Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ważne kwestie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12592)

Adrondil 31-07-14 01:45

Ważne kwestie
 
Kilka pytań mam:

1. Jak działa czar nekromanty u rycerza wampirze uderzenie oraz mocne wampirze uderzenie, jak to mniej więcej działa proszę o przykłady?
2. Jak działają czary obszarowe u zwiadowcy, deszcz strzał czy jakoś tak i ostrzał ogólnie wszystkie obszarówki, jaki ma dmg z tego na x skilach itp.

Bo szczerze męczy mnie już ten ryc, brak subki duch jest błędem moim, bo tawisem leczyć się za 75-95 to porażka, mam zamiar zagrać nowym charem rady?

cewix 31-07-14 02:08

Od leczenia masz uhy
1.mocne i zwykłe wampirze uderzenie sprawia, że na jakiś czas twoje ciosy przywracają ci ileś tam hp zależnie od obrażeń, ale twoja broń koniecznie musi być zaczarowana na mrok

2.Pierwsza obszarówka zwiadowcy sprawia, że wysyła do 9 wstrzał na pole wokół zaznaczonego potwora w ten sposób:
XXX
XXX
XXX
Druga jeszcze nie wiem, mam 75 lvl ale aktualnie nie mam pacca więc nie mam jak sprawdzić, ale obstawiam, że troche większy dmg i obszar, zaś ta na 100+lvl jest potrójna więc pewnie uderza 3 razy?

Adrondil 31-07-14 09:24

Ok czekam na rezultaty tego czaru na 75, proszę o odp :) jestem ciekaw też tego na 100 lvl.

Arkon 31-07-14 09:28

rix tris kpiro jest porównywalne do hape odes kpiro, z tym że jest obszarowe.

@niżej
nigdy nie brałem innego zwiada niż nekro-ele, więc Ci tego nie powiem, bo mogę być w błędzie, ale sądząc po Aellius (chyba dobrze :>), który miał DMG całkiem w porządku, może to być niezła opcja : >

Adrondil 31-07-14 09:36

Czyli ele alchem zwiad może być fajny? Bo ma 135% dmg obszarowego.

Breaner 31-07-14 09:38

Wampirze jak walnę w gorskiego za 400 to dodaje mi około 80-90 hp.

Jak już jesteśmy przy temacie wampirzego uderzenia to mam pytanie do bardziej doświadczonych rycerzy. Opłaca się go w ogóle używac na expie czy to tylko na bosy i ewentualnie for fun na lepsze potwory ?

Kr92 31-07-14 09:39

Cytat:

Napisał Adrondil (Post 109629)
Czyli ele alchem zwiad może być fajny? Bo ma 135% dmg obszarowego.

Nie, nie może.
Czar ma zbyt duży cd i jest zbyt kosztowy żeby normalnie go używać. W ogóle nie widzę opcji ele-alch jeżeli chodzi o zwiada. Mag i ryc może i tak, nie zwiad.

Adrondil 31-07-14 09:41

Ok czyli zwiada już wyeliminowałem.
A jeśli chodzi o wampirze uderzenie i użycie odes rago, jak to wygląda z kradzieżą hp? A jeszcze jest mocne wampirze uderzenie ponoć kozak? Ktoś doświadczony się wypowie?

Arkon 31-07-14 09:42

Cytat:

Napisał Breaner (Post 109630)
Wampirze jak walnę w gorskiego za 400 to dodaje mi około 80-90 hp.

Jak już jesteśmy przy temacie wampirzego uderzenia to mam pytanie do bardziej doświadczonych rycerzy. Opłaca się go w ogóle używac na expie czy to tylko na bosy i ewentualnie for fun na lepsze potwory ?

Lerien aka Eletrix używał graaty do expienia na Hydrach ;d
szczegółów nie znam, ale lvl szedł mu szybko :D

@masz rację, na razie odpuściłem sobie rycerza, a na dodatek nie mam ani jednego czaru dla nekro :D efo unar mam tylko ;d

Breaner 31-07-14 09:46

Cytat:

Napisał arkon (Post 109634)
Lerien aka Eletrix używał graaty do expienia na Hydrach ;d
szczegółów nie znam, ale lvl szedł mu szybko :D

graata to Berserker nie wampirze :P
W takim razie zapewne wyłacznie do for fun albo ostrego pg :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin