Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   15 minut kick (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22429)

Ememems 22-08-18 17:44

15 minut kick
 
Do usunięcia.

5310053 23-08-18 14:07

Popieram, Selbo, bez tego się żyć nie da na tym serwerze :/.

Noratl 23-08-18 21:03

Od czasu do czasu zaglądam na to forum, zawsze jest jakiś twój post Karmelio, zawsze mnie rozpierdala, aczkolwiek zaczęło mnie to intrygować, kim jesteś, jaką osobą jesteś w normalnym życiu? Jestem ciekaw twojej persony, napisz nam, na pewno nie tylko mnie to nurtuje.

eremce 23-08-18 21:19

Dobry pomysl. Trzeba tylko ograniczyć strefę działania do depo. Wprowadzimy kiedy tylko będzie to możliwe.

saju125 24-08-18 11:59

popieram, możliwe ze gdy jesteśmy w strefie pz, chroniony (dp, sklepy, czy nawet urban)

Bryndzaarron 24-08-18 13:00

Ta i potem oba teamy walczace beda swoje h-lvle zostawiac zalogowane przez cala noc czy dzien i cholera wie potem czy osoba zalogowana jest full afk czy cos robi/jest przy pc wspanialy pomysl rodem z non-pvp juz na 4 edycji wystarczylo ze przebiegalem na renegaty zeby wylogowac 2 osoby na fanatykach i team hunt na mysmeniach szelobie a na medivi spectrum 1 brazol logowal 10 postaci i stal nimi na piramidzie zeby swoja bezpiecznie expic


gwander z tego co mi sie wydaje zostawial postac zalogowana w domku chyba na taskerze zeby byla tylko zalogowana i tak samo wracal do kompa i mogl szybko kogos zrashowac bo nie bylo informacji gwander zalogowal ;-)


A jeszcze dobre jest to ze zmiany wprowadzane sa pod graczy ktorych rozgrywka polega na staniu w depo caly dzien az server zdechnie mysle ze z takimi zmianami altaron nie wytrzyma do grudniowego update proponuje moze jeszcze dodac w depo automaty ze schladzanymi napojami albo wybudowac piwnice w depo a w niej salon gier

Obles 24-08-18 13:11

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 167379)
Ta i potem oba teamy walczace beda swoje h-lvle zostawiac zalogowane przez cala noc czy dzien i cholera wie potem czy osoba zalogowana jest full afk czy cos robi/jest przy pc wspanialy pomysl rodem z non-pvp juz na 4 edycji wystarczylo ze przebiegalem na renegaty zeby wylogowac 2 osoby na fanatykach i team hunt na mysmeniach szelobie a na medivi spectrum 1 brazol logowal 10 postaci i stal nimi na piramidzie zeby swoja bezpiecznie expic


gwander z tego co mi sie wydaje zostawial postac zalogowana w domku chyba na taskerze zeby byla tylko zalogowana i tak samo wracal do kompa i mogl szybko kogos zrashowac bo nie bylo informacji gwander zalogowal ;-)


A jeszcze dobre jest to ze zmiany wprowadzane sa pod graczy ktorych rozgrywka polega na staniu w depo caly dzien az server zdechnie mysle ze z takimi zmianami altaron nie wytrzyma do grudniowego update proponuje moze jeszcze dodac w depo automaty ze schladzanymi napojami albo wybudowac piwnice w depo a w niej salon gier

Ostrzegam Cię ostatni raz. Próbę zdyskredytowania innych graczy traktuję poważnie a Twój ironiczny ton nikogo nie rusza. Mam swój rozum i potrafię porządkować hierarchię ważności postów zależnie od tego kto i w jaki sposób to pisze bez Twojej wątpliwej jakości pomocy. Liczą się argumenty, nic ponadto.

Pomysł wstępnie mi się podoba, niemniej Gofer może mieć rację i to gdzieś da się wykorzystać? mc u nas jest zabronione i karane, niemniej może ktoś poda realny przykład wykorzystania tego w złym celu?

Bryndzaarron 24-08-18 13:22

Bardzo prosty przyklad np taki ja+levi+icek wbijamy szybko 200lvle magami o ile bedziemy nimi grac 2 parale 1 przyspieszenie majac przewage nad przeciwnikami + kogos kto wyssysa mane zabijamy praktycznie kazdego gracza poza rycerzem na otwartej uciec przed kazdym uciekniemy (2 parale i przyspieszenie) przeciwnicy nawet nie wiedza kiedy mozemy uderzyc bo postacie sa zalogowane 24/7 rezygnujemy z bonusu ale element psychologiczny pomaga nam zniechecic spora czesc przeciwnikow do expienia juz przywolalem przyklad kiedy bylem akus balowany 24/7 i wystarczylo ze lecialem na expa zeby ktos sie wylogowywal w przypadku gdy postacie sa non stop online nie wazne czy na afku czy nie ciezko stwierdzic kiedy po nas wpadna co zniecheca do expienia (przynajmniej czesc graczy)


Jak mam inaczej komentowac takie propozycje w momencie kiedy balans lezy i kwiczy i nie sa przemyslane najwazniejsze kwestie przed startem servera?

saju125 24-08-18 13:38

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 167383)
Jak mam inaczej komentowac takie propozycje w momencie kiedy balans lezy i kwiczy i nie sa przemyslane najwazniejsze kwestie przed startem servera?

wydaje mi się ze temat nowego serwera jest gdzie indziej, tutaj Karmelia podała propozycje do obecnego serwera. Głównym założeniem, że jeżeli oglądasz coś, jesz obiad, a ktoś do Ciebie napisał, a ty nie zauważyłeś ze minęło 15 min to nie miałeś pojęcia o tym. To jest główny argument żeby dodać taka opcje niewylogowania w pz.

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 167379)
gwander z tego co mi sie wydaje zostawial postac zalogowana w domku chyba na taskerze zeby byla tylko zalogowana i tak samo wracal do kompa i mogl szybko kogos zrashowac bo nie bylo informacji gwander zalogowal ;-)

Dobry kolega który, pisze otwarcie ze ten i ten używa nielegalnych programów ;)

Pozdrawiam.

Bryndzaarron 24-08-18 13:41

Od kiedy to ja z gwanderem sie kumpluje? Sytuacja z 4 edycji gdy bylem ze sledziem i levim w teamie a temacie nie jest zaznaczone ze ma to byc zmiana tylko i wylacznie do community-pvp (ty a jak ktos by tam chcial po sezonie sie pobic? kurde powstaje problem nowy)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin