Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wojownik vs Zwiadowca (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3153)

Critikus 12-02-12 20:46

Wojownik vs Zwiadowca
 
Witam . Bardzo chciałbym poznać opinię dobrych graczy na temat wojownika i zwiadowcy .

*Chciałbym dowiedzieć się czy skille w rycka i zwiadowcy lecą podobnie czy nie .

*Zauważyłem że zwiadowca jest bardzo dobry na pvp i na dużym lewelu jednynym sposobem aby go zabić trzeba go złapać w trap . Z kolei rycerz na równym lewelu solo nie przegra ani z magiem ani z zwiadowcą .

*Drugie pytanie dotyczy szybkości zdobywania expa . Wojownik na poczatku musi bić potwory pojedynczo dopóki nie kupi czaru exori . Zwiadowca musi uciekać cały czas ale ma bardzo dobre czary ofensywne jak i defensywne z późniejszym etapem gry .

*Czytałem też że po ostatnim update wojownik dostał w '' Tyłek " najmocniej . Z kolei przeczytałem coś o zwiaodwcy i dużo osób narzeka na to że skille bardzo wolno idą itp .

Jak wy oceniacie wojownika i zwiadowcę pod względem :

1. Skillowania
2. Szybkości expa
3. PVP
4. Ogólnej gry

Pozdro

mario 12-02-12 21:23

1. Skilowanie lepiej idzie dla pall moim zdaniem. Musi tylko pn w dystans dawać. A kina musi jeszcze w obronę oprócz jednoreki. Chyba ze chcesz 2h które idzie wolniej.
2. Szybkość exp na godzinę 600k wyrobi pall na wrl, kina na starszych smokach tez około tyle samo.
3. Pvp kina jako blok plus silne bomby. Pall bomby i sd oraz kpiro masakryczny dmg.
4. Kto czym woli grac. Ja jestem magiem. Ale jesli mialbym wybierać to wybrałbym paladyna

Uiop 12-02-12 21:23

1. Wojownik 'skilluje' wolniej
2. Wojownik 'expi' wolniej
3. Wojownik gorzej sprawdza się w pvp
4. Nie wiem jak z zarabianiem pieniędzy, ale znajomi grający zwiadowcami zarabiają lepiej niż znajomi wojownicy, z tego co wiem.

jasiek50 12-02-12 21:47

Cytat:

Napisał Uiop (Post 29994)
1. Wojownik 'skilluje' wolniej
2. Wojownik 'expi' wolniej
3. Wojownik gorzej sprawdza się w pvp
4. Nie wiem jak z zarabianiem pieniędzy, ale znajomi grający zwiadowcami zarabiają lepiej niż znajomi wojownicy, z tego co wiem.


1-3 się zgadza.
4. wojownik mimo że ma więcej udźwigu zarabia mniej, więcej wydaje na mikstury leczące/uzdrowiciela/wyzdrowienia, zwiadowca skutecznie leczy się magicznie, jako że bije z dystansu nie dostaje ogromnych obrażeń więc leczenie nie jest tak częste jak u wojownika.
po za tym pokonywanie przeciwników zwiadowcy przychodzi szybciej i taniej...

slawek 12-02-12 22:06

Według mnie coś tu jest nie tak gdyż np na 60 lvl rycerzem z hape tawisa po 120-130 z tawisa po 50-60 a taki palek ma dużo lepsze leczenie powinno być chyba odwrotnie:confused:

mario 12-02-12 22:12

Cytat:

Napisał slawek (Post 29999)
Według mnie coś tu jest nie tak gdyż np na 60 lvl rycerzem z hape tawisa po 120-130 z tawisa po 50-60 a taki palek ma dużo lepsze leczenie powinno być chyba odwrotnie:confused:

Wojownik nie powinien sie leczyć dobrze gdyż nie ma dużego mlvl. Max 15 paladyn ma około 30 Wiec leczy sie wiecej. Duchowny woj z tanpena leczy sie 300plus pal 700plus

Attax 12-02-12 22:31

wiecie co wasze opinie lekko odbiegają od tego jak jest w rzeczywistosci z tego miejsca pozdrawiam (Master Boltera) ktory expi jak dzika swinia (nie obrażając go) i z tego co wiem do biednych graczy nie należy.

Lub np taki Analogs z RR ktory expi szybciej niż pociagi w chinach

siwyus 12-02-12 22:41

@keavira
Wojownik 600k\h? mam nadzieje ze ktoremus sie udalo.

wojownik duch nie ma tapena.

sry za bledy pisze z tel.

mario 13-02-12 07:07

Powiedziałem ze kina podobnie. Ale wiem ze napewno nie tyle samo. Wiem ze kina ma inny odpowiednik tanpenA. Ty wiesz napewno jaki:D

daarko88 13-02-12 08:39

@ Keavira, to jest bullshit co piszesz. Nie znasz się w ogóle na woju to się nie wypowiadaj ;P

1. Skill Rycka a Zwiadka idą podobnie z tym, że Zwiadowca musi dodawać tylko w dysta PNy a Rycek w walkę 1h oraz obronę. Zwiadowca na 90-100 lvl już ma wymaksowanego dysta, w czym Rycek dopiero na 130 lvl jeżeli poszedł w 1h.

2. PvP Knighta wygląda tak, że idzie na front zarzuca Kostelnaar i ktoś go UHa wtedy stoi i stoi i stoi... i sobie rzuca Bomby po 350-550, tak jak mag z SD. Ma Repito, którym każdego dogania.

3. Jeśli chodzi o exp, opisałem sporo w moim poradniku. Rycek wyciągnie z Zwiadkiem na Wrl 500k~/h w Party, solo na Starszych Smokach, jak zbierasz loota 300-350k na 100lvlu. Jak się nie zbiera Loota powinien 400k~/h ciągnąć, ale napewno nie więcej jak to keavira napisał. Zwiadowca średnio 300k/h robi na kościstych smokach. I Zwiadek własnie tylko tam expi i na Wrl, tylko żeby iść na te Wrl trzeba zarobić na Kościstych smokach. I tak w kółko.

4. A własnie nie po upie są nowe sety, gdzie rycek zyskał troche więcej HP oraz Skille, jedynie utracił na tym, że czas Repito się skrócił.

Podsumowując balans nie jest taki zły, wszystko idzie do przodu, sam musisz wiedzieć kim ci się gra lepiej. Ja na Rycka nie narzekam, jeśli chodzi o zarobek, na Oficerach w 8h~ 300k zarobisz lub idziesz na Pradawne Elfy tam w 4h~ zarabiasz 200k. Chcesz zarobić to każdą profą zarobisz, chcesz przyexpić to też każdą profą przyexpisz. Tylko trzeba chcieć i systematycznie to robić.

Pozdrawiam
Daarko


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin