Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Profka pod grę solo (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=24204)

Arkasz 29-01-20 12:21

Profka pod grę solo
 
Mam 30 maga elementalistę, 20 rycerza alchemika i 8 łucznika.
Którą profką mogę więcej zdziałać solo? Nie boję się też stworzyć nowej postaci aby odpowiednie subprofki porobić.
Coś doradzicie?

Graata 29-01-20 21:24

Jeśli chcesz to rycerz 1h duchowny ele. a co do Zwiada to Duch ele bo ma leczenie a jesli pod pvp to nekro alch dla dmgu

Kierka250799 29-01-20 23:45

Ale na tym serwerze nie ma pvp, więc rób coś pod expy solo :D

Rahilux 30-01-20 11:09

Graj czym chcesz.

Nie musisz się sugerować tym co Luffy napisał, możesz grać jakimkolwiek połączeniem chcesz a dużej różnicy w expie nie uświadczysz.

Bądź kim zechcesz i takie tam
no chłop wbił niegrywalną postacią taki lvl, lul

Kagrenak 30-01-20 12:35

Ostatnio sam zastanawiam się nad powrotem, ale nawet jak nie bedzie do kogo nawet napisac to tak srednio mi sie chce powiem szczerze. Szkoda tej gry, tyle energi wsadzono w ten projekt przez lata...

Graata 30-01-20 14:21

Puki co nie ma pvp bo nie ma co tu robić dlatego większość ludzi trzyma konta i czeka na Kogar to wpadnie pograć, do tego czasu sporadyczne jednostki tylko logują.

marcinekk240 30-01-20 19:26

Wybierz taką profe która ci sie najprzyjemniej gra po prostu i tak ci sie to znudzi na jakis czas i pozniej wrócisz :uśmiech:

mexiunio 30-01-20 19:51

Nie sugeruj się tym, co mówi niezliczony z kolei owner konta - "Luffy"

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 174620)
Graj czym chcesz.

Nie musisz się sugerować tym co Luffy napisał, możesz grać jakimkolwiek połączeniem chcesz a dużej różnicy w expie nie uświadczysz.

Bądź kim zechcesz i takie tam
no chłop wbił niegrywalną postacią taki lvl, lul


^ ten pan mądrze prawi

Cytat:

Napisał Kagrenak (Post 174622)
Ostatnio sam zastanawiam się nad powrotem, ale nawet jak nie bedzie do kogo nawet napisac to tak srednio mi sie chce powiem szczerze. Szkoda tej gry, tyle energi wsadzono w ten projekt przez lata...

Zawsze się znajdzie kilku Altaron loversów, którzy będą grać ;)

Kierka250799 30-01-20 22:06

Jak wejdzie Kogar i wrócą ludzie i zaczną się buntować, to wątpię, że to "pvp" nie będzie można nazwać, skoro będzie bita tylko jedna strona. xD

sokoskiii 31-01-20 01:32

Cytat:

Napisał Kierka250799 (Post 174630)
Jak wejdzie Kogar i wrócą ludzie i zaczną się buntować, to wątpię, że to "pvp" nie będzie można nazwać, skoro będzie bita tylko jedna strona. xD

Co ty bredzisz xD jak wejdzie Kogar i "wrócą ludzie" to jak juz by mieli wrócic to na nowy server pvp bo po co mieli by wracać jak połowa mapy jest w strefie non? Dla nowych terenów? trzech questów na krzyz? czy co..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin