Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Poniedziałkowa łatka już w grze! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6402)

my life 15-07-13 23:41

@Kleikk Praktycznie wszędzie.

Widzisz Catthon. Sacredd sobie radzi. Sam widziałem ile on ma kasy. Może palek to nie profesja dla Ciebie skoro w jakiś dziwny sposób wszędzie masz waste.

Catthon 15-07-13 23:55

Sacredd, o ile pamiętam, miał długą na pół strony listę rzeczy, które sprzedawał zaraz po zaczęciu gry. Dodatkowo weź pod uwagę, że zwiadowca na wyższym poziomie rzadko już poluje na mocniejsze mobki. Obkupowanie się za 100k to standard.

I teraz zauważ, że na tym samym respie: rycerz zarabia 150-200% tego, co wniósł, mag ze względu na śmiesznie tanie runy również, a zwiadowca czasem wychodzi na plus. Dodam - niewiele ;).

Nie wiem, może by zobaczyć dysproporcje trzeba polatać po mocniejszych mobach, spróbować wyciągnąć te 400k expa na godzinę i nie stracić.

Slythia 16-07-13 08:12

Cytat:

Napisał grysik (Post 67628)
a ktos mi wyjasni czemu jajak sa po 1k ?!

Były zbyt dobrym jedzeniem. Poza tym, to, że kosztują 1k u Janiny nie oznacza, że u innego NPC nie ma niższej ceny.

613542 16-07-13 18:57

Witam Tak jak większość graczy jestem za przywróceniem suwaka i możliwości zmiany światła w grze ponieważ znacząco utrudnia rozgrywke i strasznie męczy wzrok.Jeśli komuś się spodobała ta zmiana tak jak nie ktorym osobom ktore najprawdopodobnmiej graja w piwnicy to miałby możliwość zmiany na suwaku ustawił by sobie na 10% tak jak jest to teraz zrobione. Dajcie możliwość każdemu z osobna korekty światła według uznania.Z pozdrowieniami dla wszystkich oprócz pani S.

Zou the healer :)

Kavres 16-07-13 19:06

I co po w ogóle podnosić ceny mikstur maga... ? To jedno.

Ten pomysł z tym światłem to kompletna klapa, niewypał poprostu aż się odechciewa grać.
Nie przyszło wam do głowy, że nie wszyscy chcą latać ze świecą. Ja np wolę grać na 100% jasności i 3/4 osób z którymi gram też tak wolą. Z resztą moim zdaniem każdy gracz powinień mieć wybór czy chce grać po ciemku czy woli mieć jaśniejszy obraz z gry.

Tyle w tym temacie mam nadzieję, że to zmienicie ...

Rayo 16-07-13 19:17

Z tym światłem nie da się grać, szkoda zdrowia. Gra ma być przyjemnością, oderwaniem od problemów w realu, a nie męczarnią przez ciągłe wypatrywanie nie wiadomo czego w ciemnościach.
Też jestem za zmianą jasności na stare ustawienia, z możliwością decydowania samemu jak się chce grać.

Zjadek 16-07-13 19:19

Przyłączam się do reszty graczy, którzy pragnął przywrócenia suwaka światła. Celem gry jest odpoczęcie od dnia powszedniego. Jeżeli mam się męczyć próbując coś wypatrzyć w ciemnym monitorze to dziękuje bardzo. Nie rozumiem tego, bo przed ostatnim update'm już była dyskusja na ten temat. Dlaczego administracja nie wzięła tego pod uwagę? może poprostu chce aby coraz mniej osób grało w tą grę. To wszystko ode mnie, może wrócę jeśli zmiany będą szły w stronę ulepszania Altaronu, a nie jego dewastacji.

Drakonno 16-07-13 19:55

To jest genialne. Jak w Tibii dodali suwak żeby był LH, to wszyscy tak samo narzekali. Teraz, kiedy udało się usunąć LH i jedyne co trzeba zrobić, to raz na 5 minut rzucić Hoxe Eamo, za śmiesznie niski koszt many, to też jest problem.

Tron 16-07-13 19:55

Widzę zbyt bardzo dramatyzujecie, a może nie macie pojęcia, że na pochodnię trzeba kliknąć prawym aby ją zapalić i chodzicie w absolutnych ciemnościach? Albo gracie ze słońcem skierowanym prosto w monitor. Innych możliwości nie widzę.

http://img706.imageshack.us/img706/3404/bvr.gif
(wybaczcie za słabą jakość gifa)

Czy na prawdę nic kompletnie nie widać w grze przy obecnych źródłach światła? Jako SG także mam ciemno na ekranie, nie mamy jasności. Przemierzamy Altaron w takich samych warunkach jak Wy, a my pochodni nie możemy użyć bo nie mamy udźwigu. Czaru także, ani nic co generuje światło. Pewnie robimy to także dłużej sprawdzając graczy/siedząc na test serwerze niż gracze i przynajmniej mi oczy nie krwawią po kilku godzinach.

Mogę dodać tylko tyle, że będzie możliwość noszenia źródeł światła w ułatwiony dla zwiadowców sposób.

Wicked 16-07-13 20:08

Cytat:

Czy na prawdę nic kompletnie nie widać w grze przy obecnych źródłach światła? Jako SG także mam ciemno na ekranie, nie mamy jasności.
SG/MG zawsze mieli jasność na 100% ekranu, o ile w pobliżu jest jakiejkolwiek, nawet najmniejsze źródło światła. + endless mana.

Co do reszty. Szczerze i z całego serca po raz kolejny polecam gamma control. Wystarczy o 1 czy 2 stopnie podnieść jasność, aby mieć dostatecznie jasno i nie musieć wytężać oczu. Program nie ingeruje ani w Altaron, ani nie jest botem zewnętrznym, toteż nie można za to uzyskać nagrody specjalnej i pakietu punktowego. Ja sam głęboko w rzopie mam "wymóg" używania światła i odmawiam biegania z jakimiś gównami, chyba, że pojawi się specjalny slot na nie. Do tego czasu... cóż. Zawsze się znajdzie jakiś sposób.
Niechętnych do zwiększania jasności zachęcam do popytania ludzi w grze, którzy znaleźli już inne sposoby na przywrócenie suwaczka. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin