Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Czosnkowe amulety (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23250)

mexiunio 14-10-18 22:58

Czosnkowe amulety
 
Ich dropienie to jakaś abstrakcja, 1,5h hunta na trollach i 2 amulety...

Przyjrzyjmy się z czego lecą: troll, wiedźma, ork szaman, ork dowódca.

Żeby poprawić ich możliwość zdobycia, proponuję wrzucić je do wszystkich rodzajów trolli, bo tak to się biega na trollach i resp słabo wyrabia, a można byłoby zejść niżej przecież.

eremce 14-10-18 23:06

Jak najbardziej za tym aby dodać je do większej ilości potworów. Altaron jest tak rozbudowany, że aby rozpocząć walkę z przeciwnikiem trzeba mieć z 20 różnych przedmiotów, od czosnkowych amuletów zaczynając poprzez pierścienie trzeźwości i w końcu na brązowych amuletach kończąc. Przygotowanie do walk nie może nam zabierać 3 dni. Nie wspomnę o potrzebie użycia czosnkowych amuletów przy huntach.

6543134 15-10-18 09:19

Ja zlocilem wczoraj 3 z wiedzm przy neolith, a tylko zwiedzałem resp. To ma taki drop rate czy poprostu wielki fart?

Obles 15-10-18 13:12

Cytat:

Napisał mexiunio (Post 169369)
Ich dropienie to jakaś abstrakcja, 1,5h hunta na trollach i 2 amulety...

Przyjrzyjmy się z czego lecą: troll, wiedźma, ork szaman, ork dowódca.

Żeby poprawić ich możliwość zdobycia, proponuję wrzucić je do wszystkich rodzajów trolli, bo tak to się biega na trollach i resp słabo wyrabia, a można byłoby zejść niżej przecież.

Od jutra, czosnkowe amulety, zgodnie z propozycją będą również do zdobycia z Troll Siłacz oraz Troll Twardziel.

Cytat:

Napisał 6543134
Ja zlocilem wczoraj 3 z wiedzm przy neolith, a tylko zwiedzałem resp. To ma taki drop rate czy poprostu wielki fart?

Z wiedźm mają taką samą szansę na drop jak z trolli - miałeś szczęście :oczko:.

mexiunio 04-11-18 21:45

A czy dałoby radę wprowadzić czosnkowe amulety jeszcze do górskich trolli z drop rate takim samym jak amulet pełnej ochrony? :uśmiech2:

Rahilux 04-11-18 22:07

+1

Słaby duo exp (lepszy jest wszędzie), + waste, profit wynosi się w momencie gdy dropnie odkażacz (często jeden na 5 huntów) i wynosi wtedy on około połowy talara.

Będzie to tylko taki dodatek do już zwiększającego się waste, bo można iść brać klaty na trollach i na godzine wynieść ponad bp, a z lootrate apo będzie ich około 4 na ponad godzine.

Kierka250799 07-11-18 09:11

Ten resp górskich trolli i ich loot od zawsze był jakimś paradoksem. Niby coś tam było zwiększane, niby coś tam, a nadal klapa. Expa idzie kręcić fajnego, ale exp to nie wszystko ;) Zero przyjemności z komunikatów, gdy nie leci dosłownie nic. :P

Catthon 07-11-18 09:14

Od zawsze Kierka? Przecież od zawsze był to jeden z najbardziej uczęszczanych respów.

Kierka250799 07-11-18 09:22

Cytat:

Napisał Catthon (Post 170488)
Od zawsze Kierka? Przecież od zawsze był to jeden z najbardziej uczęszczanych respów.

Może dla kogoś kto grał dualem albo dla palka, lub maga necro i kogoś kto miał pieniądze i mógł sobie na to pozwolić. Bo sam takich grajków, którzy podnosili tylko odkażacze i spodnie ;v.
To już wiele lepszym respem pod względem expa są rekiny, tam chociaż każda profesja możesz polecieć i wyjdziesz przynajmniej na 0 ;)

eremce 07-11-18 11:36

Na górskich trolach przesiedzialem od 83 poziomu do 110. Expilem tam z beltami i z puginalami. Największe exp jakie wyciągnąłem to: 800kanaha z beltami i 1350kanaha z puginalami. Z beltow lekki profit z puginalow waste'y w granicach 4-5 talarow.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin