Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] mikstury maga (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13192)

Arkon 10-09-14 15:17

mikstury maga
 
Mikstury maga powinny być tańsze.
Mi osobiście zarabianie w ogóle nie idzie, a pożyczać nie będę, bo wiem, że i tak nie oddam.
rarów nikt nie kupuje, bo mało wnęk. (św buty za 8t hue hueheuh)

170 ea to za dużo pod względem, iż przywraca nam tylko około 220~ pkt many.
Nie każdy ma kolegę alchemika, lub po prostu sam nim nie jest.
po za tym Alchemicy to nie NPCki 24/h ich nie ma, dostępność jest średnia.

130 ea za Miksturę lub Mikstura maga daje 300~ pkt many, to załatwiłoby wszystko.

wiem, że kiedyś były tańsze (czasy Slythi), zostało to zmienione, bo niby każdy był obsypany kasą. Ja jakoś klepie biedę od początku serwera.

brave12013 10-09-14 16:42

Jak najbardziej jestem za. Mikstury maga są zdecydowanie za drogie, ale jeśli zmniejszy się cene to robienie ich będzie nieopłacalne.

Adrondil 10-09-14 17:13

Jeśli już chcesz tańszych mixów, to bez wprowadzenia produktów alchemicznych do kupienia u npc, zrujnuje to postacie z subka alchemika, bo robienie tych potów będzie nieopłacalne.

carlcoxxx 10-09-14 17:17

Zdecydowana większość graczy będzie za zmniejszeniem cen - to jasne. Ale w praktyce to jeżeli porównamy ceny miksów i weźmiemy pod uwagę, że przy pustkach na serwie nie często trafiają się zbieracze piórek i ości, to taka cena sklepowych miksów ma sens. Słabsze miksy są do kupienia u npc, lepsze miksy nie są dostępne od ręki...:uśmiech9:

Mcree 10-09-14 18:06

Na pewno zmniejszenie cen gwałtownie poprawiłoby dynamikę serwera w pozytywnym znaczeniu. Prosiłbym się nie zasłaniać misją Czasu Zbrojeń bo te 10% to jest nic. Ja praktycznie gram tylko i wyłącznie dzięki Janeli która mi te miksy robi, a bajki o talarach w piwnicach naszych domów możecie sobie włożyć między książki pisarza Tomasza. A i skoro nie jest planowany sklep z runami to u magów nastąpiłaby poprawa i wreszcie ktoś by sprzedawał UHY po rozsądnej cenie, a w grze pojawiliby się inni rycerze niż duchowni. Ale co ja tam wiem...

dawidees 10-09-14 20:31

manasy po 10 mdz, maga po 40 i mana runka za 100 mdz, 10% za czas zbrojeń to nic, ale co dziesiąty hunt za darmo to już coś. cena manasów jest ok, ale pewnie tylko ja tak uważam, bo jestem alchemikiem :*

Adrondil 10-09-14 22:13

Cytat:

Napisał dawidees (Post 113497)
manasy po 10 mdz, maga po 40 i mana runka za 100 mdz, 10% za czas zbrojeń to nic, ale co dziesiąty hunt za darmo to już coś. cena manasów jest ok, ale pewnie tylko ja tak uważam, bo jestem alchemikiem :*

Dokładnie, ten pan ma racje. Jedyna zmiana w potach, to cena hp pota, bo stosunek leczenia i ceny do stosunku UHY jest mierny.

Maciek 10-09-14 22:14

Nie, Ezzak, nie tylko Ty uważasz, że cena manasów jest ok. Natomiast polemizowałbym w temacie ceny mikstury wyzdrowienia. To jest rzeczywiście, za przeproszeniem, cholernie drogie. Czy ktokolwiek w ogóle ich używa?

Arkon 11-09-14 03:54

@Ezzak

tak, bo jesteś alchemikiem, i tego nie widzisz.

można zmienić % i w rezultacie alchemik manasowałby się podobnie z jego bonusami, by nie przesadzić z ilością przywracanych pkt many. Jeśli zaś zmieni się cenę będzie tak samo z przywracanymi punktami many, lecz NIE alchemicy będą wychodzić na prostą, bo mi się kasa kończy.

cewix 11-09-14 14:40

Według mnie cena mikstur jest ok. no ale niestety też jestem alchemikiem.
Ale ale, miałem też rycerza 95+lvl już nie alchemika i pomimo tej ceny mikstur maga wychodziłem na ogromne profity, no ale cóż, ja byłem rycerzem nie zwiadem.
A więc gdzie leży problem? No jak to gdzie u zwiadowcy nie u ceny mikstur maga...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin