Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Trening sily u maga (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=24320)

Xaderon 25-08-20 10:23

Trening sily u maga
 
No dobra, jeszcze nie tak dawno temu czlowiek robil maga ele, wbijal nim ~46 lvl, stawial enta i trening sily szedl elegancko. Obecnie majac 28 sily stoje z tym entem 40min powinno wpasc jakies 8% a tu kibel 0%. Rozumiem ze komus to nie pasowalo ze mag tak easy trenuje sile, no spoko maga i tak najszybciej sie maxuje wiec wywalmy mu trening sily na summonie. Grajac rok temu niedokonczylem treningu tejze sily, chcialem dobic do 30. To co teraz, na czyims summonie sie da skilowac? Macie jakies dobre sposoby na trening sily u maga na obecne czasy?

Rahilux 25-08-20 13:14

ent i postac musza sie ruszyc raz na 10min, nowy system przeciw skillowaniu.

Xaderon 25-08-20 13:46

testowalem, u mnie nie dziala

swoja droga smieszne rzeczy sie tu dzieja, cos dziala wiele lat i nagle tego nie ma albo w druga strone

mexiunio 28-08-20 14:46

Cytat:

Napisał Xaderon (Post 175142)
testowalem, u mnie nie dziala

swoja droga smieszne rzeczy sie tu dzieja, cos dziala wiele lat i nagle tego nie ma albo w druga strone

jak pregusia sam do konca nie wie co zrobil z tym skillowaniem to co sie dziwisz xd

Xaderon 28-08-20 20:52

Nie dziala, testowalem dwa razy, za drugim razem 2h, ruszalem sie co chwile, co kilka minut, co 10,15 etc nie wiem ile minut, biegalem z nim i nic.

To znaczy ze juz sie tak nie da czyli co, rok temu wyskilowalem jednego maga do 28 sily na drugim magu mam 21, chcialem dobic 30 u obu zanim rozdam pny, to teraz musze siedziec x godzin pod miastem i klepac szczury? Albo na kurniku (przynajmniej piorka bede mial aczkolwiek wbijanie tam tej sily potrwa x tygodni/miesiecy wiecej).

Hmm, w takim razie nie wiem, zostaje troche doskilowac obecna sile i rozdac pny albo poczekac, moze sie cos ruszy w temacie za jakis czas.

1906 29-08-20 02:10

Cytat:

Napisał Xaderon (Post 175150)
Nie dziala, testowalem dwa razy, za drugim razem 2h, ruszalem sie co chwile, co kilka minut, co 10,15 etc nie wiem ile minut, biegalem z nim i nic.

To znaczy ze juz sie tak nie da czyli co, rok temu wyskilowalem jednego maga do 28 sily na drugim magu mam 21, chcialem dobic 30 u obu zanim rozdam pny, to teraz musze siedziec x godzin pod miastem i klepac szczury? Albo na kurniku (przynajmniej piorka bede mial aczkolwiek wbijanie tam tej sily potrwa x tygodni/miesiecy wiecej).

Hmm, w takim razie nie wiem, zostaje troche doskilowac obecna sile i rozdac pny albo poczekac, moze sie cos ruszy w temacie za jakis czas.

Po co Ty będziesz skillował jak ostatnio Selbo mówił na discordzie, że niedługo reset. Nie szkoda Ci tracić czasu na marne jak zaraz będziesz musiał robić to od nowa?

mexiunio 29-08-20 10:38

Cytat:

Napisał 1906 (Post 175153)
Po co Ty będziesz skillował jak ostatnio Selbo mówił na discordzie, że niedługo reset. Nie szkoda Ci tracić czasu na marne jak zaraz będziesz musiał robić to od nowa?

Selbo mówił, że wypu¶ci Kogar w grudniu 2017. Poza tym Selba już nie ma, a serwer będzie stał do upadłego.

sokoskiii 29-08-20 22:29

Gosciu pierdol to skilowanie siły na magu. na CHui

grypasjonats 17-03-21 17:35

Skillowanie bez sensu, obecnie jest to wręcz bolesne..sam miałem podobny pomysł, ale zrezygnowałem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin