Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Wiosenna aktualizacja 2013 - zapowiedź II (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5590)

sidexxx 31-03-13 16:53

hahah super boss co wali po 2200, może wkońcu będzie można zrobić pożytek z posiadania dużej ilości życia :) nie spodziewałem się tez że będzie ich tak dużo, gratulacje dla administracji ! :D

Sarinas 31-03-13 17:25

łoooo, czyli ja tez sie zalapie na testy :] chetnie wezme udzial w jakims malym oro :D czekam z niecierpliwieniem na kolejne newsy
Cytat:

tym czasem życzymy udanych i spokojnych Świąt Wielkanocy. Abyście spędzili je w miłej, rodzinnej atmosferze.
ps. My prawdziwi gracze altaronu nie mamy swiat. Poprostu zbieramy bonus na kolejnego expa ;)

Rian 31-03-13 17:33

Cytat:

Napisał sidexxx (Post 58468)
hahah super boss co wali po 2200, może wkońcu będzie można zrobić pożytek z posiadania dużej ilości życia :) nie spodziewałem się tez że będzie ich tak dużo, gratulacje dla administracji ! :D

Nie nakręcałbym się, że każdy z 50 bossów będzie dla h lvli. Różne bossy będą na różne lvle np ten demon dla h lvl i ten szczur dla low lvli.

wyro 31-03-13 17:58

Czy wyjątkiem może być prawie 50 lvl stałego wyspiarza :D? w końcu ktoś musi testować licor :D

Zenon von Wons 31-03-13 23:12

Cytat:

Napisał swiezy (Post 58429)
Questy byłyby też bardzo ciekawe, szczególnie takie, na które idzie się sporą ekipą i robi kilka godzin ^^

Jak boss wężów wodnych bije juz po 2,2k, a myślę że to nie jego max to boss demonów moze byc dla ciebie chyba takim questem mocno druzynowym co?


Cytat:

Napisał Agri (Post 58442)
Niestety, a miało być tak kolorowo ;(. Niestety 80% z nas było karanych, jak nie więcej.
Specjalnie to zrobili, by pokrzyżować nam plany :(.

PS. To miało nie być Exorit, wzielibyśmy cały serw i weszli np. na TS Altaronu, na tą wyjątkową okazję, wraz z Wami, Hertagonem i innymi chętnymi + 100 lvl.

Jak dla mnie to administracja nawet bedzie nalegała, żebyśmy chwile pobawili się w pvp, uwierz.

Cytat:

Napisał Artur II. (Post 58445)
a jak sie padnie na testowym tp lvl albo itemki spadaja?

spadają na testowym, nie ma to żadnego połączenia z głównym serverem.

Cytat:

Napisał sidexxx (Post 58468)
hahah super boss co wali po 2200, może wkońcu będzie można zrobić pożytek z posiadania dużej ilości życia :) nie spodziewałem się tez że będzie ich tak dużo, gratulacje dla administracji ! :D

przyda sie tego życia nawet duuużo więcej....

jasiek50 03-04-13 16:09

a osoba która miała bana za dzielenie konta, też nie będzie miała dostępu?
czy to podchodzi pod hakerstwo?

Magnaturon 03-04-13 16:34

Progres jest, zobaczymy update w praktyce.

Tron 03-04-13 19:44

Cytat:

Napisał jasiek50 (Post 58655)
a osoba która miała bana za dzielenie konta, też nie będzie miała dostępu?
czy to podchodzi pod hakerstwo?

Nie. Hakerstwo to wysyłanie szkodliwych linków na forum/w grze.

Cytat:

Napisał Rian (Post 58454)
@edit
Jeśli mam 55 lvl i SS, wejdę na testa, skończy mi się SS to zostanę wywalony z testa ?

Nie, nie zostaniesz ;)

Rian 03-04-13 19:54

Czyli wystarczy raz zakupić SS 3 dni i wejść na testa, a nie zostanę wywalony. Pozostaje jeszcze wbić 55 lvl, a konto odblokują dopiero 6 marca :( Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź.

Smile1 03-04-13 19:57

Ban na ponad rok? Najs.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin