Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Poradniki (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Poradnik dla Rycerza by Eletrix (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5334)

Antyk 17-06-14 00:07

Bardzo dobry poradnik. Z pewnością pomoże mi w rozwoju mojego rycerza ;)

Don Kule 26-07-14 21:26

No poradniczek bardzo przydał mi się ;)
10/10 !

Ciastolini 13-03-17 12:56

aktualne ?
 
czy ten poradnik jest aktualny ? dalej wystarczy skiklowac do 120 ? zaczynam dopiero swoją przygodę a widzę że nie maporadników z aktualną data

Trixis 14-03-17 22:49

Cytat:

Napisał Ciastolini (Post 156204)
czy ten poradnik jest aktualny ? dalej wystarczy skiklowac do 120 ? zaczynam dopiero swoją przygodę a widzę że nie maporadników z aktualną data

Nie aktualne

tomakeo 07-10-17 17:03

Poradnik zaktualizowany. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje odnośnie zmian lub sądzi, że warto coś dodać, to proszę o komentarze.

Noratl 07-10-17 17:21

tragiczny poradnik, bez obrazy, ale opis subprofesji i expowiska to bzdura.

tomakeo 07-10-17 17:28

Cytat:

Napisał Noratl (Post 160732)
tragiczny poradnik, bez obrazy, ale opis subprofesji i expowiska to bzdura.

W takim razie zachęcam do podzielenia się informacjami. Bo z Twojej konstruktywnej wypowiedzi nie jestem w stanie wywnioskować, co należy dopisać w tych podpunktach. Bez obrazy.

Noratl 07-10-17 18:11

większość expowisk jest przystosowana do danej subprofesji, teraz może zostało to zmienione i różnice zniwelowane, ale minusem nekromanty nie jest słabe leczenie jeżeli pójdziesz na moby które są wrażliwe na wysysanie.

biorąc pod uwagę tytuł "zdobywanie doświadczenia" to od 30 lvl można robić podejscie pod wampiry, gdzie wyciągniesz o wiele więcej expa niż na olbrzymach, dicerosach, czy gryfach.
na 60 lvlu z bonusem i w nocy robiłem na katakumbach 320k/h więc ciężko to przebić na innych respach wojownikiem.
jeśli chodzi o abitańców to najlepsze na początek są podziemia pod obozem questowym (brak szamanek), obóz masterboltera jest niebezpieczny i łatwo paść na tak niskim lvlu, dużego expa tam nie wyciągniesz, musisz biegać bardzo ostrożnie co wiąże się z tym że robisz słaby exp.

ogólnie wojownik 1h duch alch to kompletna kupa, nie opłaca się go wybierać, bo na expach gdzie musisz brać na klatę większą ilość potworów, jest nie wiele wytrzymalszy od wojownika 2h, który ma sporo większy dmg.

ogólnie tak jak piszesz o kościanych na przykład, rycerzem żeby dobrze expić, musisz spamować odes rago, mimo nerfa, robisz nim najlepszy dmg ;)

Rahilux 07-10-17 18:53

Dorzuć tam -

Od 50 lvla jeżeli gramy knightem 1h duch ele to możemy sobie pozwolić na branie grupek orków (resp nad konkwi [resp amalaka]) po 5-6 mobów i uderzanie ich z haper rago,
trzeba pamiętać by mieć już wyskillowaną i rozdaną siłę na ponad 130 by móc efektywnie zabijać potworki.
Można tam wyciągnąć do 230k/h na bonusie z lekkim ryzykiem i przy szczęściu wynieść profit 1-2k.

Kiedy nerf haper rago xD.


Ino haper rago nadrabia to że nie żałuje wybrania elementalisty na drugą subprofe bo naprawdę chciałbym mieć większy heal z miks i robić je za bezcen.

Kelio 17-10-17 13:42

Naprawdę poradnik bardzo bardzo fajny mi się podoba. A Ci co hejtują niech sami napiszą a my ocenimy:). PS- Przydało by się bardziej rozbudować punkty z Subprofesjami bo nie wiem czy wciskać się na duchowny-alchemik czy duchowny-elem. Jak byłby ładny opis to by było finito :D.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin