Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Poniedziałkowa łatka już w grze! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6402)

Trav 14-07-13 18:55

Poniedziałkowa łatka już w grze!
 
By móc grać, wymagane jest pobranie owego klienta.
Oto [ LINK ]


* * *

Oto zapowiedź, jaka została wczoraj ogłoszona:

Witajcie! Pragniemy poinformować, że jutro (czyli 15 lipca w poniedziałek) na obu serwerach po ich zapisie (godzina 5 rano NON-PVP i 7 rano PVP, choć możliwe że wcześniej na tym drugim) zostanie wprowadzona łatka zmieniająca trochę pewne elementy rozgrywki i naprawiająca parę rzeczy.

Oto skromna lista kilku tych bardziej wyrazistych zmian, jakie zostaną wprowadzone:
  • Badania mistrza Tereusza ze szkoły alchemików nad jego wynalazkiem - kostką transmutacji - trwają! Powiedzie mu się opracowanie metody przemiany miedzi i srebra w złoto oraz łączenia amuletów czy pierścieni?
  • Sami alchemicy niech przy okazji ostrzą swoje podręczne nożyki! Dzięki swojej wiedzy będą mogli używać ich nie tylko do skórowania zwierząt, ale i do zbierania grzybów;
  • W wielu rodzajach jedzenia - nowe czasy regeneracji lub wagi, a także dochodzi nowy ciekawy sposób uzyskiwania bardziej efektywnej żywności do odkrycia! Ponadto sporo ofert sprzedawców żywności również kompletnie się zmieni;
  • Naprawiony też będzie stary problem polskich liter w imionach potworów i postaci ogółem.
  • Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
  • Sporo zmian w bonusach istniejących zestawów mieszanych, a także wprowadzone kilka nowych;
  • Elementy najlepszych zestawów uzbrojenia będzie można wreszcie ulepszać;
  • Ofensywne czary wojowników zadają nieco mniejsze lub większe obrażenia w zależności od tego, czy używana jest broń jedno- czy dwuręczna;

Do gry będzie wymagane pobranie nowego klienta, do którego link pojawi się również jutro. Tym razem ci, którzy go nie będą mieli, zostaną stosownie poinformowani w grze, więc ryzyko błędnego wyrzucania z gry nieuważnych powinno zmaleć. Jak zawsze zachęcamy do zgłaszania wszelkich błędów, niejasności, obaw i sugestii, jakie może wynikną ze zmian w grze.

Przy okazji tej łatki dziękujemy gorąco Westowi za niecodzienną dodatkową pomoc w naprawianiu starych błędów klienta i za inspirację dla Pregusi do podjęcia pracy nad ciekawymi rozwiązaniami. Nie zapomnimy!

A co nam przyniesie przyszłość? Cóż.


Powodzenia życzy
Ekipa Altaron.pl

Walles 14-07-13 19:04

Rewelka :B

naus 14-07-13 19:23

dyskryminacja zwiadów :D pochodnie to ja sobie gdzie wsadzę?:D

Slythia 14-07-13 19:40

Cytat:

Napisał naus (Post 67460)
dyskryminacja zwiadów :D pochodnie to ja sobie gdzie wsadzę?:D

Miejsce na ringa. Świecący kryształ da się tam umieścić.

tomakeo 14-07-13 19:46

No właśnie. Teraz zwiad sobie musi wybrać, albo ma jakieś światełko, albo ringa. Bezsensu moim zdaniem, ale to już nie mój problem.

Paralek 14-07-13 19:47

Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
Dobry pomysł, mi się podoba :)

Zenon von Wons 14-07-13 19:54

Żegnamy kiaana i innych graczy którzy tak sie oburzyli, że przestaną grać gdy w kliencie nie bedzie lighthacka.

Dodajcie w końcu coś wojkowi nekro i zwiadowi elementaliście a nie dodajenie kolejne bonusy alchemikowi który tak czy siak już ma pełno.

+ nie widze jeszcze komentarzy o poniedziałkowej łatce która wejdzie w czwartek. Zawsze takie hejty lecą a dziś śpicie :C

Majkul 14-07-13 20:19

Nie wiem czy to wielka tajemnica ale słyszałem o rzekomym projekcie kołczanu który rozwiąże problemy zwiadów, także stay tuned drodzy gracze czy jakoś tak. Ale może się mylę.

leon 14-07-13 21:00

nie ma lighthacka :/

Kleikk 14-07-13 21:10

Dodać czar hape hoxe eamo :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin