Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dostęp do danych wrażliwych (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17010)

kaos 06-09-15 12:31

Dostęp do danych wrażliwych
 
Szanowna Administracjo.
Żądam wyjaśnień, czemu osoby postronne mają dostęp do "forum dla wybrańców", a także do "zgłoszeń" oraz prawdopobnie innych "niewidocznych" tematów?
Cytat:

Napisał jaca8822 (Post 137305)
To pokazuje jacy amatorzy to tworza.
Chcecie wiedzieć kto "sprzedal"???

Temat: [NPVP]Zgloszenie Lutzipher 2015-09-04 22:00:27
06-09-15 08:39
kaos

Cytat:

Napisał jaca8822 (Post 137311)
to forum nie ma zabiezpieczeń tu moze kazdy sie wkraść :) i moge wiedzieć wszystko xD

Nie mając zadnych dodatkowych uprawnień wiedzialem wszystko co bylo napisane na forum dla "wyższych sfer"

Na tej podstawie mam poważne wątpliwości co do bezpieczeństwa danych wrażliwych chociażby takich jak dane logowana do konta bankowego - przekierowanie następuje ze strony altaron.pl.

Mefisto63 06-09-15 12:37

ha ha ha ha ha

Total 06-09-15 12:50

Szanowna administracjo.
Żądam aby każdy przed rejestracją konta przeszedł test na iq.

Cytat:

Napisał kaos (Post 137326)
Szanowna Administracjo.
Żądam wyjaśnień, czemu osoby postronne mają dostęp do "forum dla wybrańców", a także do "zgłoszeń" oraz prawdopobnie innych "niewidocznych" tematów?



Na tej podstawie mam poważne wątpliwości co do bezpieczeństwa danych wrażliwych chociażby takich jak dane logowana do konta bankowego - przekierowanie następuje ze strony altaron.pl.

Na tej podstawie nie mam żadnych wątpliwości co do słuszności mojego żądania...

kaos 06-09-15 12:55

Zatem czy mógłbyś prosze podać jakiś argument potwierdzający niesłuszność moich wątpliwości?

Total 06-09-15 13:04

Niesłuszność twoich wątpliwości potwierdzający argument jaki mogę Ci podać zatem to: nie, nie mógłbym.

sebastianix 06-09-15 13:41

Kim według ciebie są osoby postronne? postronne w czym?

kaos 06-09-15 13:50

Cytat:

Napisał sebastianix (Post 137342)
Kim według ciebie są osoby postronne? postronne w czym?

Cytowana przeze mnie osoba w pierwszym poście, posiadająca dostęp do informacji, do których dostępu mieć nie powinna.

Mervakis 06-09-15 14:40

Pewnie wklejałeś gdzieś screena z widocznym nagłówkiem zgłoszenia, a ten jaca to troll. Jak ktoś wchodzi do tematu to zapisywane jest, że wchodził, goście też po ip, więc kupę widział w sedesie, a nie forum dla "wyższych sfer". Zresztą udowodnił, że nie wiedział o czym było zgłoszenie, myślał że o bugu. ;d

kaos 06-09-15 15:35

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 137353)
Pewnie wklejałeś gdzieś screena z widocznym nagłówkiem zgłoszenia, a ten jaca to troll. Jak ktoś wchodzi do tematu to zapisywane jest, że wchodził, goście też po ip, więc kupę widział w sedesie, a nie forum dla "wyższych sfer". Zresztą udowodnił, że nie wiedział o czym było zgłoszenie, myślał że o bugu. ;d

Sęk w tym, że nie wklejałem nigdzie takiego screena i go nie robiłem, bo po co. :P Dlatego mnie to zdziwiło.
Cóż Merv, pozostaje mi mieć nadzieję, że masz rację.

jaca8822 06-09-15 22:10

lucek wyciag pieniądze z konta i trzymaj je w skarpecie pod lozkiem zeby ci nie ukradli xDDD


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin