Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Serwer Testowy (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=58)
-   -   Punkty Nauki (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10477)

Altrel 02-05-14 22:11

Punkty Nauki
 
Zapytam wprost - Czy wolicie Państwo, aby punkty nauki zostały przeliczone tak jak obecnie na serwerze testowym, czy wolicie reset PNów, który wiązałby się z koniecznością ponownego "skillowania"? Otrzymalibyście 7x PN na poziom + PN za wykonane dotychczas misje.

Chciałbym również zaznaczyć, że osiągniecie maksymalnych umiejętności jest bardzo trudne jeżeli nie niemożliwe, trzeba by inwestować PN tylko i wyłącznie w 1 umiejętność.

7667155 02-05-14 22:13

Cytat:

Napisał Altrel (Post 94828)
Zapytam wprost - Czy wolicie Państwo, aby punkty nauki zostały przeliczone tak jak obecnie na serwerze testowym, czy wolicie reset PNów, który wiązałby się z koniecznością ponownego "skillowania"? Otrzymalibyście 7x PN na poziom + PN za wykonane dotychczas misje.

Zrób ankiete :D (reset pnów)

19960314 02-05-14 22:14

Przeliczenie umiejętności. Co z osobami które skilowały całą masę czasu swoje skille? Pnów nie starczyłoby, aby wymaksować tak jak jest to teraz.

sokoskiiii 02-05-14 22:16

Cytat:

Napisał Altrel (Post 94828)
Zapytam wprost - Czy wolicie Państwo, aby punkty nauki zostały przeliczone tak jak obecnie na serwerze testowym, czy wolicie reset PNów, który wiązałby się z koniecznością ponownego "skillowania"? Otrzymalibyście 7x PN na poziom + PN za wykonane dotychczas misje.



tak moze dajcie najpierw mozliwosc rozdawania wielokrotnie pn na test serverze pozostawiajac te skile ktore byly a pozniej taka ankieta

Arkon 02-05-14 23:04

najlepiej przetestować to bo potem może być gorzej niż teraz. komenda na reset pnów była
- czas na pny zwracała nam wszystko. dałbym też serwer tylko do odczytu, lub reset co jakieś 3h? może 4. wstrzymam się od głosowania jak na razie.

witos9911 02-05-14 23:23

Szczerze nie wiem dlaczego niektorzy tak hejtuja. Wedlug mnie zmiany sa genialne! z malutkimi drobiazgami do poprawy, no ale prosze was... niektorzy po prostu zawsze beda na nie, nic nie poradzisz.

pregusia 02-05-14 23:32

Cytat:

Napisał arkon (Post 94841)
najlepiej przetestować to bo potem może być gorzej niż teraz. komenda na reset pnów była
- czas na pny zwracała nam wszystko. dałbym też serwer tylko do odczytu, lub reset co jakieś 3h? może 4. wstrzymam się od głosowania jak na razie.

Już jest tylko do odczytu.

sebcio12 03-05-14 00:13

wolałbym żeby skilowane były oddzielnie, a pnowe oddzielnie typu

walka bronią jednoręczną 50 (recznie) + 20 (pnami)
walka dystansowa 60 + 30

punkty pnowe byłby liczone niezaleznie pnami

czyli +1 (8 pnów) +2 (10 pnów) itd

taki przykład... bo inaczej to jest rozpieprz i tak naprawde nie wiesz czy lepiej jest skilowac recznie czy lepiej wstrzymac sie z pnami i w ogóle tak naprawde nie wiadomo co maxowac. W innym teamcie Altrel napisał że możliwe ze wzmocnione bełty lepiej działają niż rozrywające przy jakichstam skilach. A co my bogowie ze mamy wiedziec jak administracja przeliczala broń? Broń a wyższy lvl (skill) = lepsze hity???

Ja np. rozdawałem zreczność, a hity krytyczne w kościanego na 140 zrecznosci miałem raz na 200 bełtów. Więc nie wiem czy warto to maxować.

Chociaż dla mnie największym problemem jest siła. Expiąc palkiem trzeba biegać, żeby biegać trzeba mieć wolnego capa, żeby mieć wolnego capa nie można się obkupić na full.

Droga Pregusio. Trzeba siąść do tego i od nowa rozpisać ilość pnów na skill. I powiedz mi co chcecie zrobić na problem, że każda profesja musi maxowac różną ilość skili. Czyli mag najmniej, rycerz duchowny najwięcej? Przy czym alhemik duchowny 1h, naj naj więcej ;D Czy jest reason?

Altrel 03-05-14 00:19

Wyraz "musi" zastąpiłbym "może". "wymaxowanie" kilku umiejętności jest niemożliwe.

Co do udźwigu - niech Pan teraz sprawdzi.

beta2468 03-05-14 00:48

Wrzućcie na teście jak to wyglądałoby z resetem i dajcie tylko do odczytu


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin