Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [pvp] Co to ma byc! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10724)

Hardyzz Skilzz 19-05-14 20:19

Co to ma byc!
 
Widze ze administracja zrobila naprawde dobry balans postaci co do pvp!
Mag necro bije na 175 lvl z sd:
21:04 Tarathiel otrzymuje 453 obrażeń.
21:04 Tarathiel otrzymuje 449 obrażeń.
21:04 Wicher Master otrzymuje 456 obrażeń.

Palek necro bije na tym lvl po 1000+ lekko do tego ma wiecej hp lepiej sie leczy i szybciej biega...
Super balans postaci...gratuluje administracji!!!

21:15 Hardyzz Skilzz: jaki lvl?
21:15 Joker The Freak: 63
21:15 Joker The Freak: ale max zajebalkem 664


63 lvl bije wiecej niz 175 mag z sd!!!!

corkarypto 19-05-14 20:41

Hardyzz skilzz pogrzało cie? na co ty narzekasz. Ja bym w ogóle zabrał SD Magom Nekro niech z pocisków bija i się cieszą że mogą

Hardyzz Skilzz 19-05-14 21:09

Z maga necro zrobili parcela z mała ilościa hp!!

Altrel 19-05-14 21:23

Jest Pan nekromantą-elementalistą, nekromanta-alchemik ma większy bonus do obrażeń.

Estebano 19-05-14 21:34

Btw, może on to 'zajebalk' w moba z ciosem krytycznym którego nie ma w graczy? :>

rycerz5 19-05-14 21:38

zróbmy tak jak Blood mowil x lat temu - STRAJK XD

W sumie to jeszcze nie stestowalem tej aktualizacji ale czytajac na forum to chyba duzo nie stracilem :D

odejdzcie od tego gówna, nie wierze ze to powiem ale nawet LoL jest lepszy :o

pregusia 19-05-14 21:41

1) Ktory mag mial mlvl
2) Ktory zwiad mial dist
3) Z czego palek bil
4) W jaki cel uderzal mag, w jaki zwiad (w sensie profesji oraz opancerzenia, czy byla tarcza, jak byla to ile defa miala osoba)

Hardyzz Skilzz 19-05-14 22:36

Cytat:

Napisał Altrel (Post 97110)
Jest Pan nekromantą-elementalistą, nekromanta-alchemik ma większy bonus do obrażeń.

Czyli mam rozumieć ze 2 lata temu wybierając profesje mag ele mialem wiedziec ze aktualizacja 2014 promuje maga necro alchemika? wybierajac maga necro myslalem ze nie ma znaczenia druga subprofa...faktem powinno być ze jezeli mag necro robi sd to on powinien bic z nich najmocniej ale jednak mylilem sie bo administracja zapchala sobie glowe jakimis pierdolami i na sile probuje wcisnac to gracza...spoko teraz np palek necro alchemik jest the best zrobie sobie nowa postac beda kozak a w 2016 roku po update bedzie najlepszy mag elementalista alchemik?

cewix 19-05-14 23:05

Cytat:

Napisał Hardyzz Skilzz (Post 97136)
Czyli mam rozumieć ze 2 lata temu wybierając profesje mag ele mialem wiedziec ze aktualizacja 2014 promuje maga necro alchemika? wybierajac maga necro myslalem ze nie ma znaczenia druga subprofa...faktem powinno być ze jezeli mag necro robi sd to on powinien bic z nich najmocniej ale jednak mylilem sie bo administracja zapchala sobie glowe jakimis pierdolami i na sile probuje wcisnac to gracza...spoko teraz np palek necro alchemik jest the best zrobie sobie nowa postac beda kozak a w 2016 roku po update bedzie najlepszy mag elementalista alchemik?

Nikt nie powiedział, że nekro-alche jest najlepszą klasą, po prostu ma największa bułe z sd, pozatym wkońcu coś zrobiono z alchemikiem i wkońcu jest sens nim grac na każdej profesji łącznie z magiem... a dmg z puginałów już zostało zmniejszone, więc proszę mi tu nie płakać

Walles 20-05-14 00:32

misiaczki nie wiem czy widzicie ale wasze pro elo nekromanty elementalisty i inne utwory mają tylko 125% do DMG, a nasze Nekro Alchemiki mają 140% co i tak już zostało pomniejszone bo przecież nie przecierpicie tego że idąc za tłumem sami wpierdalacie się w gówno.

Tabelki nie kłamią choć już pewnie są nieaktualne..
https://forum.altaron.pl/attachment....1&d=1398472803


Sam pamiętam gdy miałem dylemat jakie subki wybrać to jedyne pomocne głosy jakie były to "rób duchownego elementaliste" "nekromantą nie pograsz rób duchownego" "nekro ssie rób duchownego" "duchownym wystoisz dłużej a nekro i tak nic nie bije". Ciesze się że jestem jednym z tych którzy za tłumem nie poszli :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin