Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Fałszywe złoto (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1262)

tygrys21 26-05-11 15:11

Trzeba grać dalej a nie płakać, że komuś jeśli sie nawet udało sklonować kasę. Ja sam ciężko zarabiam ale wiem, że to są własne zarobione pieniądze. Nie uznaje oszustów bo nie mają wartości choć na pewno każdego by to kusiło aby sklonować sobie kilka talarków albo jak nie kilkaset.

Scree 26-05-11 15:59

Cytat:

Napisał kicuszik (Post 10553)
Scree jakbyś Tak jak ja , zobaczył rano bana inaczej byś mówił...

Trzeba było zgłosić wcześniej MG, że jakaś "dziwna" kasa pojawiła się na Twoim koncie. To TY jesteś sobie winien, skorzystałeś na błędzie gry, może nie bezpośrednie, ale skorzystałeś!


Teraz tu płaczcie! Oczywiście jesteście nie winni. Kłamiecie na każdym kroku, udowodnił Ci to SG Kael. Jesteście winni, ponosicie konsekwencje!
Teraz to tylko gra, a czeka Cię w przyszłości prawdziwe życie.

Kosiek 26-05-11 16:53

Nie było możliwości otrzymania przelewu, ta funkcja została wyłączona kilka dni przed owymi crashami... Słowem, ktoś musiał osobiście otrzymać tę kasę i wpłacić do banku.

Van Taron 26-05-11 17:40

Cytat:

Napisał Rekhyd (Post 10613)
Van, wytłumacz mi swoją myśl, bo chyba nie łapię. Znaczy... wysyłasz obcym ludziom kasę, żeby udupić? To nie lepiej byłoby wysyłać do Eksterminatora czy kogoś takiego? ;?

Kwot w okolicach 10k nie braliśmy pod uwagę nawet.

No ktoś przestraszony, bo dowiedział się że podjęte zostało śledztwo i wysyła kasę do różnych nicków z pod depozytu pierwszych lepszych wyłapanych, zacierając ślady.

A kwoty w okolicach 100k? Nie wiem czy z Licor da się wyjść z kwotą 10k, ewentualnie 2, max 3k. No i mówię tu o osobach, które nie siedziały na Erec.

Slythia 26-05-11 17:48

Cytat:

Napisał Van Taron (Post 10703)
No ktoś przestraszony, bo dowiedział się że podjęte zostało śledztwo i wysyła kasę do różnych nicków z pod depozytu pierwszych lepszych wyłapanych, zacierając ślady.

Gorzej, jak kasa była w banku, gdy przelewy nie działały :>.

Poza tym, do dziś nam nie wierzą że potrafimy to sprawdzic.

Mervakis 26-05-11 18:03

Ja wierzę, zobaczyłem moje straty i przychody za cały tydzień dzień po dniu xD

adamo199412 26-05-11 18:26

ZAL ZAL ZAL 8)
W Tibii coś takiego nigdy nie miałoby miejsca :p

Slythia 26-05-11 18:27

Cytat:

Napisał adamo199412 (Post 10724)
ZAL ZAL ZAL 8)
W Tibii coś takiego nigdy nie miałoby miejsca :p

A miało i to parę razy. Teraz pamiętam przynajmniej dwa sposoby kopiowania kasy w Tibii.

Karooleq 26-05-11 18:44

pewnie, że było nawet w ciągu ostatniego roku jakoś , był błąd że npc kupował hełmy drożej niż je sprzedawał i ludzie sobie narobili niezłej kasy z tym że po prostu usuneli im tą oszustwem 'zarobioną' kasę ;)

Tron 26-05-11 19:21

Widzę że Czerw także zaliczył swoje 5 minut sławy ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin