Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Start Nowego serwera For fun exp x10 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21635)

Morgiannek 29-11-17 18:12

Start Nowego serwera For fun exp x10
 
Ots i tak już padł więc może w ramach zabawy odpalić z expem x10 każdy wie że nie ma co robić w zime:uśmiech6:

Maru123 29-11-17 19:00

Zagrałbym. Świetny pomysł, ciekawe kto to wymyślił. Jedno zastrzeżenie, exp 10x to orshabal, i w 5 dni będzie 200 poziom i na bagienne, gargi i klasztor będzie czekało się jak na wizytę u kardiologa. EXP 3x max 4x, zachęci wielu graczy do zabawy.

sokoskiii 29-11-17 20:23

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 162860)
Zagrałbym. Świetny pomysł, ciekawe kto to wymyślił. Jedno zastrzeżenie, exp 10x to orshabal, i w 5 dni będzie 200 poziom i na bagienne, gargi i klasztor będzie czekało się jak na wizytę u kardiologa. EXP 3x max 4x, zachęci wielu graczy do zabawy.

Exp razy 10 po to zeby sie ponapierdalac a nie expic a jak tak bardzo chcesz expic to exp na x1

neilran 29-11-17 21:23

Nie, idź sobie na orszabala pograć.

Zamiast tego proponuje stworzyć serwer z exp x0.1 i deletem postaci za przekroczenie pvp 2/4/7

Morgiannek 29-11-17 22:13

Kolego Up Widze że nie rozumiesz pojęcia Gra>Zabawa>rozrywka>przyjemność
Exp 0.01 to mogą tobie ustawic na tym npvp i sie męcz chodziło o serwer tylko i wyłacznie pvp z exp x10 dla wojen czytaj war moda

19Fafarafa06 29-11-17 22:40

Jestem za :) myślę że x5 by starczyło
Loot x2/3 i warmode enfo , For fun spoko opcja

neilran 29-11-17 23:24

Bezmózga napierdalanka nie sprawia mi przyjemności. Altaron nie jest stworzony i klimatycznie nie pasuje do czegoś takiego.
Śmieszny pomysł, weźcie idźcie sobie pograć w moratal kombat, albo na orszabala.

Jeśli administracja zrobi coś takiego, to będzie wielki błąd. Bo w waszych umysłach, podświadomie na zawsze pozostaną hity po 9999 i eksprejt over 1kk/s i tego będziecie oczekiwać od noramlego altaronu.

Śmieszy mnie to czego wy od tej rozgrywki oczekujecie, altaron ma świetny klimat, brakuje tutaj nadal troche surwiwalu, ale to uniemożliwia community, które w minimalnym stopniu nie próbuje wpisać się w klimat rpg. W głowie macie tylko te wasze śmieszne wojenki i exp/h.

Pomysł śmieszny i głupi, temat zamykam.

19Fafarafa06 30-11-17 00:09

Cytat:

Napisał neilran (Post 162865)
Bezmózga napierdalanka nie sprawia mi przyjemności. Altaron nie jest stworzony i klimatycznie nie pasuje do czegoś takiego.
Śmieszny pomysł, weźcie idźcie sobie pograć w moratal kombat, albo na orszabala.

Jeśli administracja zrobi coś takiego, to będzie wielki błąd. Bo w waszych umysłach, podświadomie na zawsze pozostaną hity po 9999 i eksprejt over 1kk/s i tego będziecie oczekiwać od noramlego altaronu.

Śmieszy mnie to czego wy od tej rozgrywki oczekujecie, altaron ma świetny klimat, brakuje tutaj nadal troche surwiwalu, ale to uniemożliwia community, które w minimalnym stopniu nie próbuje wpisać się w klimat rpg. W głowie macie tylko te wasze śmieszne wojenki i exp/h.

Pomysł śmieszny i głupi, temat zamykam.

Siedź tam gostek na non pvp licorku i się nie udzielaj

Obles 30-11-17 00:48

Nie ma takiej opcji, bym z serwera rpg robił war-ots. Po tylu latach wciąż nie możecie zrozumieć czym z założenia jest Altaron, ale tłumaczyłem Wam to po wielokroć i kolejny raz nie zamierzam.
Polecam karamy-war, a temat zamykam, bo to wylęgarnia kolejnej "pasjonującej" "dyskusji", w której jedna strona będzie obrażać drugą (że też Wam się nie nudzi tyle lat pisać wciąż to samo).

Royalks 30-11-17 12:15

Myślałem ze to prowo ale to jednak Morgian


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin