Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Fałszywe złoto (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1262)

Pekersik 30-05-11 05:26

h
 
ja kupiłem status na 60 dni i dostałem bana.to są smiechy nie dosc ze tak malo osob gra oni jeszcze banuja bez dowodów

xahiv 30-05-11 09:09

Z tego co słyszałem, to MC można np sprawdzić, prosząc by osoby z tego samego IP zaczęły w tym samym momencie tańczyć, lub mówić, czy coś takiego.

Slythia 30-05-11 09:24

Nikt nie da bana, jeśli np ty i twój brat gracie z jednego ip. Gorzej, jak brat nie istnieje. Regulamin jasno mówi:
Cytat:

Zabronione jest:
(...)
f) korzystanie przez jedną osobę w tym samym momencie z więcej niż jednego konta przez np. zakazane oprogramowanie, wirtualne systemy czy kilka komputerów;

Wicked 30-05-11 12:11

Gościu, podchodzę do was jak skillujecie. Pisze jedna osoba, druga zero response. Mówisz, że musisz napisać do kolegi na GG, bo jest afk. No okej, czekam. On pisze, Ty zero reakcji.
Piszę standardową formułkę, że liczę na ładny taniec w wykonaniu was obu. Zero reakcji, tylko nagle zaczyna się:
- mama wyłączyła mu komputer,
- to Twój brat, ale przyszywany, więc mówisz kolega (WTF?),
- zero reakcji na pytania o wspólne IP,

Sam sobie odpowiedz na pytanie czy dostałeś bana za darmo. Radzę przestać zgrywać debila, bo to zwyczajnie nie opłaca. No... w sumie może ludzie się pośmieją na Twoją historyjkę o brato-kolego-siostrze. ;)

Pekersik 30-05-11 14:40

ha
 
Ty wiesz lepiej.po 1 nie macie tu żadnych wykrywaczy botów itp.podszedłeś i widziałeś jak go kickło.Banuj tak dalej pro a z ytch 60 osob zostanie 20

Slythia 30-05-11 14:47

Cytat:

Napisał Pekersik (Post 11590)
Ty wiesz lepiej.po 1 nie macie tu żadnych wykrywaczy botów itp.podszedłeś i widziałeś jak go kickło.Banuj tak dalej pro a z ytch 60 osob zostanie 20

Których 60 osób? Następny z teoriami spiskowymi o liczbie graczy?

Dakashii 30-05-11 15:22

Po drugie chyba nie wiadomo od kogo dostaje się takiego pieniądze.. przez przelew ;]

Van Taron 30-05-11 17:22

W takim razie można grać na jednym ip, to git. Nigdy nie korzystałem z dodatkowego oprogramowania typu bot, mc itd. Nawet mnie do tego nie ciągnie, poza tym to 80% to wirusy zapewne, po co to komu.

skyromk71 30-05-11 23:45

Haha ludzie weźcie się ogarnijcie za nic się bana nie dostaje chyba no nie ? dostałeś kase miałeś podjare wpłaciłeś do banku jakby MG nie zauważył błędu 90% was nie zgłosiło by sie z błędem więc nie pierdolcie tutaj jednego i tego samego ze ty jesteś niewinny byś był niewinny to byś napisał do MG . to jest moja opinia...

miko123 01-06-11 11:52

Ale jak kazdy (wiekszosc) plsze STOP BOTOM!!! A jakby ktos z wiedzial z tych osob jakie boty dzialaja i na jakiej tibi to kazdy by bocil.-.- Czy nieh
???


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin