Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Community PVP (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=124)
-   -   [Propozycja] Kilka useful zmian (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19775)

Trixis 05-02-17 19:04

Kilka useful zmian
 
1. Riłork expa entow, drzewców, haubakow. Obecnie nikt tam nie expi, moby są dość silne bo wysysają duzo many a nie ma z nich sakiewek i exp jest śmiesznie mały.
To samo z świetlikami

2. Riłork praojcow - exp dalej nie nadaje się do zarobku/expa, nie ma tam nic. Proponuje zmniejszyć z nich expa o jakieś 20% lecz dać duzo lepsze sakiewki( wiem, ze sakiewki z nich byly bufowane lecz dalej są one śmieszne). W teamie 4-5 osobowym robi się tam bardzo mało expa i wychodzi na spory - z sakewki,

3. Misja klasztor. Uważam, że skoro jest to najtrudniejsza misja na altaronie nagroda z niej powinna być zadowalająca. Obecna nagroda z całego klasztoru to jakieś 30-40 pnów co jest moim zdaniem śmieszne bo wastuje się tam sporo kasy. Proponuje by czara życia po użyciu dawała by 5% stałego hp. Po użyciu krew z niej by znikała. (coś na zasadzie złotej rybki)

4. Usunąć pz na profanach, nie powinno go tam być bo jakie to ma wytłumaczenie ??

5. Zbufowanie profesji maga ele - alchemika obecnie nikt nim nie gra. Proponuje tutaj zbufować obszarówki lub dać DODATKOWY BONUS DO GFB

Pozdrawiam, Nieustraszony Włomek

Walles 05-02-17 19:07

1- Tak
2- Tak
3- Tak
4- Tak
5- Tak

Figovsky 05-02-17 19:29

1. Gdyby nie misje od edmunda to nawet bym nie wiedział o tych potworach. Tak
2. Trzech zwiadów w topce, Gość, Grysik, Pilarka Sztil i Książe Askary robiliśmy tam 500k/h bez staminy i zwastowalismy po 40k na głowe na półtoragodzinnym refillu. Albo zwiększyć exp, albo polepszyć loot.
3. Bez tej zmiany nawet nie podchodzimy do tego questa. Tak
4. Tak
5. Mag ele-alch powinien mieć silne obszarówki z prostego powodu - nie posiada on ani sd, ani tapen tawisa. Tak

grrysikk 05-02-17 20:52

1.Tak, osobiście nigdy tam nie expiłem,jak i również nie widziałem by ktoś tam expił
2.Tak.Moim zdaniem praojce można by było zrobić pod kase, a nie pod expa
3.Tak
4.Tak
5.Tak

Vito Corleone 05-02-17 21:03

4x tak, a co do 5 to chyba jakas kpina, ze chcecie zmieniac subprofesje jak juz sa takie lvle? Albo mozliwosc wzięcia od nowa subprofesji albo definitywne nie, bo alchemika wzialem tylko dlatego, ze dla ele zostało osłabione ue :)

aion 05-02-17 22:40

5x tak. <znaki>

poiuyt321 05-02-17 22:41

Zdecydowanie na tak ;o

Zoner 05-02-17 22:45

6. riłork galio

356278 05-02-17 22:46

1- Tak
2- Tak
3- Tak
4- NIE
5- Tak

Catthon 06-02-17 00:00

1. Tak
2. Nie - tam lecą ciekawe rzeczy, które najwyraźniej Wam nie spadły. Da się tam zarobić. 500k bez staminy to ponad 625 ze staminą + szansa na groma / święte nogawice.
3. Nie. Skoro ludzie dają radę zrobić tę misję, to po co im jeszcze kolejny buff ułatwiający rozgrywkę. Misja jest ciekawa, warto ją zrobić dla samej przygody.
4. Tak, chyba że Merv ma jakieś dobre uzasadnienie.
5. Grałem magiem ele alchem na non pvp i grało mi się bardzo dobrze. To fajna profesja, tylko nie w pvp. Gdybym na tych samych zasadach zaczynał dziś grę na non, to wybrałbym ją ponownie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin