Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Wakacyjny reset (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22343)

ciaparek 19-06-18 14:16

"Gra na aktualnych zasadach rozgrywki nie zapewnia juz pozytywnych emocji związanych z PVP." naprawdę? przecież to był "wasz" genialny pomysł z tym połączeniem światów jak i wiele, wiele innych :)

Rahilux 19-06-18 19:19

:owca:

klapaklap

mexiunio 20-06-18 20:31

Cytat:

Napisał ciaparek (Post 166251)
"Gra na aktualnych zasadach rozgrywki nie zapewnia juz pozytywnych emocji związanych z PVP." naprawdę? przecież to był "wasz" genialny pomysł z tym połączeniem światów jak i wiele, wiele innych :)

+1 <znaki>

CySiO 21-06-18 09:32

Ja się wypowiem tak, balans tej gry poszedł w złą stronę i pvp przestało być tak fajne jak kiedyś. Od podstaw trzeba by było postawić balans żeby serwer odżył, a poza tym to nowa mapa, bo tą znamy na pamięć, wszystkie questy i tak dalej. Dodanie nowych pomoże, ale nie na długo :D.

Kierka250799 21-06-18 13:27

Dodać taski ! ;vv :D

Zjadek 25-06-18 08:41

Czasami nachodzi mnie myśl, żeby pograć w altarony ale jak przypominam co z nimi zrobiono odrazu odchodzi mi chęć do grania. Ajek świetnie napisał, że połączenie serwerów to kompletna klapa (było kilku zadowolonych, ale w sumie nikt nie był usatysfakcjonowany po tym jak zobaczył co z tego wyszło). Oczywiście przyciągnęło graczy, ale tak samo jak zwykły reset PVP co kilka miesięcy. Gmeranie w balans postaci to kolejna porażka. Nie będę się tu rozpisywał w tym temacie bo każdy myślący widzi jakie profesje są grywalne a jakie nie.

To było moje krótkie, aczkolwiek napewno niewszystkie przemyślenia nt. zmian. Zapomniałbym, wprowadzenie pozyskiwania expa za zabijanie graczy to kompletna PATOLOGIA. Ktoś kto wprowadza coś takiego na serwer pvp/non-pvp (przecież jest to niby połączony serwer) to ..... Mniejsza z epitetami na temat tej osoby.

Osobiście pragnąłbym żeby Altaron wrócił na wcześniejszą ścieżkę zmian, wtedy zarówno ja jak i wiele innych osób wróciłoby do gry, aczkolwiek napewno nie wszyscy którzy grali i czerpali przyjemność z gry.

Tymczasem, życzę reseta (jest to powtarzalny sposób na ściągnięcie graczy xD) i updejta w grudniu 20XX (bliżej nie określonego) roku.

Rahilux 25-06-18 08:44

+1




W sumie nie chce ktoś mi podexpić maga/knighta? Chętnie pozabijam parę X wasze charki xD.

5310053 25-06-18 09:17

:flaga:^ PW, dobra cena i sie dogadamy :Kappa:

eremce 26-06-18 10:11

Biorąc pod uwagę brak możliwości dalszego tworzenia serwera "dla zadymiarzy", co byście zmienili aby zabijanie potworów bylo ciekawsze?

Rahilux 26-06-18 12:47

Taski?
Ale nie takie zabij 5000 mino i przyjdź za jakiś czas,
po prostu dzienne taski na x mobów przystosowane do lvla.


Tylko, że teraz i tak to nie wypali bo większość serwera odeszła, a inni chary sprzedali pod wbijanie lvla na warach.


#FREENPVP


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin