Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Domek Na licorze (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5424)

Psimgoth 07-03-13 18:07

Domek Na licorze
 
Dlaczego Molan 94 stały wyspiarz ma domek ???

I dlaczego należy do gildii z kontynentu ?

Pozdro Cakey spadł :<

Zamieszkanie Klan
Główna 6, m. 7 Klan Collegium, ranga Stra¿nik Wysp

cinkiwonsz 07-03-13 18:26

Domek ma, bo kupił.
Do klanu należy, bo dołączył.
Mam nadzieję, że odpowiedzi były wystarczająco wyczerpujące.
A w ogóle, to dlaczego ludzie mogą kupić działki na księżycu chociaż na nich nie zamieszkają? Taki kaprys, bogatemu kto zabroni? :)

wyro 07-03-13 18:39

czy to oznacza, że jak mu się skończy umowa na domek, to wszystkie itemy zawarte w nim trafią do jego plecaka na licorze?

cinkiwonsz 07-03-13 18:45

Itemy zawsze lądują w depo. Ale jakie itemy? Ktoś musiałby je tam zanieść. Kto? Gości zaprosi? Jak, skoro sam nie wejdzie? Pomyślcie zanim spytacie. :)

Psimgoth 07-03-13 18:51

Ale to jest bez sensu. kolega UP bardzo mądrze powiedział

"A w ogóle, to dlaczego ludzie mogą kupić działki na księżycu chociaż na nich nie zamieszkają? "

Podobno Sunrise z tibia.com który był rookstayerem posiadał domek na mainie.
(z tego co wiem) wtedy gdy była na rookgaardzie jeszcze wyspa rozkoszy.

Naprawde dziwne, aby stały wyspiarz posiadał domek na kontynencie... to ja mam pomysła... Wyjdzie na kontynent stałym zaprosi graczy do domku następnie się z rookuje no i co ? Ciekawe czy domki znikają po zrookowaniu.

PS: wbiłem dziś 37 lvl na licorze, jutro 38. Musze nadgonić wyrka ;P

cinkiwonsz 07-03-13 18:58

Cytat:

Wyjdzie na kontynent stałym
Już nie wyjdzie. Nie ma szans.
Cytat:

Ciekawe czy domki znikają po zrookowaniu.
Jak chcesz, to sprawdź, ale jestem prawie pewien, że znikają.

wyro 07-03-13 18:59

Tak czy siak, zrozumiałem kolejną rzecz, dlaczego nadal nie ma depo na Licorze! Teoretycznie, gdyby mieszkanko to znajdowało się na parterze, i miałoby otwarte okno, można inną postacią przez to okno wrzucić jakiś item. Poczekać aż umowa na mieszkanie się skończy a item odebrać w depo.

Psimgoth 07-03-13 19:03

Może również wyjść noob charem wbić na majnie 20 lvl kupić domek i się zrookować. Dosyć prosty pomysł, ale na licorze nie ma depo.. więc bez szans. Takie cyrki można robić po wprowadzeniu depo na licor, ale już administracja czytając ten temat nie wprowadzi nigdy depo na Licorze ;/ Jesteśmy za cwani.

Jak już wyrek wspomniałeś w ten sposób można by posiadać na Licorze nawet najlepsze bornie i eq na Altaronie.

wyro 07-03-13 19:05

Mnie gonić nie masz co :P wbiłem 40 lvl, zaczynam grać na mainie, wrócę gdy coś nowego pojawi się na Licorze :) Doszedłem do wniosku, że muszę odpocząć od stałego wyspiarza, bo 8 godzin na 1 lvl za bardzo nuży i zniechęca do tej gry. Lepiej goń Stefanidesa czy Lehto, oni się nie poddają :)

cinkiwonsz 07-03-13 19:10

Niech Wam się nie wydaje, że jesteście tak cwani. Śmieci z domków lądowałyby po prostu w dp w Neolith i po sprawie. To raz.
Dwa, że "zrookowana" postać jest resetowana. Z tego, co wiem, ma czyste dp i nie ma domku.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin