Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Dyskusje filozoficzne (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20278)

paladin123 21-08-17 18:42

Dyskusje filozoficzne
 
Cytat:

Napisał dzigidzag (Post 158508)
A tak z ciekawości to czemu? Jaki to problem jest dać mapę taką samą jak na hipotetycznie nowo powstałym serwie?

Spalić npvp :uśmiech2:



Od Catthona: czyli miejsce, do którego przenoszę wszystkie ciekawe dyskusje odbiegające od tematu, na przykład czy Tibia to Altaron, czy Altrel jest mamą Marka, czy wszyscy zauważyli,
że podczas zaćmienia księżyca pojawiła się w kliencie opcja zalogowania na serwer 'boruta pvp enfo', czy tak naprawdę wszyscy są braćmi, skoro jedna i druga strona to żydzi i tak dalej...

Ładny post wybrałem na początek? Licor też spalić.
PS: A najbardziej lubię te o tym, jak to serwer pvp nie jest dla neutrali, o tak ;)

mario 21-08-17 18:46

Cytat:

Napisał dzigidzag (Post 158510)
I tak będę grał na starym, nie interesują mnie żadne zmiany poza nowymi terenami. poza tym wszyscy dobrze wiemy, że minie miesiąc, może dwa i będzie pusto, to czy opłaca mi się tam znów zaczynać grać na nowo, gdy na starym bardziej mi się podoba gra solo, czy lepiej, aby dodać nowe tereny na oba serwery? Logiczne, że to drugie. A poza tym, nie słyszałem żeby np. na takiej tibii jak dodają jakieś nowe tereny, to tylko dodają na pvp, a na non-pvp to już nie, bo to trochę się mija z celem ;v

A to nie jest tibia i gościu ide naluruje ci potworków za chwile pozdro^

dzigidzag 21-08-17 18:49

Cytat:

Napisał paladin123 (Post 158511)
Spalić npvp :uśmiech2:

Spalić to sobie możesz jajca na ognisku jak na nie usiądziesz. Nie z tobą rozmawiam cwaniaczku, tylko z osobą, która jest w tym momencie odpowiedzialna za mapy, z tego co widzę, więc zamilcz platfusie bo nie wnosisz nic

Cytat:

Napisał mario (Post 158512)
A to nie jest tibia i gościu ide naluruje ci potworków za chwile pozdro^

iks de de de de myślałem, że jednak masz nieco w tej bani

Rahilux 21-08-17 18:50

XDDD


Ten tekst z lurem XD.

Szacunek -10 u frakcji neutrali

mario 21-08-17 18:59

Cytat:

Napisał dzigidzag (Post 158513)
iks de de de de myślałem, że jednak masz nieco w tej bani

Na pewno więcej niż ty... Kto normalny gran na pustym serverze? Pozdrawiam ;)

dzigidzag 21-08-17 19:02

Cytat:

Napisał mario (Post 158516)
Na pewno więcej niż ty... Kto normalny gran na pustym serverze? Pozdrawiam ;)

Ktoś, kto woli grę solo, niż z jakimiś klejawirami, kałowirami, czy jak to się wymawia, które nie potrafią sensownie argumentować prócz krzyczenia zaciekle "zluruje ci potworów" xd
kończę szitstorm, elo

Catthon 21-08-17 19:17

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 158515)
XDDD


Ten tekst z lurem XD.

Szacunek -10 u frakcji neutrali

Neutrale grają na pvp :oczko:

mario 21-08-17 19:23

Cytat:

Napisał dzigidzag (Post 158517)
Ktoś, kto woli grę solo, niż z jakimiś klejawirami, kałowirami, czy jak to się wymawia, które nie potrafią sensownie argumentować prócz krzyczenia zaciekle "zluruje ci potworów" xd
kończę szitstorm, elo

Czy ja krzycze? gościu ogarnij się... twoje uargumentowanie też jest na bardzo wysokim poziomie.. porównujesz Altaron do Tibi gościu, gdzie każdy wie, że ta gra to nie Tibia...

dzigidzag 21-08-17 19:30

Cytat:

Napisał mario (Post 158519)
porównujesz Altaron do Tibi gościu, gdzie każdy wie, że ta gra to nie Tibia...

No tak, przecież każdy zdrowo myślący, wie, że altarono to counter strike a nie jakaś tam tibia xddddddd doje**eś jak łysy grzywką

mario 21-08-17 19:54

Cytat:

Napisał dzigidzag (Post 158520)
No tak, przecież każdy zdrowo myślący, wie, że altarono to counter strike a nie jakaś tam tibia xddddddd doje**eś jak łysy grzywką

Szkoda szczępić dla jakiegoś no name który gra tu mięsiąc... Żegnam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin