Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 22.05.14 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10870)

Estebano 23-05-14 14:54

Btw aury od 130? To jest twoj argument? A wiesz ze pugi od 100 wiec argumet inwalida. Marku treningowy wiem ze tak to wyglada ale nie przegadasz...

mikeleplacido 23-05-14 15:02

Cytat:

Napisał Estebano (Post 98208)
Btw aury od 130? To jest twoj argument?

Tak, to mój argument.
Cytat:

Napisał Estebano (Post 98202)
Aktualnie eletrix z akenem robia 450k'h na hydrach. Mag plus wojownik i leca z masowek...

Cytat:

nie mówimy tu o grze drużynowej

Atnamorken 23-05-14 15:25

Cytat:

Napisał Estebano (Post 98101)
Ma palka nekro ale to nie znaczy że walczy o jego dmg bo coś. Jaki ty wgl masz lvl że tak sie wypowiadasz bo po twoich wypowiedziach nie wydaje mi się, że wbiłeś kiedykolwiek coś dużego. Moim zdaniem teraz balans jest dobry, puginał może znów mocno stracił na znaczeniu ale nigdy nie będzie się dało zrobić go dobrze ze względu na to, że jak jest dobrze dla pve to jest wtedy too OP na pvp. Mimo wszystko nekro alch daje spory bonus dmg do samego kpiro więc i tak mocnego kopa dostaje taki ktoś.

Mam:
* 118 maga duch ele
* 101 rycerza 2h duch ele
* 92 zwiadowce duch ele
I wiele nobów... m.in. tego co tu widać na forum.

Mcree 23-05-14 16:54

@up
Nostradamus
Sknera
Shepard

Zgadłem? :>

Atnamorken 23-05-14 17:06

@up Chciałem chodź troche pozostać anonimowy ;P

Altrel 23-05-14 18:32

Liczba Graczy na serwerze pvp jak i non-pvp jest większa niż przed aktualizacją, używa Pan danych wyciągniętych z rękawa, o których nie ma Pan pojęcia.

c770832 23-05-14 18:32

Propsy za walke Maciek, ale szkoda nerwow ;d
Administracja nie rozumie, ze dodajac nowe tereny, potwory, questy, addony sukcesywnie zdobywałaby sporą ilość graczy oni wolą brnąć dalej w to gówno z klapkami na oczach takze jak to ty masz w zwyczaju mawiać "Pozdro 600" ;DD

Veliothe 23-05-14 18:35

@Zurvy
Dawaj adres na pw !! :uśmiech8:

heroes133 23-05-14 18:38

Cytat:

Napisał Altrel (Post 98246)
Liczba Graczy na serwerze pvp jak i non-pvp jest większa niż przed aktualizacją, używa Pan danych wyciągniętych z rękawa, o których nie ma Pan pojęcia.

Pytanie tylko, jakich graczy?

Ludzi którzy dopiero co założyli konta, z których 50% uzna, że serwer jest "za trudny" w ciągu najbliższych 2 tygodni?

Co z ludźmi którzy na dobrą sprawę 3mają ten serwer przy życiu czyli stałych bywalców. Średnio i wysokopoziomowych graczy którzy byli zakochani w Altaronie. Czy ich liczba również jest większa?

Skoro administracja jest tak zadowolona z liczby graczy czemu nie udostępnić statystyki liczby ludzi na poszczególnych serwerach.

Statystyka profesji była by również mile widziana. Jestem ciekaw ilu magów będzie aktywnie grać na serwerze.

bilsom 23-05-14 20:19

Cytat:

Napisał heroes133 (Post 98250)
Pytanie tylko, jakich graczy?

Ludzi którzy dopiero co założyli konta, z których 50% uzna, że serwer jest "za trudny" w ciągu najbliższych 2 tygodni?

Co z ludźmi którzy na dobrą sprawę 3mają ten serwer przy życiu czyli stałych bywalców. Średnio i wysokopoziomowych graczy którzy byli zakochani w Altaronie. Czy ich liczba również jest większa?

Skoro administracja jest tak zadowolona z liczby graczy czemu nie udostępnić statystyki liczby ludzi na poszczególnych serwerach.

Statystyka profesji była by również mile widziana. Jestem ciekaw ilu magów będzie aktywnie grać na serwerze.

statystyki online nie będzie bo ich zdaniem szkodzi serwerowi, przez 3 lata liczba graczy jakoś radykalnie się nie zwiększyła poza terminami w których był upek, potem wszystko spadało do jakiejś tam średniej liczby graczy, wiec nie wiem w czym ma im to zaszkodzić skoro ci co grają i tak wiedzą mniej więcej ile osób gra a nowi dowiadują się tego od starych graczy z czatu po wejściu na rook


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin