Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Rocznica Altaronu! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3467)

Obles 23-04-12 21:43

Rocznica Altaronu!
 
Równo rok temu, 23 kwietnia 2011 roku, po wielu latach prac, zmagań i wysiłków Projekt Altaron oficjalnie wystartował.
Jak być może pamiętacie nasz początek nie był zbyt... udany. Wiele crashy, błędów i niedociągnięć sprawił, że rzesza dopiero co przybyłych graczy odeszła.
Szybko jednak uczyliśmy się na błędach poprawiając to co złe i polepszając to o co prosili gracze.
Przez okres wakacji ustabilizowaliśmy sytuację na serwerze po czym zabraliśmy się za tworzenie aktualizacji - jak się później okazało, świątecznej.
Nie spuszczając z tonu brnęliśmy za ciosem. Zaraz po nowym roku zaczęliśmy prace nad kolejnym, dużym a wręcz przełomowym updatem (czemu przełomowym? - o tym w kolejnej aktualności).
Staraliśmy się zdążyć z pracami do rocznicy - jak widać nie udało się z dość wielu przyczyn...
Rozumiemy, że wielu liczyło na update dziś, jutro, pojutrze. Niestety zostało nam jeszcze trochę pracy i uznaliśmy, że wolimy zrobić coś raz a porządnie.
Przepraszamy więc wszystkich, którzy liczyli na coś więcej niż newsa z przeprosinami i... podziękowaniami!
Bo podziękowania nalezą się Wam wszystkim! Dzięki Wam - graczom, Altaron istnieje! Dziękujemy za 12 miesięcy, które z nami spędziliście. Mamy nadzieję, że co najmniej drugie tyle minie nam wśród dobrej, przyjaznej zabawy!

A co czeka Was niebawem? O tym w przyszłych aktualnościach.
Obiecujemy ostro zabrać się do roboty i zadowolić nawet najbardziej wybrednych!

Administracja Altaron.pl

Arya 23-04-12 22:01

W końcu coś co może zaostrzyć nam apetyt ;>

makmej 23-04-12 22:52

Wszystkiego najlepszego !!! ;3

Uhh 23-04-12 23:01

Już nie mogę się doczekać upa 8)

maja1414 24-04-12 05:37

Dobrze że pan Laskowcowy w innym temacie przypomniał Wam o rocznicy, bo już klapa była by na całej linii :D:D:D
No zobaczymy co wy tam na tym Letnim updacie dodacie.
Jak na razie z 308 graczy 29-08-11 zeszliście do 20 (bo już nawet Collegium i Exorit się nie chce w kółko siedzieć na koscianych/wrl). No zobaczymy :)

dedereq 24-04-12 07:15

Dzięki za wspólną gre i gorące pozdrowienia ! :D

irysek 24-04-12 16:51

Cytat:

Napisał maja1414 (Post 33358)
Dobrze że pan Laskowcowy w innym temacie przypomniał Wam o rocznicy, bo już klapa była by na całej linii :D:D:D
No zobaczymy co wy tam na tym Letnim updacie dodacie.
Jak na razie z 308 graczy 29-08-11 zeszliście do 20 (bo już nawet Collegium i Exorit się nie chce w kółko siedzieć na koscianych/wrl). No zobaczymy :)


Bez przesady, chyba 200 :d

Jesli juz. ^^ moim zdaniem kolo 200-250

Cytat:

Napisał Arya (Post 33347)
W końcu coś co może zaostrzyć nam apetyt ;>

W koncu?? Ja zawsze bylem i jestem zachwycony Altaronem,moze dlatego, ze nigdy niee wbilem duzego lvla.

Tron 24-04-12 16:57

100 lat! ;)

cinkiwonsz 24-04-12 18:35

Cytat:

Obiecujemy ostro zabrać się do roboty i zadowolić nawet najbardziej wybrednych!
Ja bym ostrożniej obiecywał. Nie wszystkich się zadowolić da. ;)

Ode mnie też najserdeczniejsze życzenia; żeby tych zadowolonych było jak najwięcej.

negrula 24-04-12 18:37

stówka dla Altaronu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin