Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 22.05.14 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10870)

don browaro 22-05-14 17:49

duchowny elementalista był najlepszy wieki temu gdy odes kpiro mogło się spamować w biegu, a ty tego nekro zrobiłeś poźniej więc nie wiem co cie tak śmieszy. Miałeś wybór dokonałeś, a teraz mam takie wrażenie ze byś psychicznie nie wytrzymał tego jak połowa zwiadowców nagle zrobiła by się taka, jak ty i biła tyle co ty. To pewnie by było dla ciebie upokarzające??

wyprzedzając to co masz zamiar napisać że Slythia Ci tego nekrusa osłabiła to napisze tyle, tamte zmiany nie biły w cały system tak jak obecne :)

Mervakis 22-05-14 17:53

Teraz znowu można spamować kpiro w biegu.

Wicher 22-05-14 18:00

@Casual

Jesli uwazasz ze to jest fair ze bijesz praktycznie tyle samo co ja majac 50 lvli mniej, to cos jest nie tak :) Poza tym dmg z puginalow z reki faktycznie jest zbyt slaby, bija praktycznie tyle samo co belty kosztujac duzo duzo wiecej. DO tego fakt ze 70% prawdopodobienstwa ze sie zepsuja jest zdecydowanie zbyt duzy. Wychodzac na akcje trzeba miec ze soba minimum 400 puginalow co i tak poszloby doslownie w chwile, zas wziecie wiekszej ilosci sprawi ze bede biegal jeszcze bardziej jak paralityk.

@Temat
3 punkt prawidlowo. Jednak wprowadzenie spowrotem bialych czaszek - masakra. Praktycznie jedyna rzecz ktora mi sie podobala - a wiec brak tego niedojebanego systemu skulli poszla sie jebac. Bezsens totalny. Jesli wybuchnie kolejna wojna znowu najprawdopodobniej bedzie walka na ,,kto pierwszy wbije skulle''.

Obles 22-05-14 18:03

Cytat:

Napisał Wicher (Post 98030)
@Casual

Jesli uwazasz ze to jest fair ze bijesz praktycznie tyle samo co ja majac 50 lvli mniej, to cos jest nie tak :) Poza tym dmg z puginalow z reki faktycznie jest zbyt slaby, bija praktycznie tyle samo co belty kosztujac duzo duzo wiecej. DO tego fakt ze 70% prawdopodobienstwa ze sie zepsuja jest zdecydowanie zbyt duzy. Wychodzac na akcje trzeba miec ze soba minimum 400 puginalow co i tak poszloby doslownie w chwile, zas wziecie wiekszej ilosci sprawi ze bede biegal jeszcze bardziej jak paralityk.

@Temat
3 punkt prawidlowo. Jednak wprowadzenie spowrotem bialych czaszek - masakra. Praktycznie jedyna rzecz ktora mi sie podobala - a wiec brak tego niedojebanego systemu skulli poszla sie jebac. Bezsens totalny. Jesli wybuchnie kolejna wojna znowu najprawdopodobniej bedzie walka na ,,kto pierwszy wbije skulle''.

Odniosę się jedynie co do skulli.
Zostało to zmienione dlatego, iż część niezadowolonych graczy zabijało niskopoziomowych nowicjuszy o tak o dla zabawy. I spoko - raz czy dwa można paść, ale zabijanie tych co dopiero wyszli z Licor jest nie fair. Teraz ktoś kto lata ze skullem na low lvl ma przesrane, bo zabije go chociażby ja, gdy dowiem się, że pk ot tak. Wcześniej byli oni w trybie "niewidocznym".

Wojna... zauważ, że obecnie ilość fragów została zwiększona. Ponadto dostaje się jeden frag. Co więcej - system wojny... także tu nie powinno dojść do tego problemu, bo każdy będzie miał fragi na zabijanie nawet tych lowlvl.

Walles 22-05-14 18:07

Pierwsza rzecz, balans jest dobry wystarczy zrozumieć co od czego jest, pamiętaj że magowie mają teraz buffy drużynowe i po coś one do chuja pana są. Kolejna rzecz typu kutas, wojownik 1h na tarczy z zaznaczonym full defem dostaje ode mnie z puginału za 200-300 więc jeżeli ktoś dalej płacze że bije za dużo to niech usunie Altaron z dysku. Obecny system PvP jak i PvPE wymaga użycia mózgu a nie obładowania się na milion capa i wyciągania milion expa dzień w dzień. Kolejna rzecz typu kutas - nigdzie nie jest napisane że np. 250 lvl musi wyciągać 5 milionów expa na godzine by poexpić. obecnie wyciąga 700k/h czasami milion zależy gdzie ale i tak dalej dla niego to za mało. Jedyny problem który sam widzę że jest to faktycznie DMG z SD magów chociaż tu też sie zastanawiam bo widziałem jak Vojuva bił w kogoś to uderzał za 700+. Nie chce mi się pisać tego samego dzień w dzień dlatego pierw polecam poskilować, rozdać PN, pójść testować a następnie pisać na forum.

PS. ktoś pisał że obecna administracja niszczy grę, to poprzednia administracja niszczyła grę bo dała się manipulować przez ludzi którzy lubią popłakać i ponarzekać a nawet nic nie sprawdzili. Teraz odpowiedni ludzie są na odpowiednich miejscach i gra idzie w dobrym kierunku. Chyba że wam podobało się że Duchowny Elementalista leczy się dużo bije z kpiro po 1k i niszczy system a Palek nekro leczy się jak gówno i bije jak gówno, to w porządku nie mam więcej pytań ale na Altaronie sobie nie poradzicie ^^.

Atnamorken 22-05-14 18:28

Cytat:

Napisał cewix (Post 98013)
Nie, nie nie, to zwiad powinien być największym dpsem i jest, a mag powinien mieć największy dmg obszarowy

@administracjo Czy to prawda? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy robić nową postać.

cewix 22-05-14 18:30

Własnie kłóciłem się z kolega na temat wprowadzenia czaszek i on rzucił czymś takim, że white skulle byłyby dobre jakby nie było ich widać, czyli jakby ktoś biegał po mieście i zabijał ludzi to byśmy wiedzieli, że jest pekerem i moglibyśmy go zabić bez straty pkt pvp, zaś jakby tak peker zabił sobie raz na jakiś czas kogoś na respie i tamten by przybiegł do dp i płakał, że go zabił peker to taki h-lvl nie miałby pewności, czy aby napewno to tamten jest pekerem i by nie miał pewności, czy aby napewno nie straci przypadkiem pkt pvp, więc takie pożalenie się typom z dp nie byłoby tak efektywne ^^

@up to chyba logiczne, że skoro zwiad bije prawie zawsze tylko w 1 cel to powinien mieć większy dmg niż mag, bo jaki to by miało sens?

tomakeo 22-05-14 18:35

Cytat:

Napisał Atnamorken (Post 98037)
@administracjo Czy to prawda? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy robić nową postać.

Logiczne, że zwiadowca powinien posiadać największy dmg w jednego targeta.
Mag powinien posiadać duże dmg z czarów/run obszarowych.

cewix 22-05-14 18:38

bo takie było założenie, jaki sens miałby zwiad, kiedy mag biłby mocniej+ jeszcze obszarowo?

cewix 22-05-14 18:53

Jak miałoby być w sposób "dużo hp-mały dmg i na odwrót" to byłoby to bez sensu bo wtedy mag byłby najlepszą klasą, ze względu na to, że wszyscy uczyliby się nim grać tylko dlatego, że jakby go ogarnęli to nikt by mu nie mógł dorównać, pozatym jakby mag miał najwięszy dmg i w 1 cel i w wiele celów to jaki sens miałoby zabieranie zwiadów na wspólne expy? ŻODYN zrozumcie to ludzie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin