Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Nowy silnik - reset (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13391)

hojrak12 02-10-14 14:39

Nowy silnik - reset
 
Czy wprowadzenie nowego silnika do altaronu będzie wiązało się z resetem postaci?

bilsom 02-10-14 14:48

pisali chyba 1000 razy że żadnego resetu nie będzie, więc trzeba trzymać za słowo, ale jeżeli chodzi o mnie to ja bym taki reset zrobił, nie może inaczej, to nie był by reset tylko start gry!! Bo to, co jest teraz, to jest test serwer i to śmieszny :)

Arkon 02-10-14 14:58

jakby wiązało się to z resetem to byłaby jakaś informacja na 100%...
"witajcie w ten październikowy piękny poranek!
za tydzień robimy upa, będzie reset postaci, życzę miłego dnia!"

no ale wiadomo, że resetu na bank nie będzie : >

MaciejB 02-10-14 16:23

raczej gdyby zrobili restary postaci to bylo by nie milo z ich strony ...
nie po to tracimy czas aby od nowa wszystko zaczynac....


to juz pewne ze by ludzie odeszli na wiecznosc.

sebastianix 02-10-14 16:33

sam sobie odpowiedz

Jeżeli będzie reset:
- to powiedzą, że nie będzie.

Jeżeli nie będzie resetu:
- to powiedzą, że nie będzie.

:uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8:

corkarypto 02-10-14 16:41

Resetowi charów mowie: Nie
Po pierwsze: bo ten zabieg jest krótkowzroczny znowu będzie masa ludzi po starcie servera ale do czasu gdy jedna z ekip znowu nie zdobędzie dominacji na serwerze i co znowu będziecie chcieli resetu?(jak jakiś tani ots)
Po drugie: stare chary są znacznie słabsze od nowych kto chce niech sobie robi nowego nie ma przymusu.
Po trzecie: trochę kasy/czasu poświeciłem na wyexpienie tego chara i nie wiem czy w przyszłości znajdę czas aby wyexpić nową postać teraz w każdej chwili mogę się zalogować i bić.
po czwarte: Jeśli nastąpi reset charów straci na tym wiarygodność Administracji bo kto już im uwierzy w następne zapewnienia.

@Tron tak własnie myślałem że powstanie nowy server gdzie nie będzie starych charów i obecny tylko na nowym silniku. tylko kto za to wszystko zapłaci ?

Mcree 02-10-14 16:48

Resetu nie będzie, tego jestem pewien.
Z pewnością nastąpią zmiany, przez które wielu z was odejdzie, ale cóż stojąc w miejscu tak na prawdę się cofamy.

Dzisiaj mija równy rok mojej przygody z Altaronem, i tak na prawdę reset by mi nie przeszkadzał jeśli zostałby przeprowadzony na obecnym silniku. Z drugiej strony argumenty Proszka są nie do przebicia, dlatego lepiej gdy resetu nie będzie :oczko:

@down
Idąc tym tokiem rozumowania, musiałaby być aktywna "stara gra" jeszcze tak długo jak trwa Status Szlachecki.

Tron 02-10-14 17:06

Resetu postaci z tego serwera nie będzie, to wiadomo od dawna...


...a obiecywał ktoś, że postacie zostaną przeniesione na nowy serwer z "nową grą"?

beta2468 02-10-14 19:01

Czyli rozumując Trona i podsumowując ten temat... Resetu nie będzie bo ten Altaron zostawia na pastwę losu, niech sobie istnieje, a nowa gra będzie jak sama nazwa wskazuje nową grą z nowym silnikiem i inna nazwą. Sraltaron.

Windykator 02-10-14 19:03

niebedzie oplacalny w takim przypadku stary 'srartalon', więc wątpię żeby stał.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin