Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Powrót do Altaronu (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13723)

dasher 05-12-14 09:40

Powrót do Altaronu
 
Witam :)

Grałem na Altaronie od samego początku, kiedy to serwer wystartował, co prawda mój lvl nie jest jakiś mega wysoki, i nie udało mi się czegoś wspaniałego osiągnąć ale przypomniałem sobie o nim i myślę nad powrotem. Wtedy jak grałem była masa ludzi, fajny klimat i w sumie nie wiem czemu zrezygnowałem w tamtym momencie z dalszej gry, no nic, nie ważne.
Jak wygląda ilość graczy w tym momencie? Wieje pustkami? Zalogowałem się około godziny 10.00 to widziałem może tylko z dwie osoby :zdziwiony:.
Chodzi mi o server pvp.

Pozdrawiam :oczko:

cewix 05-12-14 09:59

Ludzi gra nie wiele, klimat taki sobie.
Osobiście czekam na nowy silnik (kto wie ile poczekam?:D) i tobie polecam to samo

Yooshi 05-12-14 14:45

Nowy silnik hashahsah
Śmiechłem...
nowy silnik...
Dzieci twoich dzieci na nim zagrają xD


Granie tutaj starą postacią to brak jakiegokolwiek sensu...
Robisz nową albo zostaw granie.

cewix 05-12-14 16:38

@Up
Haha, ale z ciebie śmieszek, nie obchodzi mnie kiedy wyjdzie, po prostu mówie, że jak ten dzień nadejdzie to wtedy wróce i innym też radze tak zrobić, proste.

neccoz 05-12-14 18:29

Prawdopodobnie update będzie po nowym roku, a nowy silnik na przełomie stycznia/lutego.
I się zdziwicie :D

cewix 05-12-14 20:26

@Up
Jeżeli sugerujesz się wypowiedzią Trona, to zostałeś mocno strollowany XD

dasher 05-12-14 20:52

Zalogowałem się coś koło godziny 18, godzina taka co dużo osób wraca ze szkół/pracy, miałem nadzieje że będzie większa ilość graczy, owszem była, aż cztery osoby w dp x)
Marnowanie czasu, skoro tyle osób gra, to handel umiera w takim wypadku, wiec rozwój postaci zerowy jeżeli chodzi o wyposażenie.
Przydałaby się porządna reklama Altaronu, kiedyś coś jeszcze widziałem, same początki, reklamy były. Teraz nie widziałem w ogóle, i wszedłem tylko dzięki temu że pamiętałem nazwę x)

neccoz 05-12-14 23:04

Cytat:

Napisał cewix (Post 118056)
@Up
Jeżeli sugerujesz się wypowiedzią Trona, to zostałeś mocno strollowany XD

Nie. Po prostu mam więcej informacji niż Ty :]

Arkon 06-12-14 00:49

heheszki.

mało ludzi co prawda, mi się zdaje że npvp i pvp mają jeszcze bardziej porównywalną populacje niż kiedykolwiek.

A reklama będzie w swoim czasie, pomyślcie reklamować grę tak podobną do Tibi?..., ruszy jak będzie silniczek i client ^^

Garok 06-12-14 08:18

Wszyscy przez 3 lata walczyli, żeby coś z tym serwerem zrobić.
Nie warto, administracja często daje dupy na wielu liniach, na serwerze grało (on line byłem blisko września) koło 40 osób, mag duchowny jest gownem co sam sprawdziłem (magiem Nekro alch na 30 lvlu bilem mocniej niż mój 80 mag ele duch). Administracja co update wywraca wszystko do góry nogami.
Nie polecam aż do nowego silnika.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin