Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Wieje nudą (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19659)

Figovsky 17-01-17 03:54

Wieje nudą
 
Ello,

UWAGA! Ten temat zawiera wulgaryzmy, jeżeli to dla ciebie za wiele, nie musisz go czytać!






Nie scrolluj!!!!!!






Ostrzegam!!!!!






OSTATNIE OSTRZEŻENIE





NO I ELLO SAM TEGO CHCIAŁEŚ

Przed przeczytaniem zapoznaj się z wulgaryzmem dołączonym do tematu bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy wulgaryzm niewłaściwie odebrany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Ostatnimi czasy na altaronach nic się nie dzieje. Wiem, że prędzej czy później będą bitki, ale jak zawsze trzeba tą przerwę przeczekać. Która co jak co, ale wyjątkowo szybko zaczeła się na tej edycji. Miałem większe mniemanie o tych eksitach, naprawdę. Nie gram tu po to, żeby expic w nieskonczonosc i pomnażać swoje talary. Tylko po to, żeby odskoczyć od tałernu, ponapierdzielać się i mieć co wspominać na kolejnej edycji. Tylko z przetłumaczonym klientem, bo tu z edycje na edycje co raz większa stypa. No i nie ma brazoli i szwedów. I arabów. I murzynów. I egipcjan, znalem egipcjanina z beryli wiec wiem co mowie. Spoko ziomek. Na ankrahmun go poznalem, piramidy zwiedzał jebany chyba. Jako że, nie zabawię tu zbyt długo, to chciałbym, żeby coś się działo. Bossy to własnie druga rzecz, zaraz po pvp, którą lubię w tej grze. Więc moją propozycją jest zmniejszenie czasu respa każdego bossa o połowę. Niech te skrzynki lecą nawet o połowe rzadziej, wyjebane mam w drop. Lubie iść na boska w 20 typa, a najbardziej wracać z niego w kilku. Ponadto takie zmniejszenie czasu respa, zwiększy szansę hertagonom czy neutralom na dorwanie takiego bosa. Myślę, że im też należy się trochę zabawy z takich wyjebanych przygód.

Do tego nowe bossy. Wjebałbym takiego garga w painta i przemalował, i elo mamy nowego boska. Albo ghazbaran z tibijki pasował by. Taki spasiony garg.

A te dignitaty to czikeny, na gorynycza nie chcieli isc;/BO PADNĄ. OJEJJJJJJJJJ
NOBY
grjaogjeoagjaporgj
nie zapomne
nie sprzedawac nobom askary piórek i osci za to
I w sumie to tyle chcialem napisac
ELLO


Ponapierdzielać się - miło spędzić czas
Wulgaryzm - wyraz, wyrażenie lub zwrot uznawany przez użytkowników danego języka jako nieprzyzwoity, ordynarny. Nie musisz tego czytać. Tak, bardzo możliwe, że wulgaryzmy spaczą twój mózg, zdemoralizują Cię i będziesz bezdomnym.

eremce 17-01-17 10:50

Zdecydowanie po jednej i po drugiej stronie barykady powinno zakładać się ludziom kagańce.

Katamaran 17-01-17 12:06

Nie cpaj tylko, idz w koncu spac.. Hmm albo nie bo zarobisz tylko 7,5k z tawerna a nie 8 ;/

Figovsky 17-01-17 14:30

Jak te eksity to nawet na forum są słabe, smuteczek

Ostatnio coś częściej kozaczycie na forum, czyżby w raz ze wzrostem lvl, wzrastała wasza samoocena? xDD To by tłumaczyło ten tydzień ciszy.

Katamaran 17-01-17 16:58

Ale ty pierdolisz, jakbym cie spotkal to od razu masz liscia kontrolnego na pape

Figovsky 17-01-17 20:06

Ta i by Ci się połamały te wiatraki, co najwyżej byś pape kolanami zasłonił

mikeleplacido 17-01-17 23:05

Panowie, przestańcie tworzyć gównoburze na forum i zacznijcie się zachowywać. Forum, a szczególnie ten dział, nie służy do dogryzania sobie nawzajem, ale do wyrażania swoich poglądów, pomysłów i prowadzenia konstruktywnej dyskusji na temat. Swoje międzyklanowe sprawy możecie rozwiązywać w grze, nie tutaj. Pamiętajcie, że o ile w grze walczycie przeciwko sobie nawzajem, o tyle możecie okazać trochę szacunku drugiej osobie poza grą.

@topic
To właśnie czekanie na resp bossów tworzy klimat. Ta specjalna grupa potworów dodaje grze smaczku i - według mnie - nie ma sensu tego zmieniać.

Catthon 18-01-17 14:05

Przeniosłem do luźnych pogaduch. Gadajcie sobie o czym chcecie pamiętając o tym, że w luźnych też obowiązuje regulamin.

kacpinio1 21-01-17 17:21

Levi twórz własny serwer zostanę twoim grafikiem...bossa gargow juz mam zd :D

Zurvy19 21-01-17 20:24

pokazuj tego bossa tutaj xD


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin