Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Bomby / balans / leczenie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18631)

Trixis 05-01-16 22:53

Bomby / balans / leczenie
 
Witam.
Ja tak krótko na temat balansu.

1) Pierwsza sprawa:
Zmiejszyć leczenie duchownych o jakieś 10-15% , jednocześnie zwiększając ich dmg o powiedzmy 5% . Uważam ,że tak mocne leczenie jest zbyteczne a bije się śmieszne hityz których się śmieją ( mag bijący po 250 w ludzi z pocisków, gdzie nekro bije po 1k . Za duża różnica) . Rozumiem ,że jestem swego rodzaju suportem ale to działa źle . Co z tego jak leczę się 100 poziomem za 2k z tapena jak nawet nie mam tyle hp a bije 4x słabiej od nekrusa.
2) Naprawa leczenia zwiadowcy duchownego , obecnie śmieje się z niego profesja nekro alchemik ,która leczy się tak samo (chodzi tutaj o to ,że nekro używając pota na hp + uha jest w stanie uleczyć za ponad 2k a duchowny robiąc to samo nie uleczy się lepiej)
3) Silne bomby ,co tu dużo mówić są za mocne . Bijemy z nich 9 kratek ,każdy hit po 350+.
Moja propozycja to :
Bomba zadaje 100% obrażeń w cel który był namierzony, pozostałe 8 kratek obrywa po 50% :offtopic::offtopic::piwo:tej mocy . Nadal uważam ,że na altaronie za łatwo zabija się ludzi

:offtopic::offtopic::offtopic::offtopic::offtopic: :offtopic::offtopic::piwo::piwo:

corkarypto 06-01-16 08:46

To prawda balans na altaronie to jakas kpina nekro bija po 1k, a z drugiej strony jak ktos ma set na zmniejszenie obrazen zadawanych od mroku jest nie do zabicia? Wnioski? Sety daja za duze bonusy ktore tworza takie patologie. Balans na altaronie jest tak realny jak polski klub grajacy w lidze mistrzow.

Trixis 06-01-16 10:07

O tak ,zapomiałem o tych bonusach. 3% w jednej wnęce to jednak przesada, max 2% i było by trudniej wbić lvl + pvp wyglądało by lepiej

Mist 06-01-16 11:44

To weź se Runy na dany żywioł i rozge i też se weź na mrok czy inny żywioł eq i już. Mag ma mocniejsze hity niż zwiad tylko że droższe.

CySiO 06-01-16 11:50

Exo widzę wykorzystujesz moje propozycje o bombach. Agree.

Adam110 06-01-16 12:03

Balans jest idealny pracowalismy nad nim 4 lata i nie przewidujemy zadnych zmian w najblizszym czasie.

Zamykam.

Mist 06-01-16 12:27

Zgadzam się, a dowód na to, to taki że wszystkich profesji jest bardzo przybliżona ilość. Koniec

Trixis 06-01-16 12:30

Cytat:

Napisał Mist (Post 146562)
Zgadzam się, a dowód na to, to taki że wszystkich profesji jest bardzo przybliżona ilość. Koniec


Weź gościu idz sobie spokojnie expić na tym non i nie pisz głupot jak nawet nie wiesz co to silna bomba
Peace

lospytangos 06-01-16 13:16

No ja 60 magiem nekro alch bije z Efo tote podobnie jak Carla 170 magiem duchem z pocisku :P :D

Mist 06-01-16 13:24

Jak byś nie wiedział one są drogie, każda profa może jej używać z tego co wiem, i proszę się już nie czepiać balansu, jeśli chcesz zły balans to zapraszam na tibie. A nie tu się Czepiasz jak jest niemal idealny..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin