Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Wiosenna aktualizacja 2013 - zapowiedź III (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5636)

Tron 07-04-13 14:04

Wiosenna aktualizacja 2013 - zapowiedź III
 
Witajcie drodzy gracze!

Tydzień temu opisywaliśmy, że w nowej aktualizacji przyjdzie Wam się zmierzyć z około pięćdziesięcioma nowymi bossami. Dzisiaj napiszemy co nieco o zwykłych, pojawiających się w większej ilości potworach, które rozgościły się na obszernych terenach Altaronu. Pominę większe czy to mniejsze zmiany w znanych już Wam rasach, bo to by Was zanudziło na śmierć, a skupię się całkowicie na nowych potworach. Oczywiście nie mogę zdradzić Wam wszystkich ras jakie dla Was przygotowaliśmy, ponieważ chcemy Wam zostawić tą przyjemność z samodzielnego odkrywania nowych potworów, ale postaram się Wam przybliżyć kilka z nich.


Postaraliśmy się, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie. Początkujący gracze będą mogli zmierzyć się z nowymi rodzajami mnichów i bandytów, a Ci najbardziej doświadczeni będą ryzykować życie dla najrzadszego łupu polując na potężne gargantuany. Oby nie byli na tyle nierozważni, żeby wybierać się na nie samotnie lub w małych grupkach, gdyż szybko ockną się w namiocie Leokadii!


Gracze najbardziej dociekliwi natkną się na pewną podwodną świątynię, którą zamieszkują przedziwne nikomu jeszcze nie znane stworzenia wodne. Niech Was nie zmylą niewinne wyglądy wodników i ich towarzyszy, gdyż Wasze płuca szybko napełnią się wodą jeśli je zlekceważycie!


Mam nadzieję, że w pewnym stopniu Wasza cierpliwość została zaspokojona, ale wiem, że chcielibyście już zwiedzać nowe tereny i wykonywać nowe misje. Na to, niestety musicie jeszcze odrobinkę poczekać, gdyż ogrom zmian przez nas wprowadzany wymaga wielkich nakładów pracy. Chcemy, żeby nadchodząca aktualizacja została ciepło przyjęta przez graczy, dlatego damy Wam możliwość wypróbowania zmian dotyczących profesji na otwartym test serwerze, aby obyło się bez niespodzianek, które by się Wam nie spodobały. O tym wspomnieliśmy w ostatniej zapowiedzi, ale wiele czarów nadal czeka na wprowadzenie, a wiele z obecnych potrzebuje zmian, ale dołożymy wszelkich starań aby w przeciągu tygodnia serwer został udostępniony dla graczy spełniających wymogi.

Następna, mamy nadzieję, że ostatnia zapowiedź już za tydzień, a tym czasem życzymy miłej gry!

Agri 07-04-13 14:15

Najlepiej skupcie się na poprawieniu rycerza 1h nekro, bo w tym momencie to jest śmiech na sali i każdy człowiek który miał jakąś styczność z Altaronem (wyj. Slythia, którą proszę o nie odpowiadania na ten post) to wie ;)

Smile1 07-04-13 14:24

Bardzo krótko , liczyłem na więcej, ale zapowiada się wielkie Boom dla Altaronu ;).

leon 07-04-13 15:27

no no na Altaronie w końcu coś się dzieje ;)

beta2468 07-04-13 15:28

Za względu na pogodę za oknem powinniśmy nazwać to zimową aktualizacją xD

tomakeo 07-04-13 15:36

Cytat:

Napisał beta2468 (Post 58875)
Za względu na pogodę za oknem powinniśmy nazwać to zimową aktualizacją xD

Mamy szczęście, bo dzięki przedłużającej się zimie, wiosenną aktualizację będzie można wprowadzić w lipcu.

Rian 07-04-13 16:05

Ciekawa zapowiedź, te gargocośtamy mi się podobają:)

Rian 08-04-13 14:55

Cytat:

Napisał Tron (Post 58863)
Następna, mamy nadzieję, że ostatnia zapowiedź już za tydzień, a tym czasem życzymy miłej gry!

Dopiero teraz zwróciłem uwagę. To chyba pierwszy updejt w altaronie który będzie miał 4 zapowiedzi :B

Yossarian 09-04-13 21:52

A kiedy jakiś balans ? Np. Wojownik 2h żeby się doczegoś nadawał ?

Tron 09-04-13 22:01

Cytat:

Napisał Yossarian (Post 59011)
A kiedy jakiś balans ? Np. Wojownik 2h żeby się doczegoś nadawał ?

To sprawdzicie na otwartym test serwerze, po czym podzielicie się opiniami na forum, a razem znajdziemy jakiś złoty środek aby ta profesja jednak się do czegoś nadawał.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin