Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Marcowa mini-aktualizacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=9598)

Altrel 11-03-14 12:57

Nie zamierzamy cofać wprowadzanych przez Nas zmian. Administacja ma ściśle ustalony cel, do którego będzie sukcesywnie dążyć. Zmiany dotkną wszystkich profesji oraz pod-profesji w swoim czasie. Napisałem, że to Gracze tworzą Altaron - tak jest, ale nie oznacza to, że każda z Waszych propozycji musi się znaleźć w grze, bierzemy pod uwagę Wasze sugestie przy nadawaniu finalnego kształtu każdej z wdrażanych przez Nas zmian.

Catthon 11-03-14 13:03

Chciałbym zauważyć, że finalny kształt jest nadawany od lat. Jest to proces. Zmiany powinny więc być wprowadzane równomiernie i rzeczywiście dążyć do balansu.

W tej chwili zwiadowca został 'zbalansowany' w dół, do tego finalnego kształtu jako jedyny. Zamiast więc stwierdzenia 'zbalansowany' powiedziałbym ładniej: stał się ofiarą balansu, ponieważ teraz inne klasy są jeszcze bardziej niezbalansowane względem niego.

Rozumiem, że w ciągu kilku miesięcy pojawi się up-date, w którym balansowane będą pozostałe klasy, jednak gracze stracili zaufanie do zapowiedzi jakiś czas temu z usprawiedliwionych powodów i teraz ciężko jest im uwierzyć w pisane wypowiedzi, a gra przy obecnym stanie rzeczy jest niesatysfakcjonująca dla znacznej części zwiadowców, by nie powiedzieć - większości.

No nic, pozostaje czekać.

Bubsko 11-03-14 13:13

Cytat:

Napisał Altrel (Post 89658)
Nie zamierzamy cofać wprowadzanych przez Nas zmian. Administacja ma ściśle ustalony cel, do którego będzie sukcesywnie dążyć. Zmiany dotkną wszystkich profesji oraz pod-profesji w swoim czasie. Napisałem, że to Gracze tworzą Altaron - tak jest, ale nie oznacza to, że każda z Waszych propozycji musi się znaleźć w grze, bierzemy pod uwagę Wasze sugestie przy nadawaniu finalnego kształtu każdej z wdrażanych przez Nas zmian.

Nie potrafię zrozumieć dlaczego jak coś okazało się nietrafione to nie mozna tego poprawić, chociaż w ten sposób,który zaproponował Catthon,jak już chcecie tak utrudniać(wasza zmiana zrobiła grę zwiadowca nie trudna,lecz nie grywalna) to wszystkim profesja równocześnie,bo w tym momencie zwiadowca powinien sie nazywać supportem, który bez druzyny nie wychodzi z pzta.

Wicher 11-03-14 13:19

Moj dzisiejszy godzinny wypad na smoki na przeszlosc. Bilem smoki czerwone, strasze zielone i schodzilem na pare starszych czerwonych oto wynik huntu:

ilosc expa przed huntem: 178,361,242
po huncie: 178,935,964

Srednio 590k/h z bonusem

Waste: 2400 bełtów = 16,8 k 410 mikstur maga = 71,750 k = 88,5k
Loot: 2 rozdzki kryształowe = 4k, kolczatka = 15k, 2 mosiezne tarcze, mosiężny pancerz, mosiężne buty = 15k, 3 straszaki, egzekutor, 2 burzyciele, 2 królewskie klingi = 27k, 3 czerwone klejnoty = 3k, 65 rubinow, 26 szmaragdow = 11k = 75k

bilans waste: 13,5k

+ 590k/h z bonusem jako 223 zwiadowca. WTF ? Na 150 lvlu wyciagalem tam tyle expa. Przypomne, ze 170 rycerz/mag wyciagają na smokach przeszlosci 1,2 mln expa z bonusem + profit. Ja przed zmianami wyciagalem max 800k/h.


To jest ten altaron preznie rozwijajacy sie i idacy do przodu ? Ja w tym momencie widze juz drugi z kolei nieudany update, przez ktory gracze zamiast sie z niego cieszyc tylko nań narzekaja. Prosze was ustalcie sobie priorytety co chcecie zmieniac wprowadzajac update i czy kolejny update ma przyciagac wiecej graczy czy sprawiac ze bedzie ich coraz mniej ? Nastepnym razem przy nastepncyh testach znajdzie chetnych ktorzy przed wprowadzaniem zmian beda szli na konkretne hunty na godzine czasu i badali stan waste, exp/h w nagroda dajcie np. 3-7 dni pacca (wiadomo ze raczej nikomu nie bedzie sie chcialo expic ponad godzine czasu na test serwie nie majac z tego zadnych korzysci).

begar321 11-03-14 13:22

Dokladnie , jak zmieniac profesje to wyszystkie razem . Tylko pamietajcie , zeby nie zapomiec o tym , ze jest pvm i pvp :>

Whisperka 11-03-14 14:15

Ja mam takie spostrzeżenie odnośnie mojej postaci (rycerza), a mianowicie za każdym razem gdy loguję się do gry mój poziom hp i many nie jest wymaksowany, pomimo iż przed wcześniejszym wylogowaniem był (zamiast mieć np.3500/3500hp mam 2800/3500hp) czyli moja postać ma taką liczbę hp i many jaką by miała bez setu który je zwiększa. I tu moje pytanie brzmi: czy to jest jakiś błąd, czy teraz tak będzie? :P

Catthon 11-03-14 14:16

Błąd, jest zgłoszony przez kilkanaście osób w 3 lub 4 tematach.

Uiop 11-03-14 14:23

Cytat:

Napisał Catthon (Post 89655)


Uiopku, czy Twoim zdaniem wprowadzone zmiany w ostatniej łatce balansują sytuację między klasami, czy zwiększają dysproporcje?

Póki co, wygląda to na "zwiększenie dysproporcji", jak to ładnie ująłeś. Jednak jak już MG powiedział, to początek zmian, a zmiany dotkną wszystkich profesji. To, że teraz zwiadowca ma gorzej niż inni nie znaczy, że zawsze będzie miał. Nadal uważam wprowadzone zmiany za dobre.

Xerion 11-03-14 14:40

Dziękuję administracji, za stracenie 3 lat razem z tym projektem.. Expienie zwiadem, stracenie kasy na pacaa.. Niestety, ale nie będę grał już moim zwiadowcą, jak i innymi profesjami. Każdy narzekał na Slythie, ale jak Jej nie ma - to są takie idiotyczne zmiany, osłabiające tylko 1 profesje.. (tak wiem, później teź innych osłabia, ale i tak mogli poczekać) Lipa, teraz administracja gra tylko magiem i ryckiem. Po co zrobiliście test serv, jak i tak zrobiliście to po swojemu? Proszę wszystkich zwiadowców, aby pokazać, że naprawdę nie tędy droga - żeby nie grali..

adrianos20 11-03-14 14:51

Billy Lowca 262 npvpo, Przestaje grac i prawdopodbnie bd zgloszenie o pokrzywdzenie gracza ( Wydane Pieniadze ) Na Rzecz 'Donate Pay System ' 3 Lata


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin