Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Serwer Sezonowy II (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Koniec wojny (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25045)

Windykator 11-01-22 17:47

Koniec wojny
 
Zgodnie z deklaracja Sledzia, dzisiaj o 18:30 Exorit wygralo wojne o sezonowy, a On idzie retired. Wiecie gdzie pisać o paymenty, kappa.
Mamy nadzieje, że walczycie dalej?

genofag 11-01-22 18:40

Wale exit, ale ja i tak Low lvl

Figovsky 17-01-22 18:03

edittttttt zostałem strolowany odnośnie thytela, dz gofer

Exoreniuss 17-01-22 19:46

Cytat:

Napisał Figovsky (Post 178178)
No po wczorajszej akcji, mają taką aktywność, że aż normalnie napisałem do jakiegoś thytela co nic tam nie znaczy:

https://gyazo.com/609d494d62c7800796702070fb92f449

Ciebie naprawdę zabolało, że cie Krzysio zwyzywal na akcji a ja mu przyklaskałem XDDD

Figovsky 17-01-22 19:53

Cytat:

Napisał Exoreniuss (Post 178184)
Ciebie naprawdę zabolało, że cie Krzysio zwyzywal na akcji a ja mu przyklaskałem XDDD

:/

Nic mnie nie boli. Jestem w najlepszym teamie aktualnie w tym altaronie. Jest dokładnie taki sam jaki my mieliśmy na 2-3 edycji. Wszyscy sobie pomagamy.

A wy tam się dalej przebijajcie, nie expcie z tymi i tymi, expcie only we 2, krzyczcie na akcjach, wyzywajcie/bijcie się na akcjach dalej, kradnijcie loota, dawajcie waste 2x większego niż faktycznie macie, nie noście ihów uhów destroy fieldów i mwalli i nie dzielcie loota z bossów wszystkim.

Wyżej wyraziłem tylko obawę, że wyszliście z otsa bo cały dzień było was 0 max 2 i niepokoiłem się o to, że już koniec serwerka.

Exoreniuss 17-01-22 19:55

Cytat:

Napisał Figovsky (Post 178185)
:/

Nic mnie nie boli. Jestem w najlepszym teamie aktualnie w tym altaronie. Jest dokładnie taki sam jaki my mieliśmy na 2-3 edycji. Wszyscy sobie pomagamy.

A wy tam się dalej przebijajcie, nie expcie z tymi i tymi, expcie only we 2, krzyczcie na akcjach, wyzywajcie/bijcie się na akcjach dalej, kradnijcie loota, dawajcie waste 2x większego niż faktycznie macie, nie noście ihów uhów destroy fieldów i mwalli i nie dzielcie loota z bossów wszystkim.

Wyżej wyraziłem tylko obawę, że wyszliście z otsa bo cały dzień było was 0 max 2 i niepokoiłem się o to, że już koniec serwerka.

Niech się teraz za Twoje wypowiedzi na forum obecny team wstydzi. Z fartem Levi XD

Makon 17-01-22 19:56

Cytat:

Napisał Figovsky (Post 178185)
:/

Nic mnie nie boli. Jestem w najlepszym teamie aktualnie w tym altaronie. Jest dokładnie taki sam jaki my mieliśmy na 2-3 edycji. Wszyscy sobie pomagamy.

A wy tam się dalej przebijajcie, nie expcie z tymi i tymi, expcie only we 2, krzyczcie na akcjach, wyzywajcie/bijcie się na akcjach dalej, kradnijcie loota, dawajcie waste 2x większego niż faktycznie macie, nie noście ihów uhów destroy fieldów i mwalli i nie dzielcie loota z bossów wszystkim.

Wyżej wyraziłem tylko obawę, że wyszliście z otsa bo cały dzień było was 0 max 2 i niepokoiłem się o to, że już koniec serwerka.


mógłbyś skonczyc? nasza team to sama patologia z toksycznymi ludźmi, Nie wprowadzaj ludzi w błąd ok? dziekuje z góry i pozdrawiam.

mexiunio 17-01-22 19:58

Cytat:

Napisał Exoreniuss (Post 178186)
Niech się teraz za Twoje wypowiedzi na forum obecny team wstydzi. Z fartem Levi XD

Przecież dobrze gada, za co się wstydzić.

Figovsky 17-01-22 20:17

Wstydźcię się chłopaki!

Figovsky 18-01-22 01:07

Cytat:

Napisał Exoreniuss (Post 178186)
Niech się teraz za Twoje wypowiedzi na forum obecny team wstydzi. Z fartem Levi XD

Prawda jest taka. Zauważyłeś, że nie ma już podjazdu do exorit i walnąłeś exita z otsa. Zawsze tak robiłęś Książę Askary. Miałeś gnoić magów znaczy leviego i coś nie pykło. A na team nie zganiaj bo sam po przyjmowałeś randomów z cpvp na których nawet nie poświęciłeś minuty by im ogarnąć te nastoletnie głowy, więc są tego efekty. Nie liduję się tylko akcji i kiedyś to chyba rozumiałeś.

p's na globalu zróbcie więcej ryców ele kekw


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin