Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Marcowa mini-aktualizacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=9598)

mario 10-03-14 09:37

Trzeba ściągnąć klienta czy ciężko to zrozumieć...?

tomakeo 10-03-14 09:50

Cytat:

Napisał Altrel (Post 89316)
Do prawidłowego funkcjonowania gry potrzebna jest nowa wersja klienta, którego znajdziecie tutaj.


Serio ktoś tego może nie zauważyć? Serio?

hulton 10-03-14 10:07

Tak pytałem, bo się dziwie, że nie może automatycznie pobrać :d

Mcree 10-03-14 13:36

Tylko mnie nie działa? W sensie nie łączy, poza listą postaci (nie debug- błąd połączenia z serwerem) Bo taki Sandman jest np. online.
@down
Dzięki :)

tomakeo 10-03-14 13:38

Naprawiany jest błąd, który się wkradł podczas wgrywania aktualizacji.

Banderas 10-03-14 13:44

Ja też mam ten sam problem,że wczytuje się tylko lista postaci, a dalej błąd logowania.

dobryziomek 10-03-14 14:23

Wg mnie marcowa aktualizacja jest na plus. Odmienne od siebie rasy humanoidalne to trafiony pomysł jak również zróżnicowanie siły potworów oraz doświadczenia za nie. Myślę tak, ponieważ to czyni grę nieco bardziej dynamiczną i zmienną zamiast monotonnej i niezaskakującej jaką była. Co do ukrycia wiadomości o poziomie gracza to również trafione wg mnie, chociaż zdaję sobie sprawę, że wiele osób nie popiera tego pomysłu. W tym pomyśle dostrzegam również elementy dynamiki, pewnego ryzyka i niepewności. Zwiększa nieco emocje, przynajmniej na poziomie graczy nierozpoznawalnych jeszcze w świecie Altaronu. Zmiany dotyczące profesji pozostawiam kolegom, chociaż myślę, że mag otrzymał wielkie możliwości.

konrad19 10-03-14 14:24

Mcree możliwe ze miałeś starego klienta albo coś z internetem i czemu akurat wymieniłeś mnie xD

Promyk 10-03-14 15:36

jak dla mnie konkretna lipa,
co do zroznicowania expa za stworki oraz ich sily zupelna bzdura, ktora odbija sie w loocie i ilosci expa na godzine - jest po prostu slabiej, odnosze wrazenie choc nie mialem jeszcze mozliwosci porozmawiac z jakims magiem ze cooldown zostal zwiekszony, bo expiac na oficerach na 1 karla mam 2 ataki rozgą w sekwensji -rozga - czar - rozga - i jeszcze chwile musze czekac az znow bedzie czar przed aktualizacja byla rozga czar czar lub czar+rozga jednoczesnie - kolejny minus, ktos tam pisal o zmianie dynamiki gry - jest pozorna, bo jakby nie patrzec masz wszystkiego mniej - tak wiec dynamika spada - majac mniej expa i kasy spowalniasz swoj rozwoj - co do niepokazywania poziomu gracza no kolejna bzdura, skoro mozna go sprawdzic na stronie - ale po co marnowac czas? nie wiem, na prawde nie mam pojecia jakie byly zamiary tworcow przy tym rozwiazaniu, do dzis gra mi sie podobala, od dzis spadla moja sympatia i daje sobie spokoj, moze duzy up przyniesie pozytywne zmiany, poki co powodzenia, choc z tym tempem i pomyslami nie wroze sukcesu :)

tomakeo 10-03-14 16:01

Kompletnie nie zgadzam się z @Promyk. Według mnie (i nie tylko, bo rozmawiałem z kilkoma osobami) zmiany pchają grę w dobrym kierunku.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin