Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Nagrody sezon 1. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23247)

Maru123 14-10-18 19:08

Nagrody sezon 1.
 
Systemu nagród nie chciałbym poruszać w połowie sezonu choć mam kilka ciekawych propozycji... Mam tylko małą sugestię, nie wiem czy jest to wykonalne ale proszę o odpowiedź. Mianowicie chodzi o nagrodę "unikatowy strój dla postaci na cPvP". Po co komu nagroda na takim serwerze? Większość graczy nigdy tam nie wróci bo ten serwer umarł, wraz z nieprzemyślanym systemem war-mode. Zostali tam gracze, którzy dzień przed zamknięciem serwera będą drukować zdjęcia swoich itemów, skilli i postaci, opowiadać wnukom jak grało się na pustym serwie, a potem przyszło dwudziestu nowych graczy bo była reklama w TVN Gry:uśmiech8:.

PROPOZYCJA:
Outfit będzie przypisany do konta, nie postaci! Każdy z top 13 będzie mógł używać nowego outfitu (na cpvp, spvp), będzie odczuwał prestiż, bądź wstyd, że znalezienia się w gronie nagrodzonych. Na "sPVP Sezon 2" outfit powinien być dostępny dla graczy którzy zajęli najwyższe miejsca (top13) w pierwszym sezonie.


Proszę o wypowiedź administrację, czy to jest wykonalne i co sądzi na ten temat. Pozdrawiam, zachęcam do dyskusji.

Shrime 14-10-18 19:54

Może osoby, które dostaną outfit będą miały możliwość nieprzyjęcia nagrody.

Wówczas taka nagroda wędrowałaby na osobę kolejną w topce? ;)

Skoro nie chcesz takiej nagrody, i grałeś zapewne tylko po to, żeby się pobić, to chyba nie robi to różnicy prawda? :)

19Fafarafa06 14-10-18 20:07

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 169350)
Systemu nagród nie chciałbym poruszać w połowie sezonu lecz mam kilka ciekawych propozycji. Mam tylko małą sugestię, nie wiem czy jest to wykonalne ale proszę o odpowiedź. Mianowicie chodzi o nagrodę "unikatowy strój dla postaci na cPvP". Po co komu nagroda na takim serwerze? Większość graczy nigdy tam nie wróci bo ten serwer umarł, wraz z nieprzemyślanym systemem war-mode. Zostali tam gracze, którzy dzień przed zamknięciem serwera będą drukować zdjęcia swoich itemów, skilli i postaci, opowiadać wnukom jak grało się na pustym serwie, a potem przyszło dwudziestu nowych graczy bo była reklama w TVN Gry:uśmiech8:.

PROPOZYCJA:
Outfit będzie przypisany do konta, nie postaci! Każdy z top 13 będzie mógł używać nowego outfitu (na cpvp, spvp), będzie odczuwał prestiż, bądź wstyd, że znalezienia się w gronie nagrodzonych. Na "sPVP Sezon 2" outfit powinien być dostępny dla graczy którzy zajęli najwyższe miejsca (top13) w pierwszym sezonie.


Proszę o wypowiedź administrację, czy to jest wykonalne i co sądzi na ten temat. Pozdrawiam, zachęcam do dyskusji.

O ile ktoś wbije na spvp v2 :uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8:

Obles 14-10-18 20:22

Cytat:

Napisał Maru123
Po co komu nagroda na takim serwerze? Większość graczy nigdy tam nie wróci bo ten serwer umarł, wraz z nieprzemyślanym systemem war-mode.

System został poprawiony a precedens jego wykorzystywania nie wpłynął wielce negatywnie, gdyż od dłuższego czasu na cPvP gra aktywnie ~100 graczy a jest to na chwilę obecną wynik, który przeczy twierdzeniu "serwer umarł".

Cytat:

Napisał Maru123
Zostali tam gracze, którzy dzień przed zamknięciem serwera będą drukować zdjęcia swoich itemów, skilli i postaci, opowiadać wnukom jak grało się na pustym serwie, a potem przyszło dwudziestu nowych graczy bo była reklama w TVN Gry:uśmiech8:.

Nie przewiduję zamknięcie tego serwera i nie rozumiem skąd Twój pseudo-ironiczny ton. Na TVGRY reklama wyszła zupełnie przypadkowa, bo nikt z nami nic nie konsultował a w dniu publikacji filmiku mieliśmy nie 20 a 200 nowych kont.

Co do samej propozycji zaś - strój przypisany dla konta odpada a dla postaci na sPvP2... można by. Teoretycznie.

Cytat:

Napisał Maru123
Systemu nagród nie chciałbym poruszać w połowie sezonu lecz mam kilka ciekawych propozycji.

Gdzie ta reszta propozycji...? No i jednak chcesz poruszać, bo... poruszasz - popracuj nad konsekwencją w tekście :oczko:.

Zetix 14-10-18 20:49

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 169359)
O ile ktoś wbije na spvp v2 :uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8:

O ile poprawią kilka detali myślę że wbiję. Chodzi o detale stricte sezonowe.
Chodzi tu o jasne informacje co do misji.
Rybak teraz na sezonowym 45 dni (mógłby być 30). Na tę chwilę są już levele blisko 200 a jeszcze nikt nie ma rybki.

Eskorty (30 dni Raindar, i jak sie dzisiaj jakies 60 gdzieś tam)

Zwoje u Korwina - ludzie wyrzucają zwoje. Misja jak wgl ruszy to w listopadzie znów wtedy kiedy nikomu do niczego nie będzie potrzebna.

Co do Blessów też by nie zaszkodziło żeby były trochę szybsze na sezonowym.

To są absurdy tego sezonu !

Co do nagrody w postaci outfitu dla konta byłoby to ciekawe rozwiązanie.

bart303 14-10-18 21:14

Cytat:

Napisał Shrime (Post 169358)
Może osoby, które dostaną outfit będą miały możliwość nieprzyjęcia nagrody.

Wówczas taka nagroda wędrowałaby na osobę kolejną w topce? ;)

Skoro nie chcesz takiej nagrody, i grałeś zapewne tylko po to, żeby się pobić, to chyba nie robi to różnicy prawda? :)

W którym momencie kolega wyżej napisał ,że wbił się tylko pobić?
Co do nagród to również uważam ,że bez sensu jest dawać nagrody ( tzw ten outfit) na postać na serwerze c-pvp, ponieważ część osób które grają na serwerze s-pvp nie wbije już na serwer non-pvp(tzw "c-pvp"). Również nie wszystkie osoby z top 13 mają postać na drugim serwerze :uśmiech8:. Chciałbym się dopytać czy ten outfit będzie taki sam dla gracza top 1 jak i top 13, czy może będzie się różnił niewielkimi detalami ?

Wicher 14-10-18 21:41

Taki troszkę płacz bobaska, któremu odebrano zabawkę i nie wiedząc co z tym zrobić jedynie krzyczy. Jednak tak, outfit powinien być na konto, nie na postać.

eremce 15-10-18 00:15

Myślę iż warto przypisać dany outfit do konta. Jednocześnie dorzuciłbym nagrody dla najlepszej gildii.

Rahilux 15-10-18 07:38

Czym odróżnisz najlepszą gildię?

Lvlami?
Fragami?
Czy aktywnością

Maru123 15-10-18 09:58

Cytat:

Napisał Obles (Post 169361)
Gdzie ta reszta propozycji...? No i jednak chcesz poruszać, bo... poruszasz - popracuj nad konsekwencją w tekście :oczko:.

W tekście pojawił się mały błąd (już poprawiony). Miał wyrażać głębszą myśl...

Cytat:

Napisał Obles (Post 169361)
System został poprawiony a precedens jego wykorzystywania nie wpłynął wielce negatywnie, gdyż od dłuższego czasu na cPvP gra aktywnie ~100 graczy a jest to na chwilę obecną wynik, który przeczy twierdzeniu "serwer umarł".

Nie wpłyną wielce negatywnie... ludzie z 60 leveli wbili 200+... proszę Cię pomiń ten temat, bo ta plama zawsze zostanie.

Cytat:

Napisał Obles (Post 169361)
Nie przewiduję zamknięcie tego serwera i nie rozumiem skąd Twój pseudo-ironiczny ton. Na TVGRY reklama wyszła zupełnie przypadkowa, bo nikt z nami nic nie konsultował a w dniu publikacji filmiku mieliśmy nie 20 a 200 nowych kont.

Wiem, że reklama wynikła z przypadku... lecz jaki ma sens zaczynać grę na serwerze gdzie grają 250+lvle wbite błędem gry :D Zachęćcie ludzi do gry w kolejnym sezonie, jak widać teraz (1 sezon) Altaron najciekawszy jest przez pierwszy miesiąc, potem przegrane bobaski idą na cpvp.

Możemy wymieniać się tak do końca 10 edycji, lecz nie oto chodzi.
Czy możecie wprowadzić te outfity na sPVP 2 ? Bo wygląda to tak, jakby nagrodą w turnieju piłkarskim były piłki do koszykówki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin