Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Kolejna mała aktualizacja! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=8799)

Drakonno 26-01-14 20:18

Kolejna mała aktualizacja!
 
Witajcie!

Nadszedł koniec tygodnia i kolejne nowości.

Cytat:

Warto jest się przejść do Żelibora, który jest skłonny przekazać swoją nową wiedzę innym magom.
Cytat:

Dwa zaklęcia: "Deper Efo Owla" oraz "Deper Tewo Olta" zostały poprawione i nie przesuwają się podczas biegu.
Cytat:

Kostka alchemiczna nie usuwa nadmiaru (ponad 100 sztuk) metali. Teraz poprawnie zwraca ilość nawet, kiedy włożymy do niej 300 sztuk i broń.
Oprócz tego cały czas były poprawiane drobne błędy, których nie mogliście zobaczyć i nie wpływały znacząco na rozgrywkę. Głównie to poprawki w skryptach. Jak zwykle zachęcamy do śledzenia informacji odnośnie aktualizacji!

Administracja
Altaron.pl

Swistakowy 26-01-14 20:32

Cytat:

Warto jest się przejść do Żelibora, który jest skłonny przekazać swoją nową wiedzę innym magom.
Musze to sprawdzić :]

Veliothe 26-01-14 20:38

Ym.. Żelibor ma coś nowego do zaoferowania? :p Mianowicie co ? Wciąż tylko ładunek energii.

Mervakis 26-01-14 20:42

Po zapisie serwera.

Swistakowy 26-01-14 21:03

Już wiem, jest na co czekać.

Veliothe 26-01-14 21:04

@up czyżby łańcuch błyskawic? :>

Tron 26-01-14 23:45

Cytat:

Napisał prze91 (Post 85584)
Slip otrzymuje 177 obrażeń. z na 210 magi czy wy sie dobrze czujecie macie poprawic maga necro a mu osłabiacie czary

Ta aktualizacja wchodzi do gry po zapisie serwera. Nic nie zostało jeszcze zmienione. Sprecyzuj też o jakie czary dokładnie Ci chodzi.

CySiO 27-01-14 06:49

Mam pytanie co do czarów "deper efo owla" i "deper tewo owla". Czy dalej zwiadowca duchowny posiada "deper tewo olta"??? Jeśli tak, czy nekromanta dostał deper efo owla???

Jeżeli na pierwsze odpowiecie tak, a na drugie nie, dajcie temu zwiadowcy nekromancie ten czar, albo zabierzcie duchownemu.

cewix 27-01-14 14:35

Cytat:

Napisał CySiO (Post 85588)
Mam pytanie co do czarów "deper efo owla" i "deper tewo owla". Czy dalej zwiadowca duchowny posiada "deper tewo olta"??? Jeśli tak, czy nekromanta dostał deper efo owla???

Jeżeli na pierwsze odpowiecie tak, a na drugie nie, dajcie temu zwiadowcy nekromancie ten czar, albo zabierzcie duchownemu.

haha, a czemu niby mają zabierać? Troche różnorodności, a nie "on ma ten czar to ja też taki chce tylko od śmierci"

Veliothe 27-01-14 17:02

Co do czaru maga... Mam mieszane uczucia. Niby wygląda świetnie, pomysł rewelacyjny ale... Mało przydatny czar. Dużo lepszą alternatywą jest stara, dobra pela ofla. Niepotrzebny jest ten rozrzut dmg (w pierwszy cel zadajemy najwiekszy dmg a w kolejne coraz mniejszy). Także dmg nie powala w łańcuchu. Z efo tote zadaję podobny dmg w jeden cel ale za 30 many. Wg mnie lepiej zrobić łańcuch błyskawic ulepszoną alternatywą do czaru pela ofla. Taki sam dmg, tyle samo many, każda ofiara taki sam dmg a różnicą byłoby to, że inaczej się z niego uderza. Magowie expiliby z tym czarem a nie z oflą co zaowocowałoby wizualnym wizerunkiem tejże profesji, gdyż czar wygląda świetnie ;) Na tę chwilę czar ładny, widowiskowy ale nieprzydatny. Nie wiem jakie opinie mają inni magowie.

@edit:
tak samo lepiej jest użyć runy 'burza' gdzie za 450 many mamy 4 użycia niż 4x ten czar. Dmg mamy lepszy z runy, większe pole rażenia mniejsze zużycie many no i jest to czar w runie zatem nie musimy brać tyle manasów na expa. Także przygotować je można po kosztach z najsłabszych manasów.

@edit2:
Podsumowując, lepiej jest zrobić z tego czaru alternatywę do pela ofla tak, jak pisałem powyżej. Zwiększyć jednak dla czaru wymagania oraz jego cenę ze wzgląd na to, że czar ma większy zasięg i łatwiej jest nim trafić kilka celów naraz. Powiedzmy niech magowie do 119 poziomu używają pela ofla. Od 120 poziomu dostają nowy, lepszy czar dzięki któremu expienie będzie bardziej efektowne.

@edit3:
Zwiadowca wraz z lvlem używa lepszych bełtów, wojownik broni. Dlaczego nie zrobić tak z Magiem? Po co robić kolejny nieprzydatny czar skoro można zrobić go ulepszoną a zarazem ciekawszą wersją starego, który będzie używany wraz z wbiciem jakiegoś poziomu.

@edit4:
A prosiłem o wstęp na testy ;<

@chyba już ostatni edit:p
Tak rodzi się w sumie pomysł na budowanie magów. Po co dodawać kolejne szeregi czarów na naszą hotkey listę? Lepszym rozwiązaniem jest awansowanie poziomu czarów i umiejętności naszego maga poprzez zwiększanie zasięgu czarów takich jak efo tote, dodawanie kolejnych sqm czarom takim jak efo owla, efo oreh, zmniejszone użycie many, dodatkowy wir czaru oflando czy kolejna fala (wraz ze wzrostem poboru many) w przysłowiowym UE haper eamo aluk (na niskim poziomie mogłaby być tylko jedna fala za niewielką ilość many). Oczywiście wszystko wraz ze wzrostem doświadczenia naszego maga. Czarów uczyliby nas nasi gildyjni mistrzowie, którzy zastępowaliby nasz stary czar na nowy oczywiście za odpowiednią sumkę. Po zakupie czaru możliwaby była jednak degradacja czaru u naszego mistrza na niższy poziom.
Dodam odnośnik w dziale propozycje do tego posta.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin