Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Poradniki (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Poradnik dla Rycerza by Eletrix (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5334)

Zenon von Wons 21-02-13 13:39

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 55394)
Łuskowego już nie kupisz ani u Maćka, ani u Piotra.

od kiedy? bo kupowałem jakoś trzy lub cztery dni temu?

Rian 21-02-13 14:10

Poradnik dobry, ale rozpisz dokładniej subprofki.

tomakeo 21-02-13 17:55

Cytat:

Napisał Zenon von Wons (Post 55400)
od kiedy? bo kupowałem jakoś trzy lub cztery dni temu?

Dziwne, teraz mi jednak chce wcisnąć łuskowe śmieci ... Możliwe, a nawet całkiem prawdopodobne, że to ja się w czymś pomyliłem :)

Arkadiasz 21-02-13 19:59

Jeżeli dobrze myślę, to stworka-potworka należy uderzyć raz na minutę, co daje 30 uderzeń, możliwe, że taki mały błąd. Bynajmniej tak jest to w Tibii. :p

@edit
Chyba bardziej zasugerowałem się postem, kogoś kto zwrócił uwagę, że nie ma opisu subprofek. :p Choć też już nie sprawdzałem i powtórzyłem to, co napisałeś. ;p

tomakeo 21-02-13 20:53

Vailo - ale przecież coś podobnego zawiera mój poradnik

Cytat:

Krótki opis subprofesji:
-duchowny - specjalista w dziedzinie uzdrawiania, posiada silne czary leczące
-nekromanta - mroczna postać posiadająca silnego berserkera
-alchemik - specjalista w wyrabianiu mikstur, tworzeniu strzał/bełtów, łączeniu run i ulepszaniu broni za pomocą kostki transmutacji
-elementalista - pan żywiołów posiadający szereg czarów ofensywnych oraz tarczę żywiołów chroniącą przed obrażeniami od żywiołów lodu, ziemi, ognia i energii
Możliwe że przeoczyłeś.

Co do tego czy moba należy uderzyć raz na minutę. Musze to sprawdzić, bo ja (i pewnie nie tylko ja) byłem święcie przekonany, że raz na 30 sec. Sprawdzę i jeśli rzeczywiście tak jest, to edytuję w poradniku.

bomb 30-05-13 23:50

Akurat zrobilem sobie rycka to skorzystam z twojego poradnika :D wielkie dzięki oraz GZ za świetny poradnik :)

frodo1 31-05-13 14:10

po tym update ostatnim to chyba trzeba było by odświeżyć ten poradnik :)

musco 01-06-13 16:03

A ja poleciłbym rycerzom na 30 poziomie raindar. Chodząc sobie do mostu można spokojnie wyciągać +40k expa. Do tego ze szkieletów i ghuli wypada tona złota ( jeśli dobrze pamiętam to 1,5h expa - 2bp miedziaków) a do tego można robić lootbaga(skrzyneczka przy wejściu, nie da się jej przeoczyć). Uważać trzeba oczywiście na duchy i truposze które potrafią mocno przywalić. w szególności rycerzom 2h. Bez potek i zaklinania broni się nie obejdzie ale ja jeszcze nigdy strat nie miałem.

adamo199412 01-06-13 18:37

Cytat:

Napisał musco (Post 63330)
A ja poleciłbym rycerzom na 30 poziomie raindar. Chodząc sobie do mostu można spokojnie wyciągać +40k expa. Do tego ze szkieletów i ghuli wypada tona złota ( jeśli dobrze pamiętam to 1,5h expa - 2bp miedziaków) a do tego można robić lootbaga(skrzyneczka przy wejściu, nie da się jej przeoczyć). Uważać trzeba oczywiście na duchy i truposze które potrafią mocno przywalić. w szególności rycerzom 2h. Bez potek i zaklinania broni się nie obejdzie ale ja jeszcze nigdy strat nie miałem.

Faktycznie bardzo dobre miejsce. Jestem duchownym 2h i expi się wyśmienicie (już nie wspominam o pewnym zadaniu które przy okazji sobie zaliczam:D ) Co do potek to bez przesady. Na 1h expienia poszły mi 2 manaski. Wystarczy być najedzonym i nie włazić w większe grupy truposzy. A jak pięknie z odes rago się ghoule kładą :B

mickaz 09-06-13 09:08

30 rycerz = minoski ok 60k exp /h :) Loot = wychodzisz na 0


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin