Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Dual Wield (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=14465)

cewix 15-03-15 23:27

Dual Wield
 
Hej, bardzo się ciesze, że poprawiliście stan dual wielda, ale mam jeszcze jedną propozycje.
Chodzi o dostępne dla niego bronie, po zaibatsu które jest dosyć przeciętną bronią jest to tizona, która będzie raczej trudno dostępna, oraz pogromca smoków który zapewne też będzie rarytasem (za względu na wprowadzone przez was zmiany) moglibyście wprowadzić jeszcze np. Smoczy tasak, bo nie wygląda masywnie, siepacz tak samo, oraz moim zdaniem rozpruwacz.

ReeZo 15-03-15 23:49

O ile dobrze pamiętam chodziło o sam ciężar broni. Także o ile nie zmniejszą ciężaru proponowanych przez Ciebie broni to chyba lipa z tego będzie. Zgadzam się z Tobą całkowicie, że przepaść pomiędzy zaibatsu a tizoną jest ogromna.

cewix 15-03-15 23:53

Ja pamiętam, ze chodziło o sam wygląd broni, poza tym taki rozpruwacz jest lżejszy od tizony

Estebano 16-03-15 00:09

jak wyglada teraz siła dual wielda wzgledem 1h\2h? daje rade? bo nie wiem czym grać a chetnie bym spróbował tego duala

cewix 16-03-15 00:10

Z tego co wiem to odes rago i rago tote bije 2 razy, ale to i tak moim zdaniem za mało, nie wiem też jak ma się teraz zręczność u rycka

Scree 16-03-15 07:26

Dokładnie, czy ktoś z Administracji mógłby napisać jak ma się teraz Dual Wield? Czy rycerz potrzebuje zręczności?

szymongal 16-03-15 07:34

Z proponowanych broni w pierwszego postu, do duala pasuje mi tylko rozpruwacz i w sumie nie byłoby to głupie, bo teraz trzeba biegać z zaibatsu bardzo długo

cewix 16-03-15 08:32

Zręczność jest potrzebna tak samo jak wcześniej, nie wiem tylko jak teraz wygląda szybkość i koszt wbijania jej pnami, wcześniej było to strasznie wolno a pnami było BARDZO drogo, więc był nie grywalny i dopóki sytuacja ze zręczością się nie zmieni to będzie tak samo nie grywalny i nic tego nie zmieni

Marancza 16-03-15 08:53

Ja to proponuje zmniejszenie pnow dla ryca na zreke, zmniejszenie kar oraz skillowanie podobnie szybkie ja u zwiada :)

cewix 16-03-15 13:51

A tak poza tym, to dałbym możliwośc skillowania zręczności 2 broniami(wiem, że jest to możliwe ale kompletnie nie opłacalne), albo zwiększył szybkość poprzez łowienie ryb, przez resetem skillowałem zręczność rycerzem i czas jaki trzeba poświęcić na wbicie 1 zręczności (zaczynając od 120, a co dopiero 160+ :O) jest katastrofalny, rozumiem jakby wystarczyło stać w miejscu jak podczas zwykłego skillowania, ale konieczność nawalania w przyciski myszy i hotkeye jest przesadzona.

@Edit
Nie wiem też jak wygląda aktualna sytuacja kosztu zręczności za PN, bo jeśli dramatycznie się zmieniła(na niższy koszt oczywiście) to propozycje nie mają sensu (no oczywiście po za jeszcze jedną bronią do wprowadzenia na średni poziom)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin