Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Zwiadowca (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22158)

Zaabsorbowany 16-03-18 14:53

Zwiadowca
 
Witam serdecznie chciałem poruszyć temat zwiadowcy i "nerfa", którego dostał na samym starcie edycji czyli zabranie po 1 ataku z Odes Kpiro i Hape Odes Kpiro aktualnie widać, że za mocno oberwał i może by przywrócić czar do stanu poprzedniego a zabrać z bełtów po 5atk ?
Taka luźna propozycja.
Zapraszam do wypowiadania się głównie zwiadów :P.

Rahilux 16-03-18 14:55

Równie dobrze, można oddać mu nerfa na bicie z paru kratek.

Kierka250799 16-03-18 15:00

Osobiście jestem jak najbardziej za, mimo tego, że nie gram zwiadowcą, lecz widać to znacznie, gdy idzie się ze zwiadowcą na expa. )

Zaabsorbowany 16-03-18 15:02

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 165386)
Równie dobrze, można oddać mu nerfa na bicie z paru kratek.

Nie wiem dlaczego skoro zwiad jest aktualnie chyba najgorszą z profek ;x

3373722 16-03-18 15:02

Jestem za, zwiad nie powinien być tak mocny jak na pierwszych edycjach ale i też nie tak słaby jak na tej.

kantex 16-03-18 15:27

Zwiadowca dobry jest i nie potrzebuje żadnych zmian, najgorsze profesje do grania to są rycerze 1h i 2h nekro alchemicy ze zmianami vampirze ostrze. Kpiro chcesz używać od samego startu to pierw zarób sobie hajs na gryfach i wydawaj proste. Zwiadowca bije mniej bo blokada i stąd widać różnie bo tak by sobie każdy skillował i umiejetności podciagał a co za tym idzie by expił się jak burza. Teraz nastała Era aby mieć coś trzeba wbijać lvle a wcześniej na odwórt skille i stąd też dużo ludzi pkowało.

Kierka250799 16-03-18 15:41

Zgodzę się z tym, że 1h to straszny kiep jest za przeproszeniem. Osobiście Nim gram i nigdy nie był tak słaby jak jest teraz. Ludzie wolą brać 2h na expa, bo dość, że bije więcej (to akurat dobre, bo w końcu 2h), to jeszcze stoi dłużej niż 1h. 1H w chwili obecnej nie pójdzie nigdzie sam i nie zarobi. Gdzie 2h idzie i na lajcie wyciągnie profit. Ja na 100 lvlu ek 1h, nie wyjdę na plus na mysmeniach. Nie wiem czy to kwestia obronna czy zbyt słabego DMG z odes rago, a hapera się nie opłaca, bo już wgl waste by był.

Zaabsorbowany 16-03-18 15:52

Cytat:

Napisał kantex (Post 165390)
Zwiadowca dobry jest i nie potrzebuje żadnych zmian, najgorsze profesje do grania to są rycerze 1h i 2h nekro alchemicy ze zmianami vampirze ostrze. Kpiro chcesz używać od samego startu to pierw zarób sobie hajs na gryfach i wydawaj proste. Zwiadowca bije mniej bo blokada i stąd widać różnie bo tak by sobie każdy skillował i umiejetności podciagał a co za tym idzie by expił się jak burza. Teraz nastała Era aby mieć coś trzeba wbijać lvle a wcześniej na odwórt skille i stąd też dużo ludzi pkowało.

Nikt nie mówił o jakim lvlu zwiadowców mówimy i skoro twierdzisz, że zwiad jest dobry to widać, że mało grałeś zwiadem albo biegałeś na TH bo ludzie wolą brać maga do party z niższym lvlem niż high lvl zwiada to raczej coś znaczy o.o

Rahilux 16-03-18 16:32

Cytat:

Napisał Zaabsorbowany (Post 165392)
to raczej coś znaczy o.o



o czym niby?

Ile razy byłeś na teamhuntach w których odmówiłeś zwiadowcy uczestniczenia?

I jakiego zwiadowce braliście?

Nie wydaje mi się, aby najbardziej zręczna postać (kryty/wycinanie łap górskich) która nie pada od 2 hitów hydry/profana była taka słaba.

Ja bym bardziej powiedział, że to zwiadowca który może biegać w okół własnych krzaków z mocniejszymi mobami was zlał niż Wy go.



/

Jak będą jakieś twarde argumenciki to sam będę walczył o zwiadowce ale póki co to bezsens, był buff na x kratek i to powinno cieszyć bardziej niż ten 1 bełt który bije x mniej.



p.s

najgorszą z profek jest stały wyspiarz

spalić licor

19Fafarafa06 16-03-18 19:40

Oddać ten 1 strzał z kpiro, nie ruszać ataku


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin