Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Wsparcie dla Serwera Non-pvp (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21242)

Zjadek 14-10-17 01:27

Wsparcie dla Serwera Non-pvp
 
Witam

Na początku chciałem zaznaczyć, że post nie ma na celu atakowanie administracji i jej postępowania, lecz wyłącznie ma charakter informacyjny oraz ankietowy.
Chciałbym poruszyć temat wsparcia serwera non-pvp ze strony administracji. Jak wiemy wsparcie w postaci planowanej aktualizacji jest planowane wyłącznie dla serwera pvp. Jest to zrozumiałe ze względu na zainteresowanie tym serwerem ze strony graczy.

Jednak czy istnieje tylko jeden serwer?
Nie! Serwer non-pvp również istnieje.Osoby, które logują się na serwerze non-pvp zauważyły, że zainteresowanie nim jest nie mniej żywe, co serwerem pvp. Jest to spowodowane napływem wielu nowych graczy, ale również powrót starych wyjadaczy. Wiele też starszych graczy chciałoby kontynuować swoją przygodę z Altaronem na serwerze non-pvp, jednak brak zainteresowania ze strony administracji budzi w nich niepewność.

W związku z powyższym chciałbym stworzyć małą ankietę, aby dowiedzieć się co inni gracze i osoby przeglądające forum naszej gry myślą, aby administracja wsparła planowaną aktualizacją również serwer non-pvp. I chodzi mi tutaj wyłącznie o nowe tereny, potwory, npc, przedmioty? itp., nie ingerując w obecnie panujący balans profesji i potworów.

Tak więc pytanie brzmi: Czy jesteś za tym aby, serwer non-pvp otrzymał planowaną aktualizację w formie terenów i potworów, lecz bez ingerowania w balans? TAK/NIE

Azizy 14-10-17 04:09

Moim zdaniem nawet cały balans powinien przejść na serwer non-pvp.

jaskolaa 14-10-17 07:36

Tak dla terenów , potworów i itemkow. Kategoryczne nie dla balansu.

dziki19931 14-10-17 07:44

Gram na Non-PvP, oczywiście, że chcę, żeby był on wspierany.
Nowe tereny zawsze chętnie zwiedzę, a balans... wydaje mi się, że jest dobry, więc nie ma potrzeby go zmieniać.

jaskolaa 14-10-17 07:53

Rozumiem że na nie głosują nasi "fani" z pvp ? ��

ciaparek 14-10-17 08:00

Na non pvp brakuje tylko nowych terenów i potworków nie trzeba ingerować w balans, jestem jak najbardziej za chętnie bym popstrykał zimową porą :)

Paragon 14-10-17 09:25

Popieram, balans w non-pvp jest ok, nie trzeba zmieniać, a tereny i misje zawsze mile widziane

jaskolaa 14-10-17 09:35

Do ludzi z pvp którzy głosują na nie. Jaka różnice wam robi sytuacja u nas? W odwrotnej ankiecie głosowałbym na tak żebyście sobie tam mieli co chcecie. Boli was istnienie naszego serva? Nie każdy jako formę relaksu uważa pranie się po mordach. Więc proszę skoro już głosujecie na nie , dajcie na to jakieś sensowne argumenty.
P.s. płacimy za SS. Z którego utrzymuje się server. Z którego jest organizowany konkurs promujący server z nagrodami rzeczowymi. Myślę że przyzwoitość nakazuje okazać nam jakiś szacunek i dać coś w zamian.

Rahilux 14-10-17 11:09

Powiem tak, ich jedynym argumentem jest to by ludzie grali na pvp i byly bitki, tylko ze oba war teamy chca rzadzic, i jak jeden przegra to sie splacze i elo, a obecne bitki polegają na 3 stu lvlowcach ktorzy bija 20lvli.

Dla mnie ożywienie npvp jak najbardziej na +++++

minotaur 14-10-17 11:28

Jestem jak najbardziej za. Jedynie co można non robić to dodać nowe tereny nic więcej:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin