Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Zapowiedź II (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10231)

mikeleplacido 18-04-14 18:15

Cytat:

Napisał Estebano (Post 93323)
Tak jakby wpjownicy tez nie musieli brac mikstur a o zwiadach nie wspomne.

Naprawdę, nie trzeba w ogóle brać mikstur. Ja jakoś wbiłem 60 lvl bez tego. Co do tematu...
Cytat:

Napisał Estebano (Post 93323)
Po co ci predkosc magiem jak gra ma byc grupowa?

"Gra ma być grupowa", mówisz? A co w przypadku, gdy ktoś nie ma znajomych w grze lub nie chce najzwyczajniej grać grupowo?

Catthon 18-04-14 18:31

:mmikeleplacido
Wtedy nie zaczyna gry w Altaron, który jest grą grupową. Unika też gier MMO RPG, ponieważ to gry GRUPOWE.

ziaik123@interia.pl 18-04-14 18:35

no a co z itemami ktore leca bardzo rzadko z bossow jak na przykladzie przekletego setu ktory dopiero tydzien temu skompletowalem przez tą wnęke bede go musiał od nowa zlocic bo stare itemki beda do kitu? dajcież spokoj ja pier... rok temu byla aktualizacja i tyle czasu ten set zbieralem a teraz on bedzie bezuzyteczny...

Wladzio 18-04-14 18:37

Nie mogę się doczekać :D

ReeZo 18-04-14 18:39

Cytat:

Napisał Catthon (Post 93335)
:mmikeleplacido
Wtedy nie zaczyna gry w Altaron, który jest grą grupową. Unika też gier MMO RPG, ponieważ to gry GRUPOWE.

Drogi Catthon wejdź na serwer non pvp. Znajdź grupę do polowań... Jak to zrobisz i nie zejdzie Tobie parę tygodni to daj znać :)

Ja na cały serwer mam dwóch rycerzy z którymi mogę iść polować "grupowo" :)

No i proszę bez komentarza typu : zapraszamy na PVP :) coś bardziej konstruktywnego :P

Nemek 18-04-14 18:45

Bardzo fajna zapowiedz widze ze altaron idzie naprawde w dobrym Kierunku mam nadzieje ze profesje beda odpowiednio zbalansowane zeby nikt nie narzekal i ze zacznie grac coraz to wiecej ludzi :) mam pytanie odnosnie bonusow do przedmiotow czy ulegnie zmianie obecny (zbugowany) losowy drop przedmiotow z bonusami(zwiekszenie atk , pancerza itd ?

makmej 18-04-14 18:45

@ Irvizz
DOKLADNIE, czyli co, te przedmioty, które wydropiliśmy do tej pory, WYDALIŚMY FORTUNĘ, będą znerfione i równie dobrze możemy je wyrzucić bo będą bez wartości? Przecież to będzie tragedia dla większości graczy i załamka finansowa.

Bubsko 18-04-14 18:47

Cytat:

Napisał makmej (Post 93343)
@ Irvizz
DOKLADNIE, czyli co, te przedmioty, które wydropiliśmy do tej pory, WYDALIŚMY FORTUNĘ, będą znerfione i równie dobrze możemy je wyrzucić bo będą bez wartości? Przecież to będzie tragedia dla większości graczy i załamka finansowa.

Przyłączam sie do pytania,co z itemami,które zostały wydropione przed wchodząca aktualizacja?

Altrel 18-04-14 18:49

@ziaik123@interia.pl - Czemu dopowiada Pan sobie, że Pański set nie będzie miał wnęk? Nie napisaliśmy przecież, że ten system dotyczyć będzie jedynie nowych przedmiotów. Wszystkim obecnie zdobytym z potworów przedmiotom zostanie losowa przypisania liczba wnęk.

@Nemek - Niestety, ale system bonusów zostanie całkowicie wymieniony, nie da się w żaden sposób zidentyfikować obecnych modyfikacji w przedmiotach i zamienić ich na działające. Obecne przedmioty stracą swoje modyfikacje.

corkarypto 18-04-14 18:49

"Zwiększyliśmy limit poziomów umiejętności do 200. Co za tym idzie posiadane obecnie wartości zostaną odpowiednio przeliczone i zaktualizowane."

Czyli jak rozdałem mój nadmiar Pnów w obronę tarczą która i tak nic nie zmieniła dostaje tak samo, to po Upie będę mieć w dodatku broken chara bo nie będę mógł dodać Pnów w wyższy Poziom magiczny bo już ich nie mam.
Jak dla mnie przydałby się reset Pnów, bo to nie jest tam jakaś drobna zmiana tylko wprowadzenie całkowicie nowego systemu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin