Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Fałszywe złoto (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1262)

Slythia 01-06-11 12:06

Ja wiem, jakie boty działają, jaka wersja klienta, a jakoś nie bocę.

Sosna 01-06-11 12:42

Cytat:

Napisał Slythia (Post 11881)
Ja wiem, jakie boty działają, jaka wersja klienta, a jakoś nie bocę.

bocić mg'em? :o lepiej niech ktoś wreszcie zacznie odbierać raporty bo ostatnio nic nie da się doprosić :/

Mervakis 01-06-11 15:47

Każdy wie jakie działają bo debile co zostali zbanowani umieszczali wersje klienta itp na forum a jakoś ludzie nie używają :]

blanko2222 01-06-11 17:45

Zaden boter się nie ukryje przed Kaelem, potrafisz zaskoczyć zwłaszcza na gsach ;]

Jominami 02-06-11 21:27

Bocenie i bocenie... jak by bez bota nie mogli żyć 8)

Shunner 03-06-11 14:02

Nie rozumiem, w czym to ma niby pomóc? Załóżmy, że ktoś sklonował sobie 100cc, obkupił się do końca swojego życia i może sobie pozwolić na wszystko?..
Na dobrą sprawę powinien zostać wykonany restart postaci, a nie ułożona jakaś dziwna historyjka i po banowanych parę osób.

Lipka 03-06-11 16:33

Fałszywe złoto
 
Ja też nie wrócę na ten server , nie będę obrażał nikogo z ekipy tylko powiem można moje koto skasować nie będę tu grał , skończyłem z tibia , zresztą wziołem ślub z cudowną kobietą , pracuję zarabiam i czekamy razem na przyjście naszego dziecka , pozdrawiam i opamiętajcie się ludzie !!!! skończcie z Tibia ,Altaronem tak jak ja to zrobiłem ( w porę ) :)
P.S Na koniec powiem , żyjemy i dorastamy po to żeby założyć rodzinę a nie umrzeć przed kompem .

@: Wogólę wszystko jest dla ludzi , lecz z umiarem . A że niektórym brakuje umiaru to , już inna bajka . Pozdrowienia dla MG Slythia :) i całej ekipy administracji .

Barrbosa 03-06-11 16:42

Cytat:

Napisał Lipka (Post 12172)
Ja też nie wrócę na ten server , nie będę obrażał nikogo z ekipy tylko powiem można moje koto skasować nie będę tu grał , skończyłem z tibia , zresztą wziołem ślub z cudowną kobietą , pracuję zarabiam i czekamy razem na przyjście naszego dziecka , pozdrawiam i opamiętajcie się ludzie !!!! skończcie z Tibia ,Altaronem tak jak ja to zrobiłem ( w porę ) :)
P.S Na koniec powiem , żyjemy i dorastamy po to żeby założyć rodzinę a nie umrzeć przed kompem .

@: Wogólę wszystko jest dla ludzi , lecz z umiarem . A że niektórym brakuje umiaru to , już inna bajka . Pozdrowienia dla MG Slythia :) i całej ekipy administracji .

Dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy najlepszego w życiu rodzinnym. :B

tenzuy 03-06-11 16:51

@shunner

Oni mają każdy gp zapisany w logach. Pogrzebali trochę w nich i połapali każdego, komu nagle wzrosła gotówka. Gość nie mial dużych szans się ukryć

Sosna 03-06-11 17:31

liczba aktywnych użytkowników spada :(

@kilkaUP ja na razie nie planuję ślubu z moją Kasią dzieci tym bardziej ^^ a gram hobbistycznie w kilka gier :) jedni lubią sobie siedzieć na ławce inni skakać a ja pograć w mmo :p


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin