Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 22.05.14 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10870)

cewix 22-05-14 18:00

Wcale nie jest analogicznie, bo takiego maga opłaca się wziąść choażby ze względu na jego obszarowy dmg, leczenie(duchowny) i aury, nie mówie, że mag jest aktualnie idealny, bo wymaga lekkich zmian, ale nie odrazu, żeby z sd, czy czegoś innego bił mocniej w 1 cel niż zwiadek ^^

bilsom 22-05-14 18:01

wiec po co ten mag skoro i tak praktycznie na każdym huncie bije się w jeden cel, większość ludzi expi samemu, a wiem ma robić za parcela, donosić poty i podkładac się drużynie przeciwnej żeby jak najszybciej wystukali sie z punktów pvp za zabicie, oświeciłeś mnie przyjacielu.

mikeleplacido 22-05-14 18:01

Cytat:

Napisał cewix (Post 98043)
bo takie było założenie, jaki sens miałby zwiad, kiedy mag biłby mocniej+ jeszcze obszarowo?

Mag - tu się nie oszukujmy - powinien bić i bije najsłabiej. Powinien bić najsłabiej, ale na pewno nie z run. Rozumiem, zwiad byłby poszkodowany (tu proponuję dodać jakiś bonus dla niego - np. więcej hp, many, udźwigu, zwiększenie prędkości niż ma obecnie), ale zrozum, to mag wytwarza runy i to głównie chyba z nim się one kojarzą. Tyle ode mnie.

@up
Właśnie, po co ten mag? Praktycznie zawsze bije się w jeden cel.

@2up
Zwiadowi można równie dobrze dodać nawet 50% (no może bez przesady) do dmg, choć i tak bije chyba najmocniej. Zauważ, że mag ele ma chyba tylko 1 czar obszarowy (jeśli chodzi o czary tylko dla elementalisty, nie runy).

cewix 22-05-14 18:04

Cytat:

Napisał bilsom (Post 98048)
wiec po co ten mag skoro i tak praktycznie na każdym huncie bije się w jeden cel, większość ludzi expi samemu, a wiem ma robić za parcela, donosić poty i podkładac się drużynie przeciwnej żeby jak najszybciej wystukali sie z punktów pvp za zabicie, oświeciłeś mnie przyjacielu.

Może i się nie znam, ale wydaje mi się, że jest dużo respów na których lepiej zebrać najpierw pare mobów, a dopiero potem bić i to najlepiej z jakiejś runki obszarowej.

mikeleplacido 22-05-14 18:08

Cytat:

Napisał cewix (Post 98051)
Może i się nie znam, ale wydaje mi się, że jest dużo respów na których lepiej zebrać najpierw pare mobów, a dopiero potem bić i to najlepiej z jakiejś runki obszarowej.

Runki obszarowe na 30-70 lvlu wcale nie są takie dobre na respach, na których - jak to powiedziałeś - "lepiej zebrać najpierw parę mobów" (jeśli chodzi o maga).

Catthon 22-05-14 18:10

Cytat:

Napisał mikeleplacido (Post 98052)
Runki obszarowe na 30-70 lvlu wcale nie są takie dobre na respach, na których - jak to powiedziałeś - "lepiej zebrać najpierw parę mobów" (jeśli chodzi o maga).

Od kiedy nie to są?

mikeleplacido 22-05-14 18:15

Cytat:

Napisał Catthon (Post 98053)
Od kiedy nie to są?

Mógłbyś wytłumaczyć mi, po co używać - jak twierdzisz - mocnej obszarówki, skoro moby, które są słabe można "ignorować", a na respie z mocnymi potworami zbierać je, aby nas zabiły, zamiast zabić je z różdżki lub jakiegoś czaru (ew. runy, która nie jest obszarówką)?
PS. Mag ma najmniej hp, stąd do stwierdzenie.

Catthon 22-05-14 18:16

Spytaj Westa, który w 10 minut magiem robił 40+ poziom z gfb.

corkarypto 22-05-14 18:21

Cytat:

Napisał cewix (Post 98047)
Wcale nie jest analogicznie, bo takiego maga opłaca się wziąść choażby ze względu na jego obszarowy dmg, leczenie(duchowny) i aury, nie mówie, że mag jest aktualnie idealny, bo wymaga lekkich zmian, ale nie odrazu, żeby z sd, czy czegoś innego bił mocniej w 1 cel niż zwiadek ^^

Niech zwiad nekro/alchem ma tyle hp i many co mag to się z tym zgodzę.
Ja nie rozumiem jednego taki zwiad nekro/alchem z leczeniem teamu stoi w pierwszej lini i nakurwiają najwięcej z teamu to w takim układzie po co nam wojownik? po co nam magowie skoro mniej bija a padają jeszcze szybciej.

mikeleplacido 22-05-14 18:21

Cytat:

Napisał Catthon (Post 98056)
Spytaj Westa, który w 10 minut magiem robił 40+ poziom z gfb.

10 minut? Nawet jeśli, to przydaje się - jak twierdzisz - na niższych poziomach. Pomijam fakt, że - jak to stwierdził @glowa223 - musiałby zrobić to z blokerem (bo w przeciwnym razie potwory, które mógłby wystać nie dałyby odpowiedniej na ten poziom ilości expa), a nie mówimy tu o grze drużynowej tylko o grze ogólnej, co powoduje, że jakikolwiek argument związany z rozgrywką drużynową nic tu nie wniesie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin