, który "oddaliśmy"[co było zgodne z regulaminem[nie koniecznie teraz dawno nie zaglądałęm]].
Pozdrawiam serdecznie.

revd 24-08-18 20:38

Co do oddawania lvli - dobrowolnie oddały te osoby lvl i pewnie liczyły się z konsekwencjami oddawania poziomu. Według mnie cofnąć każdy oddany lvl a Ci co "podkładali" się by oddać takowy, brak zwrotu lvl. W większości były sprzedawane lvle także kasa się zgadza i nie ma powodu by oddać lvl. Na drugi raz trzeba przemyśleć decyzje i swoje czyny.

Także nic innego nie pozostało dodać - "Transakcja przebiegła pomyślnie, polecam Altaronowicza."

Zaabsorbowany 24-08-18 20:43

Jeżeli już to usunąć możliwość oddawania lvli ale lvle zostawić tak jak są.

revd 24-08-18 20:58

To nie jest uczciwe rozwiązanie bo ktoś wykorzystał tą możliwość i wybiegł bardzo do przodu a nawet na prowadzenie. Najuczciwszym rozwiązaniem będzie wbicie posiadanego poziomu samemu. Administracja to już rozpatrzy ale dużo osób jest za cofnięciem poziomu.

Zaabsorbowany 24-08-18 21:01

Nie było to zakazane przez regulamin ani nic w tym rodzaju.

Bryndzaarron 24-08-18 21:06

Mysle ze to jest najwazniejsza rzecz do rozstrzygniecia gdy selbo szykuje server do startu xD juz pal licho to ze cholera wie ile tego expa zabrac i komu a wgle jak to ma byc sprawiedliwie dajmy na to ktos wbil 50-150 przeskakujac slaby okres dla swojej postaci potem wbil samemu 150-250 i co zabiora mu expa tyle ile wbil wiec straci 30-40lvli? xD no iks de


I pamietajcie ludzie dostali od kogos exp ale ten exp dalej byl uczciwie zdobyty przez innych kazdy mogl taki exp otrzymac dlaczego pewne osoby maja byc karane po tak dlugim czasie za cos co w sumie nie bylo w zaden sposob zakazane? Mysle ze to juz za pozno na takie rzeczy

Makon 24-08-18 21:11

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 167422)
Mysle ze to jest najwazniejsza rzecz do rozstrzygniecia gdy selbo szykuje server do startu xD juz pal licho to ze cholera wie ile tego expa zabrac i komu a wgle jak to ma byc sprawiedliwie dajmy na to ktos wbil 50-150 przeskakujac slaby okres dla swojej postaci potem wbil samemu 150-250 i co zabiora mu expa tyle ile wbil wiec straci 30-40lvli? xD no iks de


I pamietajcie ludzie dostali od kogos exp ale ten exp dalej byl uczciwie zdobyty przez innych kazdy mogl taki exp otrzymac dlaczego pewne osoby maja byc karane po tak dlugim czasie za cos co w sumie nie bylo w zaden sposob zakazane? Mysle ze to juz za pozno na takie rzeczy

a to jakbys to widzial? ze jak ktos wbil z 100 na 200 a potem 50 lvli manualnie to powinnien teraz stracic 100 lvli?

Bryndzaarron 24-08-18 21:25

Cytat:

Napisał Makon (Post 167424)
a to jakbys to widzial? ze jak ktos wbil z 100 na 200 a potem 50 lvli manualnie to powinnien teraz stracic 100 lvli?

Widzialbym to tak zeby nic nie robili oprocz ewentualnego zablokowania dalszego wbijania tak expa?

Catthon 24-08-18 22:52

Według mnie to dość sprawiedliwe rozwiązanie. Niestety przespany został moment, w którym można to było zablokować. Dość oczywiste jednak, że nie taki był zamysł administracji i wiadomo było, że nadużywanie tego systemu to niewłaściwe działanie.

Tak jak Bryndzaarron powiedział, Ci którym odbiera się exp nie wszystko tracą. Tracą exp nielegalnie zdobyty, ale potem w łatwiejszych warunkach zdobyli dużo innego expa, którego nie zdobyliby tak szybko gdyby nie zakupy. I którego im się nie odbiera.

To trochę głupie, gdy na serwerze rządzą ludzie, którzy po prostu kupili doświadczenie. I dyskredytuje serwer w oczach nowych graczy. Błąd był, trzeba go naprawić.

magik123 25-08-18 01:30

Mając wysokie levele szybciej dorobili się pieniędzy, i setów, ponieważ zabijanie bossów stało się proste. Jak nowi gracze będą grali w świecie 200 leveli z full setami wbitymi w warmodzie ?

hejhop 25-08-18 02:21

Nie ważne kto jest za czym. Była legalna możliwość, jeśli jest nielegalne to pokasować postacie, jeśli jest legalna to zostało. Zostala stworzona możliwość, która mniej lub bardziej została naduzyta, jednak została dana graczom. Gracze podjeli decyzje co zrobić ze swoim expem i to zrobili, to był zdobyty przez nich exp, który po określonych procesach został pokrojony i transferowany. Na real tibi wystepuje to samo, retro pvp serwery maja ten sam system, gdzie hlvlom placi się za pare desek i to jest normalne*w imie waszego placzu o upodabnianie altaronu do real tibii. Nie jest to wporzadku bo tez tak uważam, ale stało się i jest to faktem. Apeluje o aktualizacje regulaminu o możliwość deleta charow za taki incydent. Prawo nie działa wstecz tak wiec co się stało to się nie odstanie bez względu o bol dupy ze ktoś się wysunal na prowadzenie, bo jeśli na to nie zasluguje to go nie utrzyma. Proceder się zakończy po aktualizacji regulaminu i problem rozwiązany.

Ps Tak, strace max 10lvli które odrobię w tydzień na hydrach magiem nekro alchem na "mag otsie"

Cytat:

Napisał Catthon (Post 167430)
Według mnie to dość sprawiedliwe rozwiązanie. Niestety przespany został moment, w którym można to było zablokować. Dość oczywiste jednak, że nie taki był zamysł administracji i wiadomo było, że nadużywanie tego systemu to niewłaściwe działanie.

Tak jak Bryndzaarron powiedział, Ci którym odbiera się exp nie wszystko tracą. Tracą exp nielegalnie zdobyty, ale potem w łatwiejszych warunkach zdobyli dużo innego expa, którego nie zdobyliby tak szybko gdyby nie zakupy. I którego im się nie odbiera.

To trochę głupie, gdy na serwerze rządzą ludzie, którzy po prostu kupili doświadczenie. I dyskredytuje serwer w oczach nowych graczy. Błąd był, trzeba go naprawić.

Jakie rzadza? Problem jest ze ktoś wbil 100 lvli rokując 5 200setnych. Na serwerze nikt nie rzadzi, bo jakby ktoś zaczal "rzadzic" to serwer znowu by umarl, jak co edycje kiedy ktoś "rzadzi", lepiej żeby nikt nie zaczal znowu "rzadzic".
Tak, błąd był, naprawmy go i gra się toczy dalej zadowalając każdego. Ci co zdobyli go naduzywajac systemu będą zadowoleni, nowi będą zadowoleni. Niezadowoleni pozostaną ci, którzy z tego nieskorzystali, pomimo ze o tym wiedzieli, może byli uczciwi i nie chcieli, może nie mieli możliwości. Wiecznie toczy się kolo na zasadzie zachecmy jednych, zniechecmy drugich, po co?! Zmienmy zasady i każdy jest zadowolony.
Taka luzna myśl, jeśli exp ma być cofnięty, a system zostać, co wiec stoi na przeszkodzie, aby znowu zrobić fake gildie tylko na grubsza skale i konspiracyjnie. Zamiast gildie 3osobowe to zrobić 10cio osobowe i zabijac się w polu. Nic nie stoi na przeszkodzie i jeśli ludzie będą chcieli to znajda sposób, będą robic to wolniej, ale będą. Może za wyjątkiem tych którzy dużo straca bo się zniecheca, ale nie do takich prob, ale do całej gry, bo kiedy to robili, nie robili nieczego niedozwolonego, jedynie cos nie do końca wporzadku co nie jest usprawiedliwieniem kasowania ich na takie straty. Tak mam na uwadze ze exp i postacie nie sa własnościa graczy a administracji lecz odwoluje się tutaj do zwyklej ludzkiej przyzwoitosci


Tak jak pisala karmelia, teraz sa takie lvle i takie sety, ze 98% wypdaow na bossy konczyc się będzie jak do tej pory i żadna cofka nie utrudni zabijania bossow. Cofka ta będzie niemym ukłonem w strone placzacych osob, które chcą sobie pograc sporadycznie. W żaden sposób nie chce stawiac noulajfow powyżej normalnych ludzi niemniej jednak cofka moralnie zdyskwalifuje tych bardziej noulajfowych

19Fafarafa06 25-08-18 05:11

Cytat:

Napisał Catthon (Post 167430)
Według mnie to dość sprawiedliwe rozwiązanie. Niestety przespany został moment, w którym można to było zablokować. Dość oczywiste jednak, że nie taki był zamysł administracji i wiadomo było, że nadużywanie tego systemu to niewłaściwe działanie.

Tak jak Bryndzaarron powiedział, Ci którym odbiera się exp nie wszystko tracą. Tracą exp nielegalnie zdobyty, ale potem w łatwiejszych warunkach zdobyli dużo innego expa, którego nie zdobyliby tak szybko gdyby nie zakupy. I którego im się nie odbiera.

To trochę głupie, gdy na serwerze rządzą ludzie, którzy po prostu kupili doświadczenie. I dyskredytuje serwer w oczach nowych graczy. Błąd był, trzeba go naprawić.

Przespany moment? raczej serwer olany w 150% przez selba ;)
Kto rządzi ? bo jakoś tego nie widać :uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8:

Pawlo182 25-08-18 15:31

Dlaczego prawie każdy pomysł administracji jest dobry na testach, ale w grze już nie?
Exp robiony w warmode... No i co z tego? Ktoś z h lvl wbija 1kk expa w godzinę, noobek z 20 lvl go zabija i ile z tego dostaje? 50k? A h lvl ile traci expa? 1-2kk? W ostatecznym rozrachunku to się nie opłaca. Będą to robili gracze którzy mają dość kasy lub na tyle długo grają w altaron, że mogą kupić exp dla nowej postaci.
Jeżeli mam 2 postacie hlvlowe i postanawiam zrobić trzecią to dlaczego znowu mam przechodzić przez "piekło" expienia low lvlem? Kupuje expa lub biorę od innego chara zmniejszając mu lvl. W ten sposób będą 2 osoby grały zamiast jednej, bo nowa postać będzie grana (w końcu pp coś został kupiony exp) no i h lvl będzie grał bo musi zarobić stracony exp.

Po za tym pewnie wiele jest takich osób, która jest zawiedziona zlikwidowaniem nona, zabraniem połowy lvl, skilli i ekwipunku, więc chcą oddać to co im zostało tym którzy grają. Tak ma mój brat, który stwierdził że nie ma zamiaru grać tylko po to żeby znowu wszystko mu odebrać.

hejhop 25-08-18 20:47

@tzeentch
Nawet nie tyle oddac co im zostało, a wykorzystać to z czego okroila ich administracja. Nie maja swojego majątku, nie maja swoich lvli i nie maja swoich skilli. zostało im trochę expa, który mieli możliwość w jakiś sposób sensownie wykorzystać, na swoich lub nie swoich charach. A teraz mało tego ze stracili majatek, skille i lvle to jeszcze ta zalosna reszte wywali się w eter, bo to jest niewporzadku. W czym napoczatku nikt nie widział problemu, o czym wielokrotnie zapewnial, po czym pod wpływem "tupania nozka" postanowil to cofnac bo jednak mu się nie podobalo. Po tej cofce dopiero ktoś zacznie "rzadzic" serwerem i nie będą to na pewno tłumy nowych graczy.

@topic
Po raz kolejny apeluje o zaniechanie tych prob zadowolenia starych graczy i rzekome wyrównywanie szans. Wystarczajacym naprawieniem bledu będzie wprowadzenie do regulaminu punktu zabraniającego takiego postepowania. Prawo nie powinno dzialac wstecz. Poza tym nie zmieni to niczego poza irytacja graczy którzy potraca znacznie więcej niż ja. Kasa jest już w obiegu, sety sa skompletowane, bosy będą padac tak samo, to ze ktoś spadnie w rankingu o 5 miejsc(strzelam, nie liczyłem) to w żaden sposób nie poprawi niczego, a wręcz przeciwnie.

revd 25-08-18 21:10

Co Konrad boisz się stracenia expa co? ;]

hejhop 25-08-18 21:11

Cytat:

Napisał revd (Post 167472)
Co Konrad boisz się stracenia expa co? ;]

Nie, pisze co uważam za sensowne. Za bezsensowne natomiast uważam twoj komentarz szuja

revd 25-08-18 21:13

Cytat:

Napisał hejhop (Post 167473)
napisz z maina to się zaczniesz bac

nie gram już ale od czasu do czasu zerkam co się dzieje i nagle z maluszka zrobił się top lvl to nic dziwnego że bronisz swojego lvla ;]

hejhop 25-08-18 21:16

Cytat:

Napisał revd (Post 167475)
nie gram już ale od czasu do czasu zerkam co się dzieje i nagle z maluszka zrobił się top lvl to nic dziwnego że bronisz swojego lvla ;]

Ja akurat strace 25kk-30kk to jest na tym lvlu jakies 10 max 15 lvli, mało mnie to dotknie, bo mało z tego korzystałem. Zgodze się, chce to zachować, ku pamięci przyjaciela, który mi to oddal, za darmo, tak z dobrej woli, nie każdy jest taka złotówą.

Wbijasz sporadycznie albo jak piszesz nie grasz wcale a 90% propagandy przeciw zachowaniu expa wychodzi z twojej inicjatywy, ból dupy poziom hardcore.

revd 25-08-18 23:49

25-30? Chyba 100kk raczej zobacz sobie w exp tabelkę ;] kto grał lub obserwował death listy widział ile wbiliście. ostateczna decyzja należy do administracji oby rozpatrzyła to pozytywnie to może wrócę

@edit

poza tym winny się tłumaczy i nikt tego nie zweryfikuje jak dostałeś expa - czy za kase czy po koleżeńsku, najwygodniej powiedzieć "ku pamięci przyjaciela" coś typu "kolega prosił o linka" haha ;]

hejhop 26-08-18 00:05

@up
Koleś co ty mówisz. Najmniej wiesz, a najwięcej szczekasz. Tak się składa wiem dokładnie ile dostałem i od kogo, a ty swój ból dupy wylewaj gdzie indziej albo chociaż nie do mnie.

Zaabsorbowany 26-08-18 00:14

Cytat:

Napisał revd (Post 167483)
25-30? Chyba 100kk raczej zobacz sobie w exp tabelkę ;] kto grał lub obserwował death listy widział ile wbiliście. ostateczna decyzja należy do administracji oby rozpatrzyła to pozytywnie to może wrócę

@edit

poza tym winny się tłumaczy i nikt tego nie zweryfikuje jak dostałeś expa - czy za kase czy po koleżeńsku, najwygodniej powiedzieć "ku pamięci przyjaciela" coś typu "kolega prosił o linka" haha ;]

komuś się dupa pali bo nie miał od kogo wziąć expa taka prawda + nie grałeś w tym czasie w którym exp był oddawany a wypowiadasz się jakbyś miał o tym największe pojęcie o.o

sokoskiii 26-08-18 00:48

Za wykorzystywanie war moda w niewłaściwy sposób Ban na 30 dni.
IV Podczas gry zabronione jest:
1-sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont6 za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia),
Także za sprzedawanie expa (czy tam oddawanie go z dobrej woli..) należy się kara.

Zaabsorbowany 26-08-18 01:08

Cytat:

Napisał sokoskiii (Post 167487)
Za wykorzystywanie war moda w niewłaściwy sposób Ban na 30 dni.
IV Podczas gry zabronione jest:
1-sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont6 za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia),
Także za sprzedawanie expa (czy tam oddawanie go z dobrej woli..) należy się kara.

W takim razie ban dla tych co sprzedali i kupili expa proste :v

hejhop 26-08-18 01:56

Cytat:

Napisał sokoskiii (Post 167487)
Za wykorzystywanie war moda w niewłaściwy sposób Ban na 30 dni.
IV Podczas gry zabronione jest:
1-sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont6 za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia),
Także za sprzedawanie expa (czy tam oddawanie go z dobrej woli..) należy się kara.

No dobrowolne oddanie nie jest wymianą.
Bardziej bym to podpiął pod zachowania uznane przez administracje za niewłaściwe czy cos w ten deseń był podpunkt regulaminu. Jednak na początku podjęcia przez selba dialogu, pamiętam, że wypowiadał się, że było to złe i będzie utrudnione, dopiero w trakcie nacisków wysunęły się jakieś pomysły o cofaniu. Wobec tego powtarzał będę do zajebania: Apeluje o zaprzestanie prób prowadzących to cofania expa, nauczony doświadczeniem doprowadzi to jedynie do problemów, bo tak jak jeszcze cofniecie mi artezonowego expa(tak szuja, tylko artezonowego) przezyje, tak zabranie mi czegos więcej bardzo mnie wewnętrznie podłamie. Nie ma z tej sytuacji wyjścia zadowalającego każdego, dlatego po raz enty sugeruję wprowadzić dedykowany tej sytuacji podpunkt regulaminu sformuowany wedle uznania administracji z nadzieją, że konsekwencje działać nie będą wstecz(wydaje mi się to logiczne, ale roznie tu bywalo) i zyc dalej skupiając się na czyms produktywnym a nie zaspokajaniu jakiś prymitywnych ambicji. Nie stała się żadna tragedia, nie biegają 500setne lvle, magowie jak solowali przed tym tak i potym soluja bossy i gra ma ważne części do poprawy, a nie szarpanie się o wbitego NIEBUGIEM(szuja) expem.

Makon 26-08-18 02:27

Cytat:

Napisał Pawlo182 (Post 167456)
Dlaczego prawie każdy pomysł administracji jest dobry na testach, ale w grze już nie?
Exp robiony w warmode... No i co z tego? Ktoś z h lvl wbija 1kk expa w godzinę, noobek z 20 lvl go zabija i ile z tego dostaje? 50k? A h lvl ile traci expa? 1-2kk? W ostatecznym rozrachunku to się nie opłaca. Będą to robili gracze którzy mają dość kasy lub na tyle długo grają w altaron, że mogą kupić exp dla nowej postaci.
Jeżeli mam 2 postacie hlvlowe i postanawiam zrobić trzecią to dlaczego znowu mam przechodzić przez "piekło" expienia low lvlem? Kupuje expa lub biorę od innego chara zmniejszając mu lvl. W ten sposób będą 2 osoby grały zamiast jednej, bo nowa postać będzie grana (w końcu pp coś został kupiony exp) no i h lvl będzie grał bo musi zarobić stracony exp.

Po za tym pewnie wiele jest takich osób, która jest zawiedziona zlikwidowaniem nona, zabraniem połowy lvl, skilli i ekwipunku, więc chcą oddać to co im zostało tym którzy grają. Tak ma mój brat, który stwierdził że nie ma zamiaru grać tylko po to żeby znowu wszystko mu odebrać.

Po 1 musisz miec 60 lvl zeby moc z tego skorzystac. Po drugie dostajesz 50% expa tego co stracil zabity. Czyli z 2kk co straci 200 lvl ty dostajesz 1kk.

hejhop 26-08-18 02:32

Ale taki szuja powie ci ze za gościa który ma 62kk całego expa wbiłem 100kk bo popatrzyl w tabelke expa i się produkuje fachowiec za miedziaki

Obles 26-08-18 17:33

Poczyniłem kroki, by odebrać dla graczy doświadczenie, które zdobyli poprzez system wojny. Chciałem w ten sposób ukarać wszystkich tych, którzy z premedytacją wykorzystali te niedopatrzenie a przy tym zachęcić nowych graczy do gry na serwerze - mniej wysoko poziomowych postaci to zawsze swego rodzaju plus.

Wycofuję się jednak z tego zamierzenia. Mimo iż nie podoba mi się to co się wydarzyło, a każdy kto wykorzystał zaistniałą sytuację do swoich celów jest w moich oczach moralnym przegranym, nie mogę ku swojej radości naginać regulaminu.

Jeden z Was przypomniał mi o ważnej zasadzie - lex retro non agit - prawo nie działa wstecz. Winę za zamieszanie ponoszę jedynie ja i każdego, który czuje się pokrzywdzony przepraszam. Nie mogę jednak karać innych za swoje błędy i brak zainteresowania sytuacją w odpowiednim momencie.

System zostanie odpowiednio zmieniony, by ten incydent już nie mógł się powtórzyć i na tym poprzestanę.

wilddd 26-08-18 20:10

czytaj: Miałem wywalone na serwer przez pół roku, mówiłem że update będzie najpóźniej w grudniu, a wy z jakiegoś powodu jeszcze nie odeszliście i nadal gracie na tym serwerze, więc wam tego expa nie zabiorę, żebyście i wy nie odeszli xD

a no i jeszcze czytaj przekaz: kto chce niech jeszcze przez tych kilka dni wykorzysta zły system, to przymknę oko

(ja też mam wywalone na ten serwer od jakiegoś czasu, ale tak rozumiem tę wiadomość)

//dzięki za ostrzeżenie i 4 punkty karne ;]

paaaprikos96 26-08-18 20:15

Cytat:

Napisał wilddd (Post 167512)
czytaj: Miałem wywalone na serwer przez pół roku, mówiłem że update będzie najpóźniej w grudniu, a wy z jakiegoś powodu jeszcze nie odeszliście i nadal gracie na tym serwerze, więc wam tego expa nie zabiorę, żebyście i wy nie odeszli xD

a no i jeszcze czytaj przekaz: kto chce niech jeszcze przez tych kilka dni wykorzysta zły system, to przymknę oko

(ja też mam wywalone na ten serwer od jakiegoś czasu, ale tak rozumiem tę wiadomość)

//dzięki za ostrzeżenie i 4 punkty karne ;]

pierdolisz farmazony, zachował się z klasą

wilddd 26-08-18 20:18

Napisałem tylko jak ja to rozumiem, skoro ty masz inną opinię to spoko.
Bardziej mnie interesuje kiedy startuje nowy serwer. Może w następny piątek?

Zaabsorbowany 26-08-18 20:44

Wszystko wyjaśnione więc moim zdaniem najlepiej zamknąć temat aby uniknąć dalszego spamu ;v

19Fafarafa06 26-08-18 21:59

Cytat:

Napisał wilddd (Post 167514)
Napisałem tylko jak ja to rozumiem, skoro ty masz inną opinię to spoko.
Bardziej mnie interesuje kiedy startuje nowy serwer. Może w następny piątek?

sam oddałeś komuś lvl i dalej płaczesz o.O
Logika :D

wilddd 26-08-18 22:21

Nie wiem, gdzie ty tam widzisz płacz - napisałem tylko jak odczytuję wiadomość Selba.
Nie zamierzam już grać na starym cpvp - miałem po prostu skasować postać, ale skoro zły system warmode istnieje i może być wykorzystywany to pomogłem kumplowi z gildii wbić za darmo kilka poziomów, żeby ten czas, który poświęciłem na grind komuś posłużył.

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 167436)
Przespany moment? raczej serwer olany w 150% przez selba ;)

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 167086)
Cofnie expa, serwer umrze do końca

Sądząc po twoich wypowiedziach z innych wątków to masz podobne zdanie do mnie.

@down Nie, nie chcę skąd ten pomysł?

@Edit2 Mam wywalone na to, co się dzieje na starym cpvp, bardziej mnie interesuje jak postęp przygotowań Selba i Pregusi?
Cytat:

Napisał Obles (Post 167211)
Chcę włączyć serwer sezonowy do końca wakacji a najlepiej w przeciągu najbliższego tygodnia. [...] decyzje podejmę w przyszłym tygodniu, ponieważ od poniedziałku ruszamy z Pregusią nad wprowadzaniem wszystkich ustaleń, które udało mi się dokonać do tego momentu.

cytat z 18-08-18, 12:34 wątek Tabelka Subprofesji.

Bryndzaarron 26-08-18 22:46

Czekaj czy ty ODDALES dobrowolnie exp i teraz chcesz cofnac go osobie ktora go dostala?




Mam dla Ciebie propozycje

ZABIJ SIE ale nie tak w warmodzie na altaronie ale w realu


@up
takie odnioslem wrazenie po tym jak krytykujesz decyzje selba tak jakbys mu mial za zle ze nie odbiera tego xp


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin