Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Karawana od minotaurów do bekalelu (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23876)

mexiunio 22-02-19 23:06

Karawana od minotaurów do bekalelu
 
Proponuję wprowadzić karawanę od minotaurów (NPC Erwin) do Bekalelu (NPC Dionizy)

Przydałaby się lepsza trasa w robieniu dziennych

Można byłoby to podpiąć jakoś fabularnie, np. po skończeniu 40 eskort i wsparcia minotaurów/milicji w bekalelu. Coś w stylu, że npc od eskort zagadałby do nas odnośnie "nawiązania współpracy wioski minotaurów i bekalelu i że można na tym zarobić".

krok 23-02-19 12:36

+1 wyżej xD

mexiunio 05-03-19 20:28

bumpik <znaki>

eremce 05-03-19 20:45

A mi sie wydaje, ze jedyne karawany ktorych brakuje to z neolith na północną i na południową. Gdybyśmy dodali karawane w mieście to mielibyśmy całkiem niezłe połączenia międzymiastowe. Może tez być bezpośrednie połączenie z północy na południe.

Catthon 05-03-19 22:39

Nie wydaje mi się, by było to potrzebne. Rozumiem - każdy by chciał teleportować się w dowolne miejsce, ale moim zdaniem obecnie przemieszczanie się w Altaronie jest już wystarczająco łatwe.

Medalikarz 06-03-19 05:32

może spływ rzeka z bekalelu gdzieś w okolice obozu drwali oraz przystanek koło minotaurów?

Wiazało by się to z dodatkowa misja np. w obozie drwali, coś z wycinka drzew(gracz używajac toporka(otrzymanego w osadzie drwali) musi przyciac jakieś konkretne drzewa, które by zamieniały się w pień i dopiero po resecieodnawiały, następnie dostarczyć je do przewoźnika koło rzeki, następnie udać się do bekalelu by potpisać kontrakt na dostawę drewna, a następnie dostarczyć dokument spowrotem do obozu. By zyskać dostęp do przystanku u minotaurów trzeba by było przyslużyć się minotaura z jednorazowa misja gdzie kazali by ubić smoka, jako uczczenie pradawnych "tradycji".

Kierka250799 06-03-19 21:07

Dobra Rudy wstawaj, zesrałes się.
Bajki bajkami, ale i tak na to nawet nie zwrócą uwagi, wiele razy proponowane było pomóc przy questach, mapkach, to odpowiedzi są takie, że są ważniejsze rzeczy albo mapki już mają.
Odpowiedź na zgłoszenie czekam już któryś dzień, więc odczytać, odpisać, opluć. Tak się ostatnio dzieje na altaronach.

Catthon 13-03-19 08:38

Cytat:

Napisał Kierka250799 (Post 173045)
Dobra Rudy wstawaj, zesrałes się.
Bajki bajkami, ale i tak na to nawet nie zwrócą uwagi, wiele razy proponowane było pomóc przy questach, mapkach, to odpowiedzi są takie, że są ważniejsze rzeczy albo mapki już mają.
Odpowiedź na zgłoszenie czekam już któryś dzień, więc odczytać, odpisać, opluć. Tak się ostatnio dzieje na altaronach.

Ostatnio byłem wyjęty z życia, a niestety nikt inny nie może się tym zająć.
Co do tematu - już się wypowiedziałem. Zapotrzebowanie w stylu "Przydałaby się lepsza trasa w robieniu dziennych" to dla mnie wyjątkowo słaby argument.

Co do Twojego problemu - przegapiłem, że podbiłeś temat. Niemniej - nie ma szansy, by ten błąd był po naszej stronie. Podmieniło Ci w domku zbroję na hełm - po prostu nie ma takiej możliwości.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin