Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 10.08.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=16627)

Stros 10-08-15 17:45

Stamina ma znaczenie jeśli ktoś maniaczy. Obecnie może 5 osób spala regularnie bonusową staminę.

Jeśli ktoś szuka RPG to Altaron nie jest dla niego. Z obecnych graczy wszyscy zrobili większość zadań. Za mało osób pracuje nad Altaronem.

neilran 10-08-15 17:47

RPG to nie tylko zadania, rpg to przede wszystkim interakcja z innymi graczami, polegająca na odtwarzaniu ról. Niestety tego nie ma i raczej nie będzie.

W tego typu grze, na takim silniku graficznym, dźwięku (jego totalnym braku), ja w każdym razie nie umiem sie wczuć w wykonywane zadania, dlatego robie je czysto mechanicznie. Być może to moja ułomność, same dialogi nie pobudzają mojej wyobraźni (co innego książki).

19960314 10-08-15 18:18

Cytat:

Wy jesteście pojebani 170 Ryckiem mam robić 800k/h na bonusie i sam robić lvl prawie 1.5 h ?
Casuale, wszedzie casuale. Jak ja bym chetnie zagral na jakimś serwerze gdzie 1 lvl się wbija dla przykładu 5h. Jak za starej tibii gdy robiłem może z 30k na godzine a priorytetem było zbieranie 4-5 gp z rotwormów, aby kupić plate armor. Lvl wbijać 1,5h, no katastrofa.

Aceb 10-08-15 18:26

Jeśli 5 osób potrafi zrobić dobrą atmosferę RPG, to czemu nie 30 i więcej...

Noratl 10-08-15 19:36

Cytat:

Napisał 19960314 (Post 135291)
Casuale, wszedzie casuale. Jak ja bym chetnie zagral na jakimś serwerze gdzie 1 lvl się wbija dla przykładu 5h. Jak za starej tibii gdy robiłem może z 30k na godzine a priorytetem było zbieranie 4-5 gp z rotwormów, aby kupić plate armor. Lvl wbijać 1,5h, no katastrofa.

jest taka gra, zapytaj prosza bo grał ;p
tibia 7.4 rozwijana w starym klasycznym stylu, w tym momencie jest 265 osób online. bez botów.

sokoskiiii 10-08-15 19:58

Tak wogóle dlaczego na piaskowych sie robi takie profity? Najlepsze expowisko -Zazwyczaj powinno być waste. Chcecie profitu wypad na profany czy tam lodowe.
Up do wprowadzenia na nowym altaronie prosze;d
Niby altaron taki trudny ale o hajs tu jest tak łatwo że niewidzałem latwijszej gry- ogolnie mam nadzieje że znerficie lota.

Boltzer 10-08-15 21:01

Za pieniędzmi to będziecie płakać, jak się zacznie wojna. 2 tygodnie wojny i będziecie bez pieniędzy, albo 30 poziomów w plecy.

cewix 11-08-15 02:20

Moim zdaniem wpływ lvla na rozgrywke powinien być zmniejszony do minimum, aktualnie większość graczy ustawiła za swój priorytet "Wbić jak największy lvl" i po co to?
To jest gra rpg priorytetem powinien być roleplay, wykonywanie coraz to trudniejszych zadań i dochodzenie do różnych miejsc pomału.
Siłe naszej postaci powinno ustanawiać to jak bardzo się natrudziliśmy (mam na myśli prawdziwy trud i umiejętności własne na to potrzebne, a nie mozolne i monotonne expienie/farmienie/dropienie itp)
Ta gra powinna być trudna a priorytetem powinno być podążanie za fabułą, rozwiązywanie konfliktów, niszczenie wojsk abitańskich, pokonywanie naprawde wyzywających przeciwników i wtedy można się pochwalić "stary, pokonałem tego i tamtego" a nie "Stary napierdalałem 24/7 w altaron wbiłem 300lvl"

Kapralski 11-08-15 03:05

to jest MMORPG a nie RPG

cytat z wiki

Cytat:

Cechy MMORPG

Większość gier MMORPG ma:

styl gry oparty na grze fabularnej np. Guild Wars czy World of Warcraft, czyli: zadania do wypełnienia, wrogowie do pokonania, coraz to nowszy ekwipunek do zdobycia, uzyskiwanie kolejnych poziomów doświadczenia;
system rozwijania postaci: wzrost umiejętności i/lub poziomu postaci, dzięki zdobytym punktom doświadczenia;

ekonomię opartą na handlu między graczami lub między graczami a NPC-ami;
system gildii lub klanów, do których mogą dołączać gracze;
mistrzów gry, którzy nadzorują świat gry;
administratorów, którzy nadzorują pracę serwera gry.
a jak ktoś już wykonał większość zadań i zabił więcej abitańców niż ma włosów na głowie stwierdzając że "mnożą się jak króliki to sensu nie ma niech sobie tam mieszkają w swoich fortach" to co mu pozostaje?

ide farmić młotki absorbujące

stary dzisiaj miałem jeden

cewix 11-08-15 03:44

Cytat:

Napisał Kapralski (Post 135330)
to jest MMORPG a nie RPG

MMO to tylko przedrostek oznaczający Massively Multiplayer Online, dużo to nie zmienia dalej jest to rpg którego głownym celem powinna być fabuła i zadania.


Cytat:

Napisał Kapralski (Post 135330)
a jak ktoś już wykonał większość zadań i zabił więcej abitańców niż ma włosów na głowie stwierdzając że "mnożą się jak króliki to sensu nie ma niech sobie tam mieszkają w swoich fortach" to co mu pozostaje?

I tu pojawia się problem altaronu, brak postępu fabuły, za mało zadań, mało wyzywających przeciwników, mało wyzywających questów.
A najgorsze jest to, że fabuła jest ukryta prawie niczym w popularnej serii dark souls.
Moim zdaniem npc podczas zwyczajnych dialogów powinni nam więcej mówić


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin