Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Sugestie by Azajzi (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20729)

Azizy 26-09-17 17:07

Sugestie by Azajzi
 
Witam, siemanko chciałem przedstawić kilka rzeczy, które moim zdaniem poprawiłyby grę na Altaronie więc przechodząc do rzeczy:

1.Zrobić zamiennik dla zwiadowcy spelli efo tote/olta tote ponieważ zasięg 3 kratek jest dobijający na zwiadku nazwać to Święta/Mroczna Strzała koszt many - 25 zasięg - 4kratki. Zapytacie dlaczego a no właśnie dlatego, że zwiadek ma największy dmg od 3 do 6 kratek a trzymać cały czas 3 kratki odstępu jest irytujące :P.[I zrobić, żeby dla spella był wymagany cel
ponieważ aktualnie zdarza się na pewno nie tylko mi uderzyć w "powietrze"]

2.Zmniejszyć koszty łusek dla Smoczego zestawu lub dać możliwość wycinania ich z Młodych Smoków.

3.Temat, który już poruszałem Wojownik Dual[2 bronie jednoręczne] tutaj jest kilka możliwości np. zmniejszenie kar o 50 zręczności bo chyba na 200 zręczności się miało minimalną karę więc zmniejszenie jej do 150 byłoby dobre ponieważ 150 nie jest tak ciężko wbić i warto by było grać. Inna możliwość przerobienie kar do dmg dla każdej broni z osobna.I trzecia przerobienie całego systemu duala :P.

4.Pacc możliwość kupienia w itemku poprawi to handel i tak dalej :P.

5.Taski i Questy skrzynkowe widziałem już w innym temacie więc nie będę tego wymieniał.

6.Mój pomysł dla RPG otsa nazwałem to "Pracą" polegało by to np. na tym, że idziemy do Drwala dostajemy od niego Siekierę i mamy za zadanie zebrać 500 drewna[Możliwość wyboru ilości] za które otrzymamy daną ilość złota.

7.Spell Odes - czas trwania moim zdaniem jest trochę krótki nie wiem jak odczuwają to inni :P co do Hape Odes się nie wypowiem ponieważ nie gram magiem.

8.Poprawienie mapy w kanałach Gospody pod Żelazną Pięścią chodzi mi dokładnie o krasnale. Najlepiej zrobić ją od nowa.

Jeżeli coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to dopiszę ewentualnie może ktoś ma coś ciekawego do dodanie to może się tutaj wypowiedzieć :D.

Rahilux 26-09-17 17:20

1. Na 25 lvl masz szybkostrzelność (odes kpiro)
2. W jaki sposób zmniejszyć koszty łusek? Powiedz to ludziom a nie administracji xD.
3. Nie wypowiem sie
4. Było mówione coś już przez administracje o tym, poszukam to zeedytuje
5. Jak w poście
6. Masz dzienne xd.
7. Jeżeli Ci nie odpowiada pół minuty szybszego biegania to kup time ringa/zrób sobie mikstury energetyczne
8. A co jest w niej takiego złego?


@Down

1. Przecież dodano możliwość używania go z łukiem :), sam z niego biłem i wczoraj na strimei szklany bili się z palkem który używał go w łuku.
2. Tak samo nie rozumiem tego co Ty napisałeś, cena lusek? Chyba od nabojów w amardanie.
6. Są $$
7. Jest dobre
8. to chyba po ostatnich poprawkach xD.

Azizy 26-09-17 17:28

1.Odes Kpiro nie działa dla łuku + byłby spell wart używania dla kuszy, który nie bierze many.
2.Nie rozumiem :/
6.Z dziennych nie ma $$
7.Nie mówię, że nie odpowiada jedynie mam odczucie, że jest trochę krótkie dlatego prosiłem o wypowiedź innych graczy.
8.Idziesz na krasnale a wybiegają Ci mędrcy lub generałowie na 1 poziomie w dodatku nie ma możliwości zrobienia tzw. kółka na respie.
@UP
1.To nie wiedziałem w takim razie spoczko.
2.Nie chodzi o Cene łusek a cenę Smoczego Zestawu ponieważ łuski tak rzadko dropią, że stowrzenie całego zestawu zajmię w luj czasu i jeszcze trochę.
6.W takim razie to tylko mój pomysł na, który wpadłem.
8.No mówię tragedia spot xD

Ryzy 26-09-17 18:37

Cytat:

Napisał Azizy (Post 159957)
w dodatku nie ma możliwości zrobienia tzw. kółka na respie.

No i spoko, że są lokacje gdzie nie można biegać w kółko. To żadna wada, IMO właśnie ciulowe są serwery gdzie wszystkie respy porobione są jak od kalki, jeden schemat latania w kółko na jakimś bocie i trzaskania mobków.
Ciekawiej jest jak są różne respawy, takie łatwe dla chomików co lubią w kółku biegać i nic nie myśleć, takie średnie gdzie kółeczko można wyrabiać ale kosztem nadziania się na cięższe potwory i takie trudne gdzie trzeba się nakombinować, odrulować niechciane potworki, wymyślić samemu bezpieczny/najkorzystniejszy schemat poruszania się po lokacji.

Azizy 26-09-17 19:43

Cytat:

Napisał Ryzy (Post 159962)
No i spoko, że są lokacje gdzie nie można biegać w kółko. To żadna wada, IMO właśnie ciulowe są serwery gdzie wszystkie respy porobione są jak od kalki, jeden schemat latania w kółko na jakimś bocie i trzaskania mobków.
Ciekawiej jest jak są różne respawy, takie łatwe dla chomików co lubią w kółku biegać i nic nie myśleć, takie średnie gdzie kółeczko można wyrabiać ale kosztem nadziania się na cięższe potwory i takie trudne gdzie trzeba się nakombinować, odrulować niechciane potworki, wymyślić samemu bezpieczny/najkorzystniejszy schemat poruszania się po lokacji.

Ciekawe czemu nikt tam nie lata

Catthon 28-09-17 22:16

Respy istnieją nie od dziś, swego czasu latałem na każdym. A olbrzymy na Ankardii zawsze cieszyły się powodzeniem.

Azizy 29-09-17 07:54

Cytat:

Napisał Catthon (Post 160082)
Respy istnieją nie od dziś, swego czasu latałem na każdym. A olbrzymy na Ankardii zawsze cieszyły się powodzeniem.

Nikt nie wspominał o olbrzymach na ankardii ;/.

Wicked 29-09-17 08:36

W sumie to biegałem po małej ilości respów, gdzie robi się kółko. Ot, wszędzie się znajdzie jakaś trasa, lepsza lub gorsza i według mnie to bez większej różnicy jest. Uproszcza to życie, fakt, ale nie wpływa jakoś znacząco na expy. No, nie wiem, może dla osób, które czyszczą dużo szybciej niż ja ma to znaczenie, te kilka k/h różnicy, ale np: renegaci i łotrzyce cieszą się ogromną popularnością, a ciężko tam o jakieś solidne kółko. Tak samo krasnoludy pod karczmą.
Problem jest większy natomiast, imo, z faktem, że w wielu miejscach można by expić spokojnie na niższych poziomach, ale na wejściu jest największy rozpiździel. Wchodzisz, 10 mobków na wejście, a potem już jakoś to idzie w sumie, mimo, że wchodząc łapiesz redy jednego za drugim.

Catthon 29-09-17 08:43

Cytat:

Napisał Azizy (Post 160088)
Nikt nie wspominał o olbrzymach na ankardii ;/.

Sorry, w innym wątku ktoś w tym samym kontekście wspomniał o olbrzymach i pomieszałem.

Przy takiej liczbie graczy zarówno ja, jak i spora część teamu tam expiła. Exp za krasnale w znacznej części idzie z zadania, a tam zrobisz je szybciej z braku konkurencji. Co o tym myślisz?

Enson 01-10-17 18:20

Co do respa krasnali pod karczma to tam prawie nie ma generałow.. w porownaniu do zwyklego publicznego respa gdzie lata milion ludzi to pod karczma jest 3-4x mniej generalow i do tego jeszcze sa pomieszane z medrcami.. resp jest naprawde irytujacy i nie oplaca sie tam siedziec. powiekszenie i zwiekszenie ilosci generalow mogloby chociaz poprawic tego respa bo to robienie kolek to juz da sie przezyc no ale co to ma byc zeby na ostatnim poziomie na calym respie bylo 6 generalow lol a oficerow jest chyba wiecej niz tych generalow


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin