Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [pvp i non-pvp] Od nowa na cpvp (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21743)

Kajtek 07-02-18 11:31

Cytat:

Napisał chinczykbeatdzg (Post 163916)
Używam zwrotów odpowiednich do Waszego poziomu, który reprezentujecie na tym forum.

6. Ostatni punkt mojej wyliczanki kierowany do Kajtka :)
Co z tego, że jestem ze Zgorzelca? Argument na poziomie podstawówki :)



1,2,3.... Proszę bardzo wylewajcie swoje żale dalej i tak Wam już nie odpowiem.

Nie musisz, chciałem Cię sprowokować i mi się udało, bez zbędnego wysiłku. Wystarczyło tylko napisać skąd jesteś :)
Dałeś się jak młody pelikan

Arcisz 07-02-18 11:38

Strefy ochronne w mieście, dla postaci które są dużo bardziej wylevelowane niż na pvp. Meh. Zróbcie to chociaż na 2 tygodnie a później znieście, bo to jest tak bez sensu, że głowa mała. "No, to jest server pvp, ale możesz bić tylko w wydzielonych miejsach". Nosz...

ciaparek 07-02-18 11:46

@chinol

Ad1 nie płaczę o ss, kupiłem go do gry na non pvp bo miał być "apdejt" tam również więc zostałem zrobiony w chuja xD

Ad2 przenosi postacie które są nie grywalne i osłabione w stosunku do tych istniejących już na pvp i nigdy im nie dorównają

Ad3 nie interesują mnie te strefy ochronne bo uważam że to głupi pomysł robić z serwera pvp i non pvp 1 serwer obojnacki

Ad4 ja nie płaczę, stwierdzam fakty

Ad5 Niech gracze doświadczeni orają kogo chcą i jak chcą będę im bił nawet brawo xD

neilran 07-02-18 11:50

@ciaparek ad2. to może zaproponujcie jakieś inne rozwiązanie, może jeszcze jest czas na korekte decyzji.
Ja bym wolał reset misji i 7 PN/lvl, albo tam 9/lvl żeby była jakaś rekompensata za misje dzienne, które dają ~60 PN miesięcznie.
Myśle że oni tym chcieli wam iść na rękę, ale z ich punktu widzenia może nie widać tak wad tego, co zauważyliście wy, bo lepiej widać takie rzeczy gdy dotyczą własnego interesu.

No i najgorzej w tej sytuacji mają zwiadki, o żeby wbić dist, musicie chodzić z łukiem po jakichś czerwiach na 100 lvl i wastować strzały, a trening kamyczkami to też drogi biznes i wchodzi słabiej niż na respie, skillując kamykami w dual wield.
Pomocne byłoby coś w rodzaju bumerangu, żeby dało się wbić skill jak ryckiem, albo nie łamiące sie kamienie, np marmurowe kamyki czy cokolwiek czym można by skilować bez dużego waste.
Albo jeszcze opcja kamyki po 1 md u npc.

kantex 07-02-18 11:52

Mało prawdopodobne to jest że wiekszość ludzi jednak tu wróci do gry gdy będzie miało reset skilli :D Ja poświeciłem prawie 8 miesięcy na 2h rycerza nekro alch aby być koks i nie zamierzam marnować poraz trzeci czasu i poraz kolejny przechodzić ten sam proces/; Większość się sama z tym zgodzi bo są ludzie co trenowali nawet dłużej z alchemia i ten sposób jest do kitu. Pny za misje i dzienne też pójdą w ciul więc będzie to inne rozwiazanie systemowe w pvp by wyrównać :)

Uiop 07-02-18 11:54

Ale PN za misje nie idą się walić, bo masz 10PN*lvl postaci, nie 7. To nie mało. A jak ktoś misji robił mniej, to będzie do przodu.

neilran 07-02-18 11:55

@up zawsze można zrobić op postać do alchemii / zręki.

Katamaran 07-02-18 12:05

Mija dzien, mijaja dwa dni, mija tydzien.. A oni dalej placza xD

neilran 07-02-18 12:08

Jak tam marzenia o Altaron Speedrun Edition?

Windykator 07-02-18 12:44

Dobra gosciu, dawaj adres, a jak nie to dawaj na teamspeaka i uslysza o tobie jak zmienisz dostawce.
Zartowalem, nie spinajcie bezbeki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin